Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

a tym
Celkem hlasů 4
Jak se umístí áčko v sezoně 2018/19?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

1. - 6. kolo "C" týmu

3.10.2016

IV. třída, skupina BIV. třída, skupina B
IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B

1. kolo - Neděle 28. 8. 2016 10:15
TJ Vltavan Hřiměždice B - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C 5:0 (2:0)

Branky:
4. Baštář Josef, 19. Baštář Josef, 50. Baštář Josef (pen.), 55. Kučera Pavel, 84. Vimer Jaroslav

Rozhodčí: Soukup Marek.

2. kolo VOLNO 

3. kolo - Neděle 11. 9. 2016 10:15
TJ Sokol Nečín B, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C 6:4 (4:1)

Branky:
5. Špáta Ivo, 7. Havelka Karel, 23. Žaloudek Jindřich, 24. Hnida David, 65. Hnida David, 73. Žaloudek Jindřich - 45. Novák Jaroslav, 60. Novák Jaroslav, 81. Novák Jaroslav, 72. Čadek Vladimír

Rozhodčí: Burian Petr.

 

4. kolo - Sobota 17. 9. 2016 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C - FC Kňovice 4:5 (2:3)

Branky:
38. Mach Martin, 43. Petrák Ladislav (pen.), 70. Borák Michal, 74. Novák Jaroslav - 29. Burda David, 30. Prinz Filip, 32. Prinz Filip, 77. Kozel Lukáš (pen.), 88. Kozel Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Kuchař Emil.

 

5. kolo - Sobota 24. 9. 2016 16:30
SK Vysoký Chlumec - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C 4:3 (2:2)

Branky:
12. Čejda Jan, 27. Kiš Jakub, 70. Mrázek Josef, 83. Mrázek Josef - 0. Žampach Tomáš, 45. Žampach Tomáš, 37. Čadek Vladimír

Rozhodčí: Malčic Josef.

 

6. kolo - Sobota 1. 10. 2016 16:30
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C - TJ Krásná Hora B 1:2 (0:1)

Branky:
48. Borák Michal - 2. Krůta Vratislav, 63. Hůla Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Krátký Miloš.

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 13 32
2.Rosovice1327
3.Spartak Příbram B1325
4.Bohutín1325
5.Luhy1321
6.Trhové Dušníky1321
7.Podlesí B1321
8.Sedlčany C1318
9.Dublovice1318
10.Březnice1316
11.Pičín1314
12.Třebsko1313
13.Drahlín1311
14.Kosova Hora1311

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice1330
2.Jesenice1328
3.Kamýk nad Vltavou1327
4.Petrovice u Sedlčan B1321
5.Obory1320
6. Nová Ves pod Pleší B 13 20
7.Borotice1319
8.Prostřední Lhota1319
9.Velká Lečice1319
10.Krásná Hora nad Vltavou1318
11.Hříměždice1318
12.Sedlec-Prčice B1315
13.Nový Knín B1315
14.Kytín13 4

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B1438
2.Rosovice B1429
3.Dolní Hbity1424
4.Obecnice1422
5. Nová Ves pod Pleší C 14 20
6.Pičín B1420
7.Sedlice1412
8.Obořiště14 3