Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

a tym
Celkem hlasů 26
Jak se umístí áčko v sezoně 2018/19?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
24.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A plakát

Sokol Nová Ves p. Pleší - SK Slaný 6:0 (2:0) více

19.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jan Krupa

Slovan Hradištko - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:3 (0:1) více

12.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jakub Kokštejn

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Spartak Příbram 2:0 (2:0) více

4.3.2012 TESKAHOR CUP 2012 - finále Vítěz zimní ligy v Praze

Sokol Dobřichovice - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:3 (2:0) více

3.3.2012 Přátelské utkání - ml. přípravka ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší 7:8 více

26.2.2012 Halový turnaj v Davli 25.2. hala Davle

mladší přípravka více

26.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 - semifinále Praha - Štěrboholy

Sokol Klecany - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:5 (2:2) více

20.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hvozdnice, podzim 2011

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Cholupice 0:2 (0:0) více

17.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hřebeč, podzim 2011

postup do semifinále více

12.2.2012 Halový turnaj Říčany hala - Říčany

ml. přípravka více

11.2.2012 TESKAHOR CUP 2012

SK Sparta Krč - Sokol Nová Ves p. Pleší 1:6 (0:4) více

9.2.2012 Přátelské utkání - ml. přípravka ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší 5:3 (2:1) více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 18 45
2.Bohutín1834
3.Spartak Příbram B1833
4.Rosovice1833
5.Trhové Dušníky1830
6.Luhy1828
7.Podlesí B1827
8.Třebsko1825
9.Sedlčany C1823
10.Kosova Hora1823
11.Dublovice1823
12.Pičín1821
13.Březnice1819
14.Drahlín1814

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice1845
2.Jesenice1840
3. Nová Ves pod Pleší B 18 32
4.Kamýk nad Vltavou1831
5.Petrovice u Sedlčan B1830
6.Obory1830
7.Borotice1827
8.Hříměždice1827
9.Nový Knín B1824
10.Krásná Hora nad Vltavou1823
11.Prostřední Lhota1822
12.Velká Lečice1822
13.Sedlec-Prčice B1817
14.Kytín18 8

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B1944
2.Obecnice1937
3.Dolní Hbity1934
4.Rosovice B1932
5. Nová Ves pod Pleší C 19 31
6.Pičín B1923
7.Sedlice1921
8.Obořiště19 6