Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 24
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
17.10.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B A i B tým v čele tabulky

Nová Ves/Hraštice - Dublovice 5:4 (1:1)
Kosova Hora B - Nová Ves/Hraštice B 0:3 (0:2)
Dublovice B - Nová Ves/Hraštice C 4:3 (1:2) více

14.10.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Áčko do čela OP

Nová Ves/Hraštice - Luhy 4:1 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Nová Ves/Hraštice C 5:1 (2:1) více

3.10.2016 Pozvánka na víkend 7. kolo OP a IV. třídy

NEDĚLE 9.10. - 16:00 N.Ves/Hraštice vs. TJ Sparta Luhy
Hřiště: Nová Ves pod Pleší více

3.10.2016 1. - 3. kolo Okresní pohár 2016/17

Okresní pohár 2016/17 více

3.10.2016 1. - 6. kolo "A" týmu Okresní přebor

Okresní přebor více

3.10.2016 1. - 6. kolo "C" týmu IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B více

3.10.2016 1. - 6. kolo "B" týmu IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B více

20.7.2016 Mistrovské utkání "A" mužstva přátelská utkání

neděle 28.8. - 17:00 - hřiště: Nová Ves pod Pleší
1. kolo Okresního přeboru
Nová Ves/Hraštice - Nečín více

14.7.2016 Losovací aktiv OFS Příbram Los OFS v Nové Vsi pod Pleší

Pátek 29.7.2016 - SOKOLOVNA Nová Ves pod Pleší více

20.6.2016 Rekultivace, příspěvky, letní příprava Teskahor, spol. s r.o.

Teskahor, spol. s r.o. a info příspěvky (oddíl, ČOS a FAČR) více

20.6.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B závěrečné kolo všech soutěží

Nová Ves/Hraštice - Pičín 2:1 (2:1)
Hříměždice B - Nová Ves/Hraštice B 2:1 (1:1)
Dublovice B - Nová Ves/Hraštice C 0:5 (0:3) více

20.6.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B

Dublovice - Nová Ves/Hraštice 9:1 (4:0)
Nová Ves/Hraštice B - Dublivice B 3:0 kontumačně
Nová Ves/Hraštice C - Prostřední Lhota 0:8 (0:3) více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 4 12
2.Trhové Dušníky412
3.Bohutín4 9
4.Třebsko4 9
5.Rosovice4 9
6.Luhy4 6
7.Podlesí B4 6
8.Sedlčany C4 5
9.Dublovice4 5
10.Pičín4 4
11.Spartak Příbram B4 3
12.Kosova Hora4 2
13.Březnice4 2
14.Drahlín4 0

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice411
2.Velká Lečice411
3.Petrovice u Sedlčan B4 9
4.Kamýk nad Vltavou4 9
5.Jesenice4 9
6.Obory4 7
7. Nová Ves pod Pleší B 4  6
8.Hříměždice4 6
9.Prostřední Lhota4 6
10.Nový Knín B4 3
11.Borotice4 3
12.Krásná Hora nad Vltavou4 3
13.Kytín4 1
14.Sedlec-Prčice B4 0

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B412
2.Dolní Hbity410
3.Obecnice4 7
4.Rosovice B4 6
5. Nová Ves pod Pleší C 4  5
6.Pičín B4 3
7.Sedlice4 3
8.Obořiště4 2