Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

a tym
Celkem hlasů 29
Jak se umístí áčko v sezoně 2018/19?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 3 45 6 7 8 9 10 >> >
 
 
23.9.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída sk. A foto archiv T.J.

Dublovice - Nová Ves 2:3 pk
Nová Ves B - Prostřední Lhota 3:5 (1:1)
Nová Ves C - Pičín B 4:5 (1:3) více

16.9.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Sedlčany C 1:0 (1:0)
Nový Knín B - Nová Ves B 2:5 (1:1)
Obecnice - Nová Ves C 3:4 pk více

9.9.2018 Pozvánka na 4. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

SOBOTA 15.9. - 10:00 - hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves - Sedlčany C více

9.9.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Březnice - Nová Ves 0:3 (0:1)
Nová Ves B - Kytín 6:1 (2:1)
Nová Ves C - Obořiště 6:1 (3:1) více

6.9.2018 2. kolo - POHÁR OFS PŘÍBRAM foto archiv T.J.

Nová Ves - Zduchovice 6:0 (0:0) více

4.9.2018 Pozvánka na 2. kolo poháru OFS foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Zduchovice
středa 5.9. - 17:30 - Hřiště: Malá Hraštice více

4.9.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Rosovice 6:2 (2:1)
Petrovice B - Nová Ves B 6:0 (0:0)
Dolní Hbity - Nová Ves C 4:2 (1:0) více

27.8.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Luhy 3:0 (1:0)
Velká Lečice - Nová Ves B 5:2 (2:1)
Tochovice B - Nová Ves C 7:2 (4:1) více

27.7.2018 Pevné termíny "A" týmu foto archiv T.J.

Přípravná utkání, 1. kolo poháru OFS a 1. kolo mistr. utkání více

12.7.2018 Regenerace hlavní travnaté plochy foto archiv T.J. - regenerace hřiště

Dne 12.7.2018 byly dokončeny práce na regeneraci hlavní travnaté plochy: více

21.6.2018 Utkání letní přípravy 2018 foto archiv T.J.

Neděle 5.8. - 17:00
Maršovice - Nová Ves pod Pleší více

18.6.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves/Hraštice - Milín 2:3 pk
Nová Ves/Hraštice B - Nový Knín B 2:1 (2:1)
C tým měl VOLNO více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 22 54
2.Bohutín2244
3.Spartak Příbram B2238
4.Trhové Dušníky2238
5.Podlesí B2236
6.Rosovice2235
7.Dublovice2231
8.Třebsko2231
9.Kosova Hora2230
10.Luhy2230
11.Sedlčany C2228
12.Březnice2228
13.Pičín2224
14.Drahlín2215

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice2257
2.Jesenice2251
3.Kamýk nad Vltavou2236
4.Obory2236
5.Krásná Hora nad Vltavou2235
6.Petrovice u Sedlčan B2234
7.Hříměždice2233
8. Nová Ves pod Pleší B 23 32
9.Borotice2331
10.Nový Knín B2231
11.Prostřední Lhota2228
12.Sedlec-Prčice B2226
13.Velká Lečice2226
14.Kytín22 8

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B2350
2.Obecnice2449
3.Dolní Hbity2446
4.Rosovice B2440
5. Nová Ves pod Pleší C 24 35
6.Sedlice2430
7.Pičín B2429
8.Obořiště23 6