Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

OP 17/18
Celkem hlasů 12
Jak dopadne A tým v Okresním přeboru 2017/18?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

1. - 6. kolo "C" týmu

3.10.2016

IV. třída, skupina BIV. třída, skupina B
IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B

1. kolo - Neděle 28. 8. 2016 10:15
TJ Vltavan Hřiměždice B - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C 5:0 (2:0)

Branky:
4. Baštář Josef, 19. Baštář Josef, 50. Baštář Josef (pen.), 55. Kučera Pavel, 84. Vimer Jaroslav

Rozhodčí: Soukup Marek.

2. kolo VOLNO 

3. kolo - Neděle 11. 9. 2016 10:15
TJ Sokol Nečín B, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C 6:4 (4:1)

Branky:
5. Špáta Ivo, 7. Havelka Karel, 23. Žaloudek Jindřich, 24. Hnida David, 65. Hnida David, 73. Žaloudek Jindřich - 45. Novák Jaroslav, 60. Novák Jaroslav, 81. Novák Jaroslav, 72. Čadek Vladimír

Rozhodčí: Burian Petr.

 

4. kolo - Sobota 17. 9. 2016 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C - FC Kňovice 4:5 (2:3)

Branky:
38. Mach Martin, 43. Petrák Ladislav (pen.), 70. Borák Michal, 74. Novák Jaroslav - 29. Burda David, 30. Prinz Filip, 32. Prinz Filip, 77. Kozel Lukáš (pen.), 88. Kozel Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Kuchař Emil.

 

5. kolo - Sobota 24. 9. 2016 16:30
SK Vysoký Chlumec - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C 4:3 (2:2)

Branky:
12. Čejda Jan, 27. Kiš Jakub, 70. Mrázek Josef, 83. Mrázek Josef - 0. Žampach Tomáš, 45. Žampach Tomáš, 37. Čadek Vladimír

Rozhodčí: Malčic Josef.

 

6. kolo - Sobota 1. 10. 2016 16:30
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C - TJ Krásná Hora B 1:2 (0:1)

Branky:
48. Borák Michal - 2. Krůta Vratislav, 63. Hůla Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Krátký Miloš.

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZ VRPB
1. Nová Ves pod Pleší
26 18 6  2 63
2.Dobříš B26 181 755
3.Milín26 147 554
4.Trhové Dušníky26 154 750
5.Rosovice26 126 847
6.Dublovice26 143 945
7.Luhy26 1421045
8.Nečín26  881038
9.Spartak Příbram B26 1131237
10.Pičín26 1011532
11.Kovohutě Příbram26  851332
12.Bohutín26  841429
13.Krásná Hora n. Vltavou26  502115
14.Borotice26  0422 4

 podrobnější tabulky zde

Okresní IV. třída, skupina B

p.  týmZ VRPB
1. Nová Ves pod Pleší B 16 13 2  1 42
2.Kosova Hora B16 121 338
3.Kňovice16  81 725
4.Vysoký Chlumec16  81 725
5.Dublovice B16  70 921
6.Nečín B16  62 820
7.Krásná Hora n. Vlt. B16  601018
8.Hříměždice B16  501115
9. Nová Ves pod Pleší C 16  2 3 11 12