Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

OP 17/18
Celkem hlasů 22
Jak dopadne A tým v Okresním přeboru 2017/18?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

1. - 6. kolo "B" týmu

3.10.2016

IV. třída, skupina BIV. třída, skupina B
IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B

1. kolo VOLNO

2. kolo - Sobota 3. 9. 2016 09:00
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší B - TJ Sokol Nečín B, z.s. 12:1 (7:0)

Branky:
2. Vaňha Lukáš, 5. Sabon Patrik, 8. Holobrada Milan, 11. Stupal Miroslav, 22. Krotil Tomáš, 24. Černý Lukáš, 31. Vaňha Lukáš, 47. Stupal Miroslav, 56. Holobrada Milan, 61. Vaňha Lukáš, 76. Krůček Petr, 90. Pospíšil Jan - 82. Vybíral Aleš (pen.)

Rozhodčí: Krátký Miloš.

 

3. kolo - Neděle 11. 9. 2016 17:00
FC Kňovice - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší B 4:7 (1:2)

Branky:
45. Kozel Lukáš, 59. Pilík Zdeněk, 70. Spilka Petr, 86. Prinz Filip - 19. Listík Jiří, 39. Vaňha Lukáš, 50. Vaňha Lukáš, 55. Vaňha Lukáš, 80. Moravec Tomáš, 84. Sysel Patrik, 89. Vaňha Lukáš

Rozhodčí: Soukup Marek.

 

4. kolo - Sobota 17. 9. 2016 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší B - SK Vysoký Chlumec 7:1 (4:0)

Branky:
13. Holobrada Milan, 25. Šiška Michal, 33. Stupal Miroslav, 42. Šiška Michal, 55. Sysel Patrik, 65. Vinš David, 72. Krotil Tomáš - 60. Mrázek Josef

Rozhodčí: Slepička Milan.

 

5. kolo - Sobota 24. 9. 2016 16:30
TJ Krásná Hora B - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší B 8:4 (5:4)

Branky:
17. Jandera Michal, 29. Hůla Lukáš, 39. Hůla Lukáš, 43. Krůta Vratislav, 45. Krůta Vratislav, 67. Hůla Jakub, 82. Hůla Lukáš, 89. Hůla Lukáš - 3. Vaňha Lukáš, 14. Holobrada Milan, 22. Vaňha Lukáš, 37. Krotil Tomáš

ČK: Mikulášek (Kr. Hora B)

Rozhodčí: Petřík Martin.

 

6. kolo - Neděle 2. 10. 2016 16:30 
TJ SOKOL Dublovice B - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší B 4:8 (2:2)

Branky:
18. Rozvoral Tomáš, 25. Beňo Roman, 53. Rozvoral Tomáš, 84. Krůta David - 16. Sabon Patrik, 31. Sabon Patrik, 52. Listík Jiří, 61. Sabon Patrik, 69. Šiška Michal, 80. Šiška Michal, 85. Sabon Patrik, 88. Fafejta Ondřej

Rozhodčí: Řehoř Roman.

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín717
2.Luhy717
3.Rosovice716
4.Spartak Příbram B715
5.Trhové Dušníky715
6.Dublovice712
7.Podlesí B711
8.Pičín710
9.Bohutín7 7
10. Nová Ves pod Pleší 7  7
11.Březnice7 6
12.Jince7 6
13.Sedlčany C7 5
14.Drahlín7 3

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora721
2.Počepice720
3.Prostřední Lhota715
4.Kytín714
5.Kamýk nad Vltavou713
6.Nový Knín B713
7.Krásná Hora nad Vltavou710
8.Jesenice710
9. Nová Ves pod Pleší B 7 10
10.Borotice7 7
11.Petrovice u Sedlčan B7 7
12.Obory7 6
13.Hříměždice7 1
14.Vysoký Chlumec7 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší C 6 12
2.Višňová B5 9
3.Velká Lečice5 9
4.Hříměždice B6 9
5.Obořiště6 3