Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

OP 17/18
Celkem hlasů 27
Jak dopadne A tým v Okresním přeboru 2017/18?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
31.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Hřebeč-NVpP

SK Hřebeč - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:2 (0:1) více

24.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A plakát

Sokol Nová Ves p. Pleší - SK Slaný 6:0 (2:0) více

19.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jan Krupa

Slovan Hradištko - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:3 (0:1) více

12.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jakub Kokštejn

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Spartak Příbram 2:0 (2:0) více

4.3.2012 TESKAHOR CUP 2012 - finále Vítěz zimní ligy v Praze

Sokol Dobřichovice - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:3 (2:0) více

3.3.2012 Přátelské utkání - ml. přípravka ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší 7:8 více

26.2.2012 Halový turnaj v Davli 25.2. hala Davle

mladší přípravka více

26.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 - semifinále Praha - Štěrboholy

Sokol Klecany - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:5 (2:2) více

20.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hvozdnice, podzim 2011

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Cholupice 0:2 (0:0) více

17.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hřebeč, podzim 2011

postup do semifinále více

12.2.2012 Halový turnaj Říčany hala - Říčany

ml. přípravka více

11.2.2012 TESKAHOR CUP 2012

SK Sparta Krč - Sokol Nová Ves p. Pleší 1:6 (0:4) více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín1335
2.Spartak Příbram B1332
3.Dublovice1330
4.Luhy1326
5.Pičín1324
6.Rosovice1323
7.Trhové Dušníky1323
8.Bohutín1316
9.Podlesí B1315
10.Drahlín1314
11.Březnice1313
12. Nová Ves pod Pleší 13 11
13.Jince13 6
14.Sedlčany C13 5

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora1335
2.Prostřední Lhota1330
3.Kamýk nad Vltavou1327
4.Počepice1325
5.Kytín1323
6.Krásná Hora nad Vltavou1322
7.Nový Knín B1322
8.Jesenice1319
9.Obory1318
10. Nová Ves pod Pleší B 13 16
11.Petrovice u Sedlčan B1316
12.Hříměždice1310
13.Borotice1310
14.Vysoký Chlumec13 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší C 8 12
2.Velká Lečice812
3.Višňová B812
4.Hříměždice B8 9
5.Obořiště8 6