Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 2
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
19.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jan Krupa

Slovan Hradištko - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:3 (0:1) více

12.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jakub Kokštejn

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Spartak Příbram 2:0 (2:0) více

4.3.2012 TESKAHOR CUP 2012 - finále Vítěz zimní ligy v Praze

Sokol Dobřichovice - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:3 (2:0) více

3.3.2012 Přátelské utkání - ml. přípravka ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší 7:8 více

26.2.2012 Halový turnaj v Davli 25.2. hala Davle

mladší přípravka více

26.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 - semifinále Praha - Štěrboholy

Sokol Klecany - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:5 (2:2) více

20.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hvozdnice, podzim 2011

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Cholupice 0:2 (0:0) více

17.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hřebeč, podzim 2011

postup do semifinále více

12.2.2012 Halový turnaj Říčany hala - Říčany

ml. přípravka více

11.2.2012 TESKAHOR CUP 2012

SK Sparta Krč - Sokol Nová Ves p. Pleší 1:6 (0:4) více

9.2.2012 Přátelské utkání - ml. přípravka ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší 5:3 (2:1) více

5.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Štěrboholy

SK Viktoria Štěrboholy - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:4 (0:1) více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín2673
2.Spartak Příbram B2654
3.Luhy2647
4.Rosovice2646
5.Dublovice2645
6.Bohutín2644
7.Trhové Dušníky2644
8.Drahlín2638
9. Nová Ves pod Pleší 26 33
10.Březnice2631
11.Sedlčany C2631
12.Pičín2630
13.Podlesí B2621
14.Jince26 9

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora2669
2.Kamýk nad Vltavou2658
3.Krásná Hora nad Vltavou2649
4.Prostřední Lhota2648
5.Počepice2648
6.Obory2642
7.Kytín2637
8. Nová Ves pod Pleší B 26 37
9.Petrovice u Sedlčan B2634
10.Jesenice2633
11.Borotice2631
12.Hříměždice2630
13.Nový Knín B2630
14.Vysoký Chlumec26 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1.Velká Lečice1634
2. Nová Ves pod Pleší C 16 30
3.Hříměždice B1624
4.Višňová B1620
5.Obořiště16 9