Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

jaro 2018 OP
Celkem hlasů 60
Zachrání se áčko v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
7.6.2012 Pozvánky na víkendová utkání Petrovice-NVpP 0:3 - podzim 2011

Áčko sehraje v sobotu 9.6. poslední utkání ročníku 11/12 na domácí půdě. Poslední mistrák hraje o týden později v Černolicích. více

5.6.2012 Krajská 1.A třída, skupina A NVpP-Všenory 1:1

Sokol Nová Ves p. Pleší – Všenorský S.K. 1:1 (0:0) více

4.6.2012 Okresní 4.třída, skupina B Miry

Sokol Nová Ves p. Pleší B – Sokol Malá Hraštice B 4:7 (2:3) více

30.5.2012 Pozvánka na víkend Všenory-NVpP 2:0 (podzim 2011)

Zveme všechny příznivce zeleno-bílo-černých barev na utkání: více

29.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Lhota-NVpP 0:4(0:3)

SK Lhota – Sokol Nová Ves p. Pleší 0:4 (0:3) více

23.5.2012 OP ml. přípravek 4+1 Adam Petrák - ml. přípravka

Sokol Nová Ves p. Pleší - Kovohutě Příbram 4:8 více

19.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Václav Venta

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Vraný 3:1 (2:0) více

18.5.2012 Fotbalový víkend na Vsi NVpP-Vraný 0:1 (2010-11)

O tomto víkendu se na Vsi představí všechny tři naše mužstva: více

14.5.2012 Krajská 1.A třída, sk. A - POSTUP 1. místo - Sokol Nová Ves p. Pleší

Tuchlovice – Sokol Nová Ves p. Pleší 0:1 (0:1) více

14.5.2012 OP ml. přípravek 4+1 ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší více

8.5.2012 Přátelské utkání nové béčko

Malá Hraštice – NVpP „nové B podzim 2012" 5:3 (1:3) více

8.5.2012 Okresní 4.třída, skupina B nvppB-zduchoviceB 7:1

Sokol Nová Ves p. Pleší B – TJ Zduchovice B 7:1 (2:0) více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín2673
2.Spartak Příbram B2654
3.Luhy2647
4.Rosovice2646
5.Dublovice2645
6.Bohutín2644
7.Trhové Dušníky2644
8.Drahlín2638
9. Nová Ves pod Pleší 26 33
10.Březnice2631
11.Sedlčany C2631
12.Pičín2630
13.Podlesí B2621
14.Jince26 9

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora2669
2.Kamýk nad Vltavou2658
3.Krásná Hora nad Vltavou2649
4.Prostřední Lhota2648
5.Počepice2648
6.Obory2642
7.Kytín2637
8. Nová Ves pod Pleší B 26 37
9.Petrovice u Sedlčan B2634
10.Jesenice2633
11.Borotice2631
12.Hříměždice2630
13.Nový Knín B2630
14.Vysoký Chlumec26 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1.Velká Lečice1634
2. Nová Ves pod Pleší C 16 30
3.Hříměždice B1624
4.Višňová B1620
5.Obořiště16 9