Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

OP 17/18
Celkem hlasů 12
Jak dopadne A tým v Okresním přeboru 2017/18?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

1. - 6. kolo "B" týmu

3.10.2016

IV. třída, skupina BIV. třída, skupina B
IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B

1. kolo VOLNO

2. kolo - Sobota 3. 9. 2016 09:00
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší B - TJ Sokol Nečín B, z.s. 12:1 (7:0)

Branky:
2. Vaňha Lukáš, 5. Sabon Patrik, 8. Holobrada Milan, 11. Stupal Miroslav, 22. Krotil Tomáš, 24. Černý Lukáš, 31. Vaňha Lukáš, 47. Stupal Miroslav, 56. Holobrada Milan, 61. Vaňha Lukáš, 76. Krůček Petr, 90. Pospíšil Jan - 82. Vybíral Aleš (pen.)

Rozhodčí: Krátký Miloš.

 

3. kolo - Neděle 11. 9. 2016 17:00
FC Kňovice - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší B 4:7 (1:2)

Branky:
45. Kozel Lukáš, 59. Pilík Zdeněk, 70. Spilka Petr, 86. Prinz Filip - 19. Listík Jiří, 39. Vaňha Lukáš, 50. Vaňha Lukáš, 55. Vaňha Lukáš, 80. Moravec Tomáš, 84. Sysel Patrik, 89. Vaňha Lukáš

Rozhodčí: Soukup Marek.

 

4. kolo - Sobota 17. 9. 2016 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší B - SK Vysoký Chlumec 7:1 (4:0)

Branky:
13. Holobrada Milan, 25. Šiška Michal, 33. Stupal Miroslav, 42. Šiška Michal, 55. Sysel Patrik, 65. Vinš David, 72. Krotil Tomáš - 60. Mrázek Josef

Rozhodčí: Slepička Milan.

 

5. kolo - Sobota 24. 9. 2016 16:30
TJ Krásná Hora B - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší B 8:4 (5:4)

Branky:
17. Jandera Michal, 29. Hůla Lukáš, 39. Hůla Lukáš, 43. Krůta Vratislav, 45. Krůta Vratislav, 67. Hůla Jakub, 82. Hůla Lukáš, 89. Hůla Lukáš - 3. Vaňha Lukáš, 14. Holobrada Milan, 22. Vaňha Lukáš, 37. Krotil Tomáš

ČK: Mikulášek (Kr. Hora B)

Rozhodčí: Petřík Martin.

 

6. kolo - Neděle 2. 10. 2016 16:30 
TJ SOKOL Dublovice B - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší B 4:8 (2:2)

Branky:
18. Rozvoral Tomáš, 25. Beňo Roman, 53. Rozvoral Tomáš, 84. Krůta David - 16. Sabon Patrik, 31. Sabon Patrik, 52. Listík Jiří, 61. Sabon Patrik, 69. Šiška Michal, 80. Šiška Michal, 85. Sabon Patrik, 88. Fafejta Ondřej

Rozhodčí: Řehoř Roman.

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZ VRPB
1. Nová Ves pod Pleší
26 18 6  2 63
2.Dobříš B26 181 755
3.Milín26 147 554
4.Trhové Dušníky26 154 750
5.Rosovice26 126 847
6.Dublovice26 143 945
7.Luhy26 1421045
8.Nečín26  881038
9.Spartak Příbram B26 1131237
10.Pičín26 1011532
11.Kovohutě Příbram26  851332
12.Bohutín26  841429
13.Krásná Hora n. Vltavou26  502115
14.Borotice26  0422 4

 podrobnější tabulky zde

Okresní IV. třída, skupina B

p.  týmZ VRPB
1. Nová Ves pod Pleší B 16 13 2  1 42
2.Kosova Hora B16 121 338
3.Kňovice16  81 725
4.Vysoký Chlumec16  81 725
5.Dublovice B16  70 921
6.Nečín B16  62 820
7.Krásná Hora n. Vlt. B16  601018
8.Hříměždice B16  501115
9. Nová Ves pod Pleší C 16  2 3 11 12