Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

OP 17/18
Celkem hlasů 20
Jak dopadne A tým v Okresním přeboru 2017/18?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 3 45 6 7 8 9 10 >> >
 
 
7.11.2016 Okresní přebor - 11. kolo Áčko v Kovohutích za 2 body

Kovohutě - Nová Ves/Hraštice 2:2 (1:0), pk. 3:5 více

1.11.2016 Okresní přebor - 10. kolo Áčko stále na prvním místě OP

Nová Ves/Hraštice - Pičín 2:1 (1:1) více

24.10.2016 Pozvánka na 10. kolo Okresního přeboru 10. kolo OP

NEDĚLE 30.10.2016 - 14:30
Nová Ves/Hraštice vs. Pičín
HŘIŠTĚ: NOVÁ VES POD PLEŠÍ více

24.10.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B A i B tým stále v čele tabulky

Bohutín - Nová Ves/Hraštice 0:4 (0:3)
Nová Ves/Hraštice B - Hříměždice B 5:0 (3:0)
Nová Ves/Hraštice C - Kosova Hora B 4:5 (2:5) více

17.10.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B A i B tým v čele tabulky

Nová Ves/Hraštice - Dublovice 5:4 (1:1)
Kosova Hora B - Nová Ves/Hraštice B 0:3 (0:2)
Dublovice B - Nová Ves/Hraštice C 4:3 (1:2) více

14.10.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Áčko do čela OP

Nová Ves/Hraštice - Luhy 4:1 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Nová Ves/Hraštice C 5:1 (2:1) více

3.10.2016 Pozvánka na víkend 7. kolo OP a IV. třídy

NEDĚLE 9.10. - 16:00 N.Ves/Hraštice vs. TJ Sparta Luhy
Hřiště: Nová Ves pod Pleší více

3.10.2016 1. - 3. kolo Okresní pohár 2016/17

Okresní pohár 2016/17 více

3.10.2016 1. - 6. kolo "A" týmu Okresní přebor

Okresní přebor více

3.10.2016 1. - 6. kolo "C" týmu IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B více

3.10.2016 1. - 6. kolo "B" týmu IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B více

20.7.2016 Mistrovské utkání "A" mužstva přátelská utkání

neděle 28.8. - 17:00 - hřiště: Nová Ves pod Pleší
1. kolo Okresního přeboru
Nová Ves/Hraštice - Nečín více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín410
2.Trhové Dušníky410
3.Rosovice410
4.Spartak Příbram B4 9
5.Luhy4 9
6.Podlesí B4 6
7.Dublovice4 6
8.Pičín4 6
9. Nová Ves pod Pleší 4  6
10.Drahlín4 3
11.Bohutín4 3
12.Jince4 3
13.Březnice4 3
14.Sedlčany C4 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora412
2.Počepice411
3.Kamýk nad Vltavou410
4.Kytín4 9
5.Prostřední Lhota4 9
6.Nový Knín B4 7
7.Obory4 6
8.Borotice4 4
9.Krásná Hora nad Vltavou4 4
10. Nová Ves pod Pleší B 4  4
11.Jesenice4 4
12.Petrovice u Sedlčan B4 3
13.Hříměždice4 1
14.Vysoký Chlumec4 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1.Višňová B39
2.Velká Lečice36
3. Nová Ves pod Pleší C 3 6
4.Hříměždice B33
5.Obořiště40