Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

a tym
Celkem hlasů 26
Jak se umístí áčko v sezoně 2018/19?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
8.10.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Trhové Dušníky 1:2 pk
Počepice - Nová Ves/Hraštice 7:0 (3:0)
Hříměždice B - Nová Ves C 6:4 (1:2) více

18.9.2017 Pozvánka na 5. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

NEDĚLE 24.9. - 10:30
Nová Ves - Trhové Dušníky více

18.9.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto archiv T.J.

Jince - Nová Ves/Hraštice 0:1 pk
Krásná Hora nad Vltavou - Nová Ves/Hraštice B 3:2 pk
Nová Ves/Hraštice C - Višňová B 2:4 (1:2) více

18.9.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Podlesí B 2:1 pk
Borotice - Nová Ves/Hraštice B 3:6 (0:3)
C tým měl VOLNO více

3.9.2017 Pozvánka na 3. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Kovohutě Podlesí B
SOBOTA 9.9. - 10:30, hřiště Nová Ves pod Pleší více

3.9.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto archiv T.J.

Rosovice - Nová Ves/Hraštice 1:2 pk
Kytín - Nová Ves/Hraštice B 5:2 (1:1)
Nová Ves/Hraštice C - Obořiště 5:1 (3:0) více

3.9.2017 Okresní přebor, III. třída, sk. B a IV. třída, sk. C foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Spartak Příbram B 0:5 (0:1)
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves/Hraštice B 7:2 (3:0)
Velká Lečice - Nová Ves/Hraštice C 1:6 (1:4) více

23.8.2017 Pozvánka na 1. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

SOBOTA 26.8. - 10:30, Nová Ves/Hraštice - Spartak Příbram B více

23.8.2017 pohár OFS, 1. kolo foto archiv T.J.

Višňová - Nová Ves/Hraštice 1:1 (1:0), pk 2:3 více

13.8.2017 Přátelské utkání foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

Nová Ves/Hraštice - Maršovice 0:1 (0:0) více

6.8.2017 Přátelské utkání foto: archiv T.J.

Višňová - Nová Ves/Hraštice 2:3 (0:1) více

11.7.2017 Plán letní přípravy 2017 plán - podzim 2017

NEDĚLE 13.8. Nová Ves/Hraštice - Maršovice (I.B třída)
Výkop 16:00, hřiště: Nová Ves pod Pleší více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 18 45
2.Bohutín1834
3.Spartak Příbram B1833
4.Rosovice1833
5.Trhové Dušníky1830
6.Luhy1828
7.Podlesí B1827
8.Třebsko1825
9.Sedlčany C1823
10.Kosova Hora1823
11.Dublovice1823
12.Pičín1821
13.Březnice1819
14.Drahlín1814

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice1845
2.Jesenice1840
3. Nová Ves pod Pleší B 18 32
4.Kamýk nad Vltavou1831
5.Petrovice u Sedlčan B1830
6.Obory1830
7.Borotice1827
8.Hříměždice1827
9.Nový Knín B1824
10.Krásná Hora nad Vltavou1823
11.Prostřední Lhota1822
12.Velká Lečice1822
13.Sedlec-Prčice B1817
14.Kytín18 8

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B1944
2.Obecnice1937
3.Dolní Hbity1934
4.Rosovice B1932
5. Nová Ves pod Pleší C 19 31
6.Pičín B1923
7.Sedlice1921
8.Obořiště19 6