Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

a tym
Celkem hlasů 19
Jak se umístí áčko v sezoně 2018/19?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >
 
 
25.3.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Spartak Příbram B - Nová Ves/Hraštice 1:2 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Kamýk nad Vltavou 0:4 (0:1) více

27.2.2018 "A" tým - přátelská utkání umělka Radotín a Dobříš

Neděle 11.3. - 11:00 a sobota 17.3. - 20:00
Poslední dva přáteláky před jarní sezonou. více

16.1.2018 VALNÁ HROMADA 2018 VH 18

2.12.2017 SOKOLSKÁ VÁNOČNÍ ZÁBAVA 2017 zábava 2017

PONDĚLÍ 25.12.2017 od 20:00 hodin
SOKOLOVNA Nová Ves pod Pleší více

21.11.2017 Starší přípravka 2.12.2017 na turnaj O přeborníka České obce sokolské foto archiv T.J.

Halový turnaj v Troji. více

21.11.2017 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Milín - Nová Ves/Hraštice 7:1 (4:0)
Nový Knín B - Nová Ves/Hraštice B 5:3 (1:1) více

21.11.2017 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Drahlín 1:3 (0:0)
Kosova Hora - Nová Ves/Hraštice B 3:1 (2:0) více

6.11.2017 Cirkus Bon-bon v Sokolovně Cirkus Bon-bon

V pondělí 6.11.2017 pořádal oddíl kopané pro děti představení Cirkusu Bon-bon. více

5.11.2017 Pozvánka na 12. kolo Okresního přeboru a st. žáky foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

NEDĚLE 12.11. - 14:00
Nová Ves/Hraštice - Drahlín
Hřiště: Nová Ves pod Pleší více

5.11.2017 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Pičín - Nová Ves/Hraštice 4:3 pk
Petrovice u Sedlčan - Nová Ves/Hraštice 2:1 (0:0) více

28.10.2017 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Sedlčany C 1:0 (1:0)
Vysoký Chlumec - Nová Ves/Hraštice B 2:6 (0:3)
Nová Ves/Hraštice C - Hříměždice B 12:0 (5:0) více

28.10.2017 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J.

Bohutín - Nová Ves/Hraštice 2:1 (1:1)
Jesenice - Nová Ves/Hraštice B 1:2 (0:2)
Višňová B - Nová Ves/Hraštice C 5:2 (2:2) více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 13 32
2.Rosovice1327
3.Spartak Příbram B1325
4.Bohutín1325
5.Luhy1321
6.Trhové Dušníky1321
7.Podlesí B1321
8.Sedlčany C1318
9.Dublovice1318
10.Březnice1316
11.Pičín1314
12.Třebsko1313
13.Drahlín1311
14.Kosova Hora1311

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice1330
2.Jesenice1328
3.Kamýk nad Vltavou1327
4.Petrovice u Sedlčan B1321
5.Obory1320
6. Nová Ves pod Pleší B 13 20
7.Borotice1319
8.Prostřední Lhota1319
9.Velká Lečice1319
10.Krásná Hora nad Vltavou1318
11.Hříměždice1318
12.Sedlec-Prčice B1315
13.Nový Knín B1315
14.Kytín13 4

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B1438
2.Rosovice B1429
3.Dolní Hbity1424
4.Obecnice1422
5. Nová Ves pod Pleší C 14 20
6.Pičín B1420
7.Sedlice1412
8.Obořiště14 3