Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 35
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

1. - 6. kolo "C" týmu

3.10.2016

IV. třída, skupina BIV. třída, skupina B
IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B

1. kolo - Neděle 28. 8. 2016 10:15
TJ Vltavan Hřiměždice B - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C 5:0 (2:0)

Branky:
4. Baštář Josef, 19. Baštář Josef, 50. Baštář Josef (pen.), 55. Kučera Pavel, 84. Vimer Jaroslav

Rozhodčí: Soukup Marek.

2. kolo VOLNO 

3. kolo - Neděle 11. 9. 2016 10:15
TJ Sokol Nečín B, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C 6:4 (4:1)

Branky:
5. Špáta Ivo, 7. Havelka Karel, 23. Žaloudek Jindřich, 24. Hnida David, 65. Hnida David, 73. Žaloudek Jindřich - 45. Novák Jaroslav, 60. Novák Jaroslav, 81. Novák Jaroslav, 72. Čadek Vladimír

Rozhodčí: Burian Petr.

 

4. kolo - Sobota 17. 9. 2016 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C - FC Kňovice 4:5 (2:3)

Branky:
38. Mach Martin, 43. Petrák Ladislav (pen.), 70. Borák Michal, 74. Novák Jaroslav - 29. Burda David, 30. Prinz Filip, 32. Prinz Filip, 77. Kozel Lukáš (pen.), 88. Kozel Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Kuchař Emil.

 

5. kolo - Sobota 24. 9. 2016 16:30
SK Vysoký Chlumec - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C 4:3 (2:2)

Branky:
12. Čejda Jan, 27. Kiš Jakub, 70. Mrázek Josef, 83. Mrázek Josef - 0. Žampach Tomáš, 45. Žampach Tomáš, 37. Čadek Vladimír

Rozhodčí: Malčic Josef.

 

6. kolo - Sobota 1. 10. 2016 16:30
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C - TJ Krásná Hora B 1:2 (0:1)

Branky:
48. Borák Michal - 2. Krůta Vratislav, 63. Hůla Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Krátký Miloš.

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 8 20
2.Trhové Dušníky820
3.Rosovice818
4.Bohutín817
5.Podlesí B814
6.Spartak Příbram B812
7.Luhy812
8.Dublovice812
9.Sedlčany C810
10.Třebsko810
11.Březnice8 7
12.Pičín8 6
13.Kosova Hora8 5
14.Drahlín8 5

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Jesenice819
2.Počepice818
3.Kamýk nad Vltavou817
4.Velká Lečice816
5.Petrovice u Sedlčan B814
6.Prostřední Lhota813
7.Hříměždice812
8.Nový Knín B812
9.Obory810
10.Borotice8 9
11.Krásná Hora nad Vltavou8 9
12. Nová Ves pod Pleší B 8  9
13.Sedlec-Prčice B8 6
14.Kytín8 4

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B823
2.Dolní Hbity816
3.Rosovice B814
4.Obecnice813
5.Pičín B812
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Sedlice8 6
8.Obořiště8 2