Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

jaro 2018 OP
Celkem hlasů 14
Zachrání se áčko v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
26.6.2015 Hlavní hrací plocha Teskahor, spol. s r.o.

Proběhlo setí, uložení hnojiva do země a vertikální prořezání trávníku. více

25.6.2015 Ves/Hraštice 2015-16 Miroslav Durdil ml.

Malá Hraštice spojí síly s Novou Vsí pod Pleší, vytvoří tři týmy více

16.6.2015 Fair Credit I.B třída, sk. E + IV. třída, sk. B Miroslav Durdil ml.

Loděnice - Nová Ves pod Pleší 6:0 (4:0)
Nová Ves pod Pleší B - Malá Hraštice B 1:4 (0:3) více

16.6.2015 Fair Credit I.B třída, sk. E + IV. třída, sk. B Miroslav Durdil ml.

Nová Ves pod Pleší - Hořovicko B 2:2 (1:0)
Kytín - Nová Ves pod Pleší B 5:2 (3:1) více

1.6.2015 Pozvánka na neděli 7.6.2015 Miroslav Durdil ml.

Nová Ves pod Pleší - Hořovicko B
Výkop v 17:00 - Fair Credit I.B třída, skupina E více

1.6.2015 Fair Credit I.B třída, sk. E + IV. třída, sk. B Miroslav Durdil ml.

Nová Ves pod Pleší - Březnice 2:3 (1:1)
Obory - Nová Ves pod Pleší B 3:2 (2:2) více

29.5.2015 Novoveské oslavy Novoveské oslavy

Sobota 30.5.2015 - 17:00 - Tyršova 123
Fotbaloví internacionálové ČR
více

29.5.2015 Fair Credit I.B třída, sk. E + IV. třída, sk. B Miroslav Durdil ml.

Daleké Dušníky - Nová Ves pod Pleší 2:0 (0:0)
Nová Ves pod Pleší B - Vysoký Chlumec 2:4 (1:3) více

17.5.2015 Fair Credit I.B třída, sk. E + IV. třída, sk. B Miroslav Durdil ml.

Nová Ves pod Pleší - Podlesí 1:4 (0:2)
Krásná Hora B - Nová Ves pod Pleší B 1:1 (0:0) více

11.5.2015 Pozvánka na nedělní utkání Miroslav Durdil ml.

NEDĚLE 17.5.2015 - 17:00 - Tyršova 123
Nová Ves pod Pleší - Podlesí více

11.5.2015 Fair Credit I.B třída, sk. E + IV. třída, sk. B Miroslav Durdil ml.

Zdice - Nová Ves pod Pleší 3:1 (2:0)
Nová Ves pod Pleší B - Kamýk nad Vltavou B 4:0 (2:0) více

11.5.2015 Fair Credit I.B třída, sk. E + IV. třída, sk. B Miroslav Durdil ml.

Nová Ves pod Pleší - Jince 0:1 (0:0)
Nečín B - Nová Ves pod Pleší B 0:5 (0:2) více

RSS

Novinky

     

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín1335
2.Spartak Příbram B1332
3.Dublovice1330
4.Luhy1326
5.Pičín1324
6.Rosovice1323
7.Trhové Dušníky1323
8.Bohutín1316
9.Podlesí B1315
10.Drahlín1314
11.Březnice1313
12. Nová Ves pod Pleší 13 11
13.Jince13 6
14.Sedlčany C13 5

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora1335
2.Prostřední Lhota1330
3.Kamýk nad Vltavou1327
4.Počepice1325
5.Kytín1323
6.Krásná Hora nad Vltavou1322
7.Nový Knín B1322
8.Jesenice1319
9.Obory1318
10. Nová Ves pod Pleší B 13 16
11.Petrovice u Sedlčan B1316
12.Hříměždice1310
13.Borotice1310
14.Vysoký Chlumec13 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší C 8 12
2.Velká Lečice812
3.Višňová B812
4.Hříměždice B8 9
5.Obořiště8 6