Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

a tym
Celkem hlasů 19
Jak se umístí áčko v sezoně 2018/19?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
3.10.2016 Pozvánka na víkend 7. kolo OP a IV. třídy

NEDĚLE 9.10. - 16:00 N.Ves/Hraštice vs. TJ Sparta Luhy
Hřiště: Nová Ves pod Pleší více

3.10.2016 1. - 3. kolo Okresní pohár 2016/17

Okresní pohár 2016/17 více

3.10.2016 1. - 6. kolo "A" týmu Okresní přebor

Okresní přebor více

3.10.2016 1. - 6. kolo "C" týmu IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B více

3.10.2016 1. - 6. kolo "B" týmu IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B více

20.7.2016 Mistrovské utkání "A" mužstva přátelská utkání

neděle 28.8. - 17:00 - hřiště: Nová Ves pod Pleší
1. kolo Okresního přeboru
Nová Ves/Hraštice - Nečín více

14.7.2016 Losovací aktiv OFS Příbram Los OFS v Nové Vsi pod Pleší

Pátek 29.7.2016 - SOKOLOVNA Nová Ves pod Pleší více

20.6.2016 Rekultivace, příspěvky, letní příprava Teskahor, spol. s r.o.

Teskahor, spol. s r.o. a info příspěvky (oddíl, ČOS a FAČR) více

20.6.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B závěrečné kolo všech soutěží

Nová Ves/Hraštice - Pičín 2:1 (2:1)
Hříměždice B - Nová Ves/Hraštice B 2:1 (1:1)
Dublovice B - Nová Ves/Hraštice C 0:5 (0:3) více

20.6.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B

Dublovice - Nová Ves/Hraštice 9:1 (4:0)
Nová Ves/Hraštice B - Dublivice B 3:0 kontumačně
Nová Ves/Hraštice C - Prostřední Lhota 0:8 (0:3) více

11.6.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B OP a IV. třída

Nová Ves/Hraštice - Bohutín 1:2 (1:0)
Prostřední Lhota - Nová Ves/Hraštice B 2:2 (2:1)
Kňovice - Nová Ves/Hraštice C 7:4 (1:3) více

31.5.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Áčko padlo počtvrté za sebou

Nečín - Nová Ves/Hraštice 2:1 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Kňovice 2:3 (0:1)
C tým měl VOLNO více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 13 32
2.Rosovice1327
3.Spartak Příbram B1325
4.Bohutín1325
5.Luhy1321
6.Trhové Dušníky1321
7.Podlesí B1321
8.Sedlčany C1318
9.Dublovice1318
10.Březnice1316
11.Pičín1314
12.Třebsko1313
13.Drahlín1311
14.Kosova Hora1311

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice1330
2.Jesenice1328
3.Kamýk nad Vltavou1327
4.Petrovice u Sedlčan B1321
5.Obory1320
6. Nová Ves pod Pleší B 13 20
7.Borotice1319
8.Prostřední Lhota1319
9.Velká Lečice1319
10.Krásná Hora nad Vltavou1318
11.Hříměždice1318
12.Sedlec-Prčice B1315
13.Nový Knín B1315
14.Kytín13 4

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B1438
2.Rosovice B1429
3.Dolní Hbity1424
4.Obecnice1422
5. Nová Ves pod Pleší C 14 20
6.Pičín B1420
7.Sedlice1412
8.Obořiště14 3