Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 10
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

1. - 6. kolo "A" týmu

3.10.2016

Okresní přeborOkresní přebor
Okresní přebor

Okresní přebor

1. kolo - Neděle 28. 8. 2016 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší - TJ Sokol Nečín 5:2 (1:2)

Branky:
45. Durdil Miroslav, 57. Knuth František, 74. Černý Tomáš, 76. Sabon Patrik, 78. Durdil Miroslav - 2. Gregor Petr, 10. Hnida David

Rozhodčí: Glogar ml.

 

2. kolo - Neděle 4. 9. 2016 17:00
MFK Dobříš B - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší 4:1 (4:1)

Branky:
10. Junek Patrik, 24. Karas Jan, 32. Suchan Jindřich, 36. Kuchař Štěpán (pen.) - 41. Durdil Miroslav

Rozhodčí: Švidkov Jiří.

 

3. kolo - Neděle 11. 9. 2016 10:15
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší - TJ Sokol Trhové Dušníky 4:2 (1:2)

Hřiště: T.J. Sokol Malá Hraštice

Branky:
35. Černý Tomáš, 65. Durdil Miroslav, 76. Fafejta Ondřej, 88. Knuth František - 5. Ďuriš Ladislav, 29. Solnička Petr

Rozhodčí: Šusta Miloslav.

 

4. kolo - Neděle 18. 9. 2016 17:00
TJ Krásná Hora - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší 1:2 (1:1)

Branky:
32. Čanda Václav - 44. Petrák Jan, 83. Durdil Miroslav

Rozhodčí: Malčic Josef.

 

5. kolo - Sobota 24. 9. 2016 10:15
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší - TJ Sokol Rosovice 3:3 (2:1)
Pen: 2:3

Foto z utkání zde

Branky:
23. Veinlich Ondřej, 36. Kopecký Miroslav (vl.), 78. Burian Petr - 3. Tuháček Jan, 60. Kordule Lukáš, 77. Tuháček Jan

Rozhodčí: Ing. Schořovský Jan.

 

6. kolo - Sobota 1. 10. 2016 16:30
TJ Ligmet Milín o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší 0:1 (0:1)

Branky:
30. Bouška Martin

Rozhodčí: Sandr Václav.          

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 0 0
2.Rosovice00
3.Březnice00
4.Sedlčany C00
5.Dublovice00
6.Bohutín00
7.Třebsko00
8.Pičín00
9.Drahlín00
10.Kosova Hora00
11.Podlesí B00
12.Trhové Dušníky00
13.Spartak Příbram B00
14.Luhy00

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Krásná Hora nad Vltavou00
2.Počepice00
3.Obory00
4.Kamýk nad Vltavou00
5.Sedlec-Prčice B00
6.Borotice00
7.Velká Lečice00
8. Nová Ves pod Pleší B 0 0
9.Kytín00
10.Nový Knín B00
11.Prostřední Lhota00
12.Jesenice00
13.Hříměždice00
14.Petrovice u Sedlčan B00

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Pičín B00
2.Rosovice B00
3.Obecnice00
4.Tochovice B00
5. Nová Ves pod Pleší C 0 0
6.Obořiště00
7.Sedlice00
8.Dolní Hbity00