Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

jaro 2018 OP
Celkem hlasů 52
Zachrání se áčko v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
23.4.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B 18. kolo OP

Rosovice - Nová Ves/Hraštice 2:2 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Vysoký Chlumec 2:0 (0:0)
Nová Ves/Hraštice C - Sedlčany C 2:14 (1:8) více

23.4.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B 17. kolo OP Ves/Hraštice vs. Luhy

Nová Ves/Hraštice - Luhy 2:2 (0:2)
Sedlčany C - Nová Ves/Hraštice B 2:2 (2:1)
Krásná Hora nad Vltavou B - Nová Ves/Hraštice C 3:0 (2:0) více

11.4.2016 Pozvánka na 17. kolo Okresního přeboru 17. kolo OP Ves/Hraštice vs. Luhy

Sokol Nová Ves/Hraštice - Sparta Luhy
NEDĚLE 17.4.2016 - 17:00 - hřiště: Nová Ves pod Pleší více

11.4.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B OP a IV. třída

Jince - Nová Ves/Hraštice 0:3 (0:3)
Nová Ves/Hraštice B - Krásná Hora nad Vltavou B 2:3 (2:1)
Nová Ves/Hraštice C - Hříměždice B 3:1 (1:1) více

3.4.2016 Okresní přebor 15. kolo OP

Nová Ves/Hraštice - Počepice 2:1 (1:0) více

28.3.2016 Okresní přebor 14. kolo OP

Krásná Hora nad Vltavou - Nová Ves/Hraštice 2:6 (2:3) více

28.3.2016 Semifinále Okresního poháru 2015/16 semifinále Okresního poháru 2015-16

Dobříš B - Nová Ves/Hraštice 5:0 (2:0) více

7.3.2016 Nábor oddílu kopané ročníků 2003 - 2011 Nábor oddílu kopané ročníků 2003 - 2011

Mladší žáci, starší přípravka, mladší přípravka a minipřípravka. více

6.1.2016 Plán přípravy širšího výběru A týmu zima 2016

ZIMA 2016 více

2.12.2015 Soustředění A + B týmu Sportovní wellness areál Bret

TERMÍN SOUSTŘEDĚNÍ 2.3. - 6.3.2016 více

2.12.2015 Okresní přebor poslední utkání podzimu

Pičín - Nová Ves/Hraštice 2:1 (1:1) více

13.11.2015 Pozvánka na poslední podzimní kolo OP poslední podzimní mistrák se hraje v Pičíně

SOBOTA 14.11. - 10:15, hřiště: Pičín
Pičín - Nová Ves/Hraštice více

RSS

Novinky

     

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín1850
2.Spartak Příbram B1842
3.Dublovice1836
4.Luhy1836
5.Trhové Dušníky1729
6.Rosovice1728
7.Pičín1827
8.Bohutín1722
9. Nová Ves pod Pleší 18 22
10.Březnice1721
11.Podlesí B1718
12.Drahlín1717
13.Sedlčany C1815
14.Jince18 6

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora1850
2.Kamýk nad Vltavou1839
3.Počepice1835
4.Krásná Hora nad Vltavou1834
5.Prostřední Lhota1733
6.Kytín1729
7.Nový Knín B1725
8.Obory1724
9.Petrovice u Sedlčan B1722
10. Nová Ves pod Pleší B 18 21
11.Borotice1719
12.Jesenice1719
13.Hříměždice1716
14.Vysoký Chlumec18 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1.Velká Lečice1122
2. Nová Ves pod Pleší C 10 21
3.Višňová B1115
4.Hříměždice B1011
5.Obořiště10 6