Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

a tym
Celkem hlasů 13
Jak se umístí áčko v sezoně 2018/19?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
8.4.2012 Krajská 1.A třída, skupina A NVpP-MFKD

Sokol Nová Ves p. Pleší – MFK Dobříš 5:1 (4:0) více

31.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Hřebeč-NVpP

SK Hřebeč - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:2 (0:1) více

24.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A plakát

Sokol Nová Ves p. Pleší - SK Slaný 6:0 (2:0) více

19.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jan Krupa

Slovan Hradištko - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:3 (0:1) více

12.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jakub Kokštejn

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Spartak Příbram 2:0 (2:0) více

4.3.2012 TESKAHOR CUP 2012 - finále Vítěz zimní ligy v Praze

Sokol Dobřichovice - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:3 (2:0) více

3.3.2012 Přátelské utkání - ml. přípravka ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší 7:8 více

26.2.2012 Halový turnaj v Davli 25.2. hala Davle

mladší přípravka více

26.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 - semifinále Praha - Štěrboholy

Sokol Klecany - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:5 (2:2) více

20.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hvozdnice, podzim 2011

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Cholupice 0:2 (0:0) více

17.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hřebeč, podzim 2011

postup do semifinále více

12.2.2012 Halový turnaj Říčany hala - Říčany

ml. přípravka více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 13 32
2.Rosovice1327
3.Spartak Příbram B1325
4.Bohutín1325
5.Luhy1321
6.Trhové Dušníky1321
7.Podlesí B1321
8.Sedlčany C1318
9.Dublovice1318
10.Březnice1316
11.Pičín1314
12.Třebsko1313
13.Drahlín1311
14.Kosova Hora1311

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice1330
2.Jesenice1328
3.Kamýk nad Vltavou1327
4.Petrovice u Sedlčan B1321
5.Obory1320
6. Nová Ves pod Pleší B 13 20
7.Borotice1319
8.Prostřední Lhota1319
9.Velká Lečice1319
10.Krásná Hora nad Vltavou1318
11.Hříměždice1318
12.Sedlec-Prčice B1315
13.Nový Knín B1315
14.Kytín13 4

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B1438
2.Rosovice B1429
3.Dolní Hbity1424
4.Obecnice1422
5. Nová Ves pod Pleší C 14 20
6.Pičín B1420
7.Sedlice1412
8.Obořiště14 3