Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 2
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
7.11.2016 Okresní přebor - 11. kolo Áčko v Kovohutích za 2 body

Kovohutě - Nová Ves/Hraštice 2:2 (1:0), pk. 3:5 více

1.11.2016 Okresní přebor - 10. kolo Áčko stále na prvním místě OP

Nová Ves/Hraštice - Pičín 2:1 (1:1) více

24.10.2016 Pozvánka na 10. kolo Okresního přeboru 10. kolo OP

NEDĚLE 30.10.2016 - 14:30
Nová Ves/Hraštice vs. Pičín
HŘIŠTĚ: NOVÁ VES POD PLEŠÍ více

24.10.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B A i B tým stále v čele tabulky

Bohutín - Nová Ves/Hraštice 0:4 (0:3)
Nová Ves/Hraštice B - Hříměždice B 5:0 (3:0)
Nová Ves/Hraštice C - Kosova Hora B 4:5 (2:5) více

17.10.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B A i B tým v čele tabulky

Nová Ves/Hraštice - Dublovice 5:4 (1:1)
Kosova Hora B - Nová Ves/Hraštice B 0:3 (0:2)
Dublovice B - Nová Ves/Hraštice C 4:3 (1:2) více

14.10.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Áčko do čela OP

Nová Ves/Hraštice - Luhy 4:1 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Nová Ves/Hraštice C 5:1 (2:1) více

3.10.2016 Pozvánka na víkend 7. kolo OP a IV. třídy

NEDĚLE 9.10. - 16:00 N.Ves/Hraštice vs. TJ Sparta Luhy
Hřiště: Nová Ves pod Pleší více

3.10.2016 1. - 3. kolo Okresní pohár 2016/17

Okresní pohár 2016/17 více

3.10.2016 1. - 6. kolo "A" týmu Okresní přebor

Okresní přebor více

3.10.2016 1. - 6. kolo "C" týmu IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B více

3.10.2016 1. - 6. kolo "B" týmu IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B více

20.7.2016 Mistrovské utkání "A" mužstva přátelská utkání

neděle 28.8. - 17:00 - hřiště: Nová Ves pod Pleší
1. kolo Okresního přeboru
Nová Ves/Hraštice - Nečín více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín2673
2.Spartak Příbram B2654
3.Luhy2647
4.Rosovice2646
5.Dublovice2645
6.Bohutín2644
7.Trhové Dušníky2644
8.Drahlín2638
9. Nová Ves pod Pleší 26 33
10.Březnice2631
11.Sedlčany C2631
12.Pičín2630
13.Podlesí B2621
14.Jince26 9

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora2669
2.Kamýk nad Vltavou2658
3.Krásná Hora nad Vltavou2649
4.Prostřední Lhota2648
5.Počepice2648
6.Obory2642
7.Kytín2637
8. Nová Ves pod Pleší B 26 37
9.Petrovice u Sedlčan B2634
10.Jesenice2633
11.Borotice2631
12.Hříměždice2630
13.Nový Knín B2630
14.Vysoký Chlumec26 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1.Velká Lečice1634
2. Nová Ves pod Pleší C 16 30
3.Hříměždice B1624
4.Višňová B1620
5.Obořiště16 9