Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

a tym
Celkem hlasů 4
Jak se umístí áčko v sezoně 2018/19?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

1. - 6. kolo "A" týmu

3.10.2016

Okresní přeborOkresní přebor
Okresní přebor

Okresní přebor

1. kolo - Neděle 28. 8. 2016 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší - TJ Sokol Nečín 5:2 (1:2)

Branky:
45. Durdil Miroslav, 57. Knuth František, 74. Černý Tomáš, 76. Sabon Patrik, 78. Durdil Miroslav - 2. Gregor Petr, 10. Hnida David

Rozhodčí: Glogar ml.

 

2. kolo - Neděle 4. 9. 2016 17:00
MFK Dobříš B - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší 4:1 (4:1)

Branky:
10. Junek Patrik, 24. Karas Jan, 32. Suchan Jindřich, 36. Kuchař Štěpán (pen.) - 41. Durdil Miroslav

Rozhodčí: Švidkov Jiří.

 

3. kolo - Neděle 11. 9. 2016 10:15
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší - TJ Sokol Trhové Dušníky 4:2 (1:2)

Hřiště: T.J. Sokol Malá Hraštice

Branky:
35. Černý Tomáš, 65. Durdil Miroslav, 76. Fafejta Ondřej, 88. Knuth František - 5. Ďuriš Ladislav, 29. Solnička Petr

Rozhodčí: Šusta Miloslav.

 

4. kolo - Neděle 18. 9. 2016 17:00
TJ Krásná Hora - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší 1:2 (1:1)

Branky:
32. Čanda Václav - 44. Petrák Jan, 83. Durdil Miroslav

Rozhodčí: Malčic Josef.

 

5. kolo - Sobota 24. 9. 2016 10:15
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší - TJ Sokol Rosovice 3:3 (2:1)
Pen: 2:3

Foto z utkání zde

Branky:
23. Veinlich Ondřej, 36. Kopecký Miroslav (vl.), 78. Burian Petr - 3. Tuháček Jan, 60. Kordule Lukáš, 77. Tuháček Jan

Rozhodčí: Ing. Schořovský Jan.

 

6. kolo - Sobota 1. 10. 2016 16:30
TJ Ligmet Milín o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší 0:1 (0:1)

Branky:
30. Bouška Martin

Rozhodčí: Sandr Václav.          

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 13 32
2.Rosovice1327
3.Spartak Příbram B1325
4.Bohutín1325
5.Luhy1321
6.Trhové Dušníky1321
7.Podlesí B1321
8.Sedlčany C1318
9.Dublovice1318
10.Březnice1316
11.Pičín1314
12.Třebsko1313
13.Drahlín1311
14.Kosova Hora1311

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice1330
2.Jesenice1328
3.Kamýk nad Vltavou1327
4.Petrovice u Sedlčan B1321
5.Obory1320
6. Nová Ves pod Pleší B 13 20
7.Borotice1319
8.Prostřední Lhota1319
9.Velká Lečice1319
10.Krásná Hora nad Vltavou1318
11.Hříměždice1318
12.Sedlec-Prčice B1315
13.Nový Knín B1315
14.Kytín13 4

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B1438
2.Rosovice B1429
3.Dolní Hbity1424
4.Obecnice1422
5. Nová Ves pod Pleší C 14 20
6.Pičín B1420
7.Sedlice1412
8.Obořiště14 3