Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

jaro 2018 OP
Celkem hlasů 52
Zachrání se áčko v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
13.6.2012 Pozvánka na víkendová utkání NVpP-Černolice 3:0 (podzim 11)

Áčko hraje v Černolicích a béčko přivítá Jesenici B v Lečici. více

10.6.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Vítěz 1.A třídy, sk. A 2011/12

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Petrovice u Sedlčan 3:0 (2:0) více

7.6.2012 Pozvánky na víkendová utkání Petrovice-NVpP 0:3 - podzim 2011

Áčko sehraje v sobotu 9.6. poslední utkání ročníku 11/12 na domácí půdě. Poslední mistrák hraje o týden později v Černolicích. více

5.6.2012 Krajská 1.A třída, skupina A NVpP-Všenory 1:1

Sokol Nová Ves p. Pleší – Všenorský S.K. 1:1 (0:0) více

4.6.2012 Okresní 4.třída, skupina B Miry

Sokol Nová Ves p. Pleší B – Sokol Malá Hraštice B 4:7 (2:3) více

30.5.2012 Pozvánka na víkend Všenory-NVpP 2:0 (podzim 2011)

Zveme všechny příznivce zeleno-bílo-černých barev na utkání: více

29.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Lhota-NVpP 0:4(0:3)

SK Lhota – Sokol Nová Ves p. Pleší 0:4 (0:3) více

23.5.2012 OP ml. přípravek 4+1 Adam Petrák - ml. přípravka

Sokol Nová Ves p. Pleší - Kovohutě Příbram 4:8 více

19.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Václav Venta

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Vraný 3:1 (2:0) více

18.5.2012 Fotbalový víkend na Vsi NVpP-Vraný 0:1 (2010-11)

O tomto víkendu se na Vsi představí všechny tři naše mužstva: více

14.5.2012 Krajská 1.A třída, sk. A - POSTUP 1. místo - Sokol Nová Ves p. Pleší

Tuchlovice – Sokol Nová Ves p. Pleší 0:1 (0:1) více

14.5.2012 OP ml. přípravek 4+1 ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší více

RSS

Novinky

     

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín1850
2.Spartak Příbram B1842
3.Dublovice1836
4.Luhy1836
5.Trhové Dušníky1729
6.Rosovice1728
7.Pičín1827
8.Bohutín1722
9. Nová Ves pod Pleší 18 22
10.Březnice1721
11.Podlesí B1718
12.Drahlín1717
13.Sedlčany C1815
14.Jince18 6

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora1850
2.Kamýk nad Vltavou1839
3.Počepice1835
4.Krásná Hora nad Vltavou1834
5.Prostřední Lhota1733
6.Kytín1729
7.Nový Knín B1725
8.Obory1724
9.Petrovice u Sedlčan B1722
10. Nová Ves pod Pleší B 18 21
11.Borotice1719
12.Jesenice1719
13.Hříměždice1716
14.Vysoký Chlumec18 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1.Velká Lečice1122
2. Nová Ves pod Pleší C 10 21
3.Višňová B1115
4.Hříměždice B1011
5.Obořiště10 6