Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 24
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
23.4.2012 OP ml. přípravek 4+1 NVpP-Milín 8:5

Sokol Nová Ves p. Pleší – TJ Ligmet Milín o.s. 8:5 více

21.4.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Rom Lukáš

Sokol Nová Ves p. Pleší – Sokol Hostouň 6:1 (3:0) více

20.4.2012 Přátelské utkání, ml. přípravka ml. přípravka

MFK Dobříš – Sokol Nová Ves p. Pleší 13:8 více

17.4.2012 Okresní 4.třída, skupina B NVpPB-Klučenice

Sokol Nová Ves p. Pleší B – SK Klučenice 6:1 (4:1) více

15.4.2012 Krajská 1.A třída, skupina A SK Hvozdnice

SK Hvozdnice – Sokol Nová Ves p. Pleší 0:4 (0:3) více

8.4.2012 Krajská 1.A třída, skupina A NVpP-MFKD

Sokol Nová Ves p. Pleší – MFK Dobříš 5:1 (4:0) více

31.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Hřebeč-NVpP

SK Hřebeč - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:2 (0:1) více

24.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A plakát

Sokol Nová Ves p. Pleší - SK Slaný 6:0 (2:0) více

19.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jan Krupa

Slovan Hradištko - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:3 (0:1) více

12.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jakub Kokštejn

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Spartak Příbram 2:0 (2:0) více

4.3.2012 TESKAHOR CUP 2012 - finále Vítěz zimní ligy v Praze

Sokol Dobřichovice - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:3 (2:0) více

3.3.2012 Přátelské utkání - ml. přípravka ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší 7:8 více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 4 12
2.Trhové Dušníky412
3.Bohutín4 9
4.Třebsko4 9
5.Rosovice4 9
6.Luhy4 6
7.Podlesí B4 6
8.Sedlčany C4 5
9.Dublovice4 5
10.Pičín4 4
11.Spartak Příbram B4 3
12.Kosova Hora4 2
13.Březnice4 2
14.Drahlín4 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice411
2.Velká Lečice411
3.Petrovice u Sedlčan B4 9
4.Kamýk nad Vltavou4 9
5.Jesenice4 9
6.Obory4 7
7. Nová Ves pod Pleší B 4  6
8.Hříměždice4 6
9.Prostřední Lhota4 6
10.Nový Knín B4 3
11.Borotice4 3
12.Krásná Hora nad Vltavou4 3
13.Kytín4 1
14.Sedlec-Prčice B4 0

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B412
2.Dolní Hbity410
3.Obecnice4 7
4.Rosovice B4 6
5. Nová Ves pod Pleší C 4  5
6.Pičín B4 3
7.Sedlice4 3
8.Obořiště4 2