Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

jaro 2018 OP
Celkem hlasů 52
Zachrání se áčko v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >
 
 
16.4.2017 Okresní přebor, foto + IV. třída, skupina B 17. kolo OP

Nová Ves/Hraštice - Krásná Hora nad Vltavou 6:0 (2:0)
Vysoký Chlumec - Nová Ves/Hraštice B 2:4 (1:1)
Kňovice -
Nová Ves/Hraštice C 2:3 np více

10.4.2017 Pozvánka na 17. kolo Okresního přeboru Trh. Dušníhy - N. Ves 0:2

Neděle 16.4. - 10:30 - hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves/Hraštice - Krásná Hora nad Vltavou více

9.4.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Tomáš Moravec

Trhové Dušníky - Nová Ves/Hraštice 0:2 (0:1)
Nová Ves/Hraštice B - Kňovice 6:3 (0:2)
Nová Ves/Hraštice C - Nečín B 7:2 (4:2) více

3.4.2017 Okresní přebor - 15. kolo, foto domácí Miroslav Durdil (v zeleném)

Nová Ves/Hraštice - Dobříš B 2:1 (1:1) více

26.3.2017 Okresní přebor - 14. kolo První jarní kolo

Nečín - Nová Ves/Hraštice 0:5 (0:3) více

26.2.2017 První jarní kolo OP "A" tým začína jaro venku

14. kolo OP 25.3.2017: Nečín - Nová Ves/Hraštice více

17.2.2017 155 LET SOKOLA 155 LET SOKOLA

16.2.2017 uplynulo 155 let od založení Sokola. více

21.1.2017 VALNÁ HROMADA VH T.J. 2017

SOBOTA 11.2.2017 v sále sokolovny v 19.00 hodin více

10.1.2017 Zimní příprava "A" týmu Zimní příprava "A" mužstva

Sobota 28.1. zahájení zimní přípravy tréninkem v 15 hodin. více

29.11.2016 SOKOLSKÁ VÁNOČNÍ ZÁBAVA 2016 Pozvánka na zábavau 2016

Neděle 25.12.2016 od 20 hodin - SOKOLOVNA Nová Ves pod Pleší více

28.11.2016 Okresní přebor - 13. kolo Ostuda "A" týmu na závěr povedené podzimní části.

Spartak Příbram B - Nová Ves/Hraštice 9:1 (3:0) více

13.11.2016 Okresní přebor - 12. kolo Áčko stále na prvním místě OP

Nová Ves/Hraštice - Borotice 7:2 (2:0) více

RSS

Novinky

     

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín1850
2.Spartak Příbram B1842
3.Dublovice1836
4.Luhy1836
5.Trhové Dušníky1729
6.Rosovice1728
7.Pičín1827
8.Bohutín1722
9. Nová Ves pod Pleší 18 22
10.Březnice1721
11.Podlesí B1718
12.Drahlín1717
13.Sedlčany C1815
14.Jince18 6

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora1850
2.Kamýk nad Vltavou1839
3.Počepice1835
4.Krásná Hora nad Vltavou1834
5.Prostřední Lhota1733
6.Kytín1729
7.Nový Knín B1725
8.Obory1724
9.Petrovice u Sedlčan B1722
10. Nová Ves pod Pleší B 18 21
11.Borotice1719
12.Jesenice1719
13.Hříměždice1716
14.Vysoký Chlumec18 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1.Velká Lečice1122
2. Nová Ves pod Pleší C 10 21
3.Višňová B1115
4.Hříměždice B1011
5.Obořiště10 6