Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

a tym
Celkem hlasů 29
Jak se umístí áčko v sezoně 2018/19?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >
 
 
8.4.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Podlesí B - Nová Ves/Hraštice 2:3 pk
Nová Ves/Hraštice - Borotice 3:4 (1:0) více

8.4.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Rosovice 2:5 (2:2)
Nová Ves/Hraštice - Kytín 2:1 (1:1) více

25.3.2018 Pozvánka na 15. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Neděle 1.4.2018 - 10:15, hřiště: SC Radotín z.s.
Nová Ves pod Pleší - Rosovice více

25.3.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Spartak Příbram B - Nová Ves/Hraštice 1:2 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Kamýk nad Vltavou 0:4 (0:1) více

27.2.2018 "A" tým - přátelská utkání umělka Radotín a Dobříš

Neděle 11.3. - 11:00 a sobota 17.3. - 20:00
Poslední dva přáteláky před jarní sezonou. více

16.1.2018 VALNÁ HROMADA 2018 VH 18

2.12.2017 SOKOLSKÁ VÁNOČNÍ ZÁBAVA 2017 zábava 2017

PONDĚLÍ 25.12.2017 od 20:00 hodin
SOKOLOVNA Nová Ves pod Pleší více

21.11.2017 Starší přípravka 2.12.2017 na turnaj O přeborníka České obce sokolské foto archiv T.J.

Halový turnaj v Troji. více

21.11.2017 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Milín - Nová Ves/Hraštice 7:1 (4:0)
Nový Knín B - Nová Ves/Hraštice B 5:3 (1:1) více

21.11.2017 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Drahlín 1:3 (0:0)
Kosova Hora - Nová Ves/Hraštice B 3:1 (2:0) více

6.11.2017 Cirkus Bon-bon v Sokolovně Cirkus Bon-bon

V pondělí 6.11.2017 pořádal oddíl kopané pro děti představení Cirkusu Bon-bon. více

5.11.2017 Pozvánka na 12. kolo Okresního přeboru a st. žáky foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

NEDĚLE 12.11. - 14:00
Nová Ves/Hraštice - Drahlín
Hřiště: Nová Ves pod Pleší více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 22 54
2.Bohutín2244
3.Spartak Příbram B2238
4.Trhové Dušníky2238
5.Podlesí B2236
6.Rosovice2235
7.Dublovice2231
8.Třebsko2231
9.Kosova Hora2230
10.Luhy2230
11.Sedlčany C2228
12.Březnice2228
13.Pičín2224
14.Drahlín2215

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice2257
2.Jesenice2251
3.Kamýk nad Vltavou2236
4.Obory2236
5.Krásná Hora nad Vltavou2235
6.Petrovice u Sedlčan B2234
7.Hříměždice2233
8. Nová Ves pod Pleší B 23 32
9.Borotice2331
10.Nový Knín B2231
11.Prostřední Lhota2228
12.Sedlec-Prčice B2226
13.Velká Lečice2226
14.Kytín22 8

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B2350
2.Obecnice2449
3.Dolní Hbity2446
4.Rosovice B2440
5. Nová Ves pod Pleší C 24 35
6.Sedlice2430
7.Pičín B2429
8.Obořiště23 6