Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

OP 17/18
Celkem hlasů 22
Jak dopadne A tým v Okresním přeboru 2017/18?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

1. - 6. kolo "A" týmu

3.10.2016

Okresní přeborOkresní přebor
Okresní přebor

Okresní přebor

1. kolo - Neděle 28. 8. 2016 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší - TJ Sokol Nečín 5:2 (1:2)

Branky:
45. Durdil Miroslav, 57. Knuth František, 74. Černý Tomáš, 76. Sabon Patrik, 78. Durdil Miroslav - 2. Gregor Petr, 10. Hnida David

Rozhodčí: Glogar ml.

 

2. kolo - Neděle 4. 9. 2016 17:00
MFK Dobříš B - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší 4:1 (4:1)

Branky:
10. Junek Patrik, 24. Karas Jan, 32. Suchan Jindřich, 36. Kuchař Štěpán (pen.) - 41. Durdil Miroslav

Rozhodčí: Švidkov Jiří.

 

3. kolo - Neděle 11. 9. 2016 10:15
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší - TJ Sokol Trhové Dušníky 4:2 (1:2)

Hřiště: T.J. Sokol Malá Hraštice

Branky:
35. Černý Tomáš, 65. Durdil Miroslav, 76. Fafejta Ondřej, 88. Knuth František - 5. Ďuriš Ladislav, 29. Solnička Petr

Rozhodčí: Šusta Miloslav.

 

4. kolo - Neděle 18. 9. 2016 17:00
TJ Krásná Hora - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší 1:2 (1:1)

Branky:
32. Čanda Václav - 44. Petrák Jan, 83. Durdil Miroslav

Rozhodčí: Malčic Josef.

 

5. kolo - Sobota 24. 9. 2016 10:15
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší - TJ Sokol Rosovice 3:3 (2:1)
Pen: 2:3

Foto z utkání zde

Branky:
23. Veinlich Ondřej, 36. Kopecký Miroslav (vl.), 78. Burian Petr - 3. Tuháček Jan, 60. Kordule Lukáš, 77. Tuháček Jan

Rozhodčí: Ing. Schořovský Jan.

 

6. kolo - Sobota 1. 10. 2016 16:30
TJ Ligmet Milín o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší 0:1 (0:1)

Branky:
30. Bouška Martin

Rozhodčí: Sandr Václav.          

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín717
2.Luhy717
3.Rosovice716
4.Spartak Příbram B715
5.Trhové Dušníky715
6.Dublovice712
7.Podlesí B711
8.Pičín710
9.Bohutín7 7
10. Nová Ves pod Pleší 7  7
11.Březnice7 6
12.Jince7 6
13.Sedlčany C7 5
14.Drahlín7 3

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora721
2.Počepice720
3.Prostřední Lhota715
4.Kytín714
5.Kamýk nad Vltavou713
6.Nový Knín B713
7.Krásná Hora nad Vltavou710
8.Jesenice710
9. Nová Ves pod Pleší B 7 10
10.Borotice7 7
11.Petrovice u Sedlčan B7 7
12.Obory7 6
13.Hříměždice7 1
14.Vysoký Chlumec7 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší C 6 12
2.Višňová B5 9
3.Velká Lečice5 9
4.Hříměždice B6 9
5.Obořiště6 3