Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

a tym
Celkem hlasů 29
Jak se umístí áčko v sezoně 2018/19?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
4.6.2012 Okresní 4.třída, skupina B Miry

Sokol Nová Ves p. Pleší B – Sokol Malá Hraštice B 4:7 (2:3) více

30.5.2012 Pozvánka na víkend Všenory-NVpP 2:0 (podzim 2011)

Zveme všechny příznivce zeleno-bílo-černých barev na utkání: více

29.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Lhota-NVpP 0:4(0:3)

SK Lhota – Sokol Nová Ves p. Pleší 0:4 (0:3) více

23.5.2012 OP ml. přípravek 4+1 Adam Petrák - ml. přípravka

Sokol Nová Ves p. Pleší - Kovohutě Příbram 4:8 více

19.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Václav Venta

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Vraný 3:1 (2:0) více

18.5.2012 Fotbalový víkend na Vsi NVpP-Vraný 0:1 (2010-11)

O tomto víkendu se na Vsi představí všechny tři naše mužstva: více

14.5.2012 Krajská 1.A třída, sk. A - POSTUP 1. místo - Sokol Nová Ves p. Pleší

Tuchlovice – Sokol Nová Ves p. Pleší 0:1 (0:1) více

14.5.2012 OP ml. přípravek 4+1 ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší více

8.5.2012 Přátelské utkání nové béčko

Malá Hraštice – NVpP „nové B podzim 2012" 5:3 (1:3) více

8.5.2012 Okresní 4.třída, skupina B nvppB-zduchoviceB 7:1

Sokol Nová Ves p. Pleší B – TJ Zduchovice B 7:1 (2:0) více

6.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A ves-ševci 3:1

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Nový Knín 3:1 (3:0) více

30.4.2012 OP ml. přípravek 4+1 sokolíci ze Vsi

Sokol Rosovice – Sokol Nová Ves p. Pleší 4:3 více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 22 54
2.Bohutín2244
3.Spartak Příbram B2238
4.Trhové Dušníky2238
5.Podlesí B2236
6.Rosovice2235
7.Dublovice2231
8.Třebsko2231
9.Kosova Hora2230
10.Luhy2230
11.Sedlčany C2228
12.Březnice2228
13.Pičín2224
14.Drahlín2215

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice2257
2.Jesenice2251
3.Kamýk nad Vltavou2236
4.Obory2236
5.Krásná Hora nad Vltavou2235
6.Petrovice u Sedlčan B2234
7.Hříměždice2233
8. Nová Ves pod Pleší B 23 32
9.Borotice2331
10.Nový Knín B2231
11.Prostřední Lhota2228
12.Sedlec-Prčice B2226
13.Velká Lečice2226
14.Kytín22 8

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B2350
2.Obecnice2449
3.Dolní Hbity2446
4.Rosovice B2440
5. Nová Ves pod Pleší C 24 35
6.Sedlice2430
7.Pičín B2429
8.Obořiště23 6