Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 295
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
24.10.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B A i B tým stále v čele tabulky

Bohutín - Nová Ves/Hraštice 0:4 (0:3)
Nová Ves/Hraštice B - Hříměždice B 5:0 (3:0)
Nová Ves/Hraštice C - Kosova Hora B 4:5 (2:5) více

17.10.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B A i B tým v čele tabulky

Nová Ves/Hraštice - Dublovice 5:4 (1:1)
Kosova Hora B - Nová Ves/Hraštice B 0:3 (0:2)
Dublovice B - Nová Ves/Hraštice C 4:3 (1:2) více

14.10.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Áčko do čela OP

Nová Ves/Hraštice - Luhy 4:1 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Nová Ves/Hraštice C 5:1 (2:1) více

3.10.2016 Pozvánka na víkend 7. kolo OP a IV. třídy

NEDĚLE 9.10. - 16:00 N.Ves/Hraštice vs. TJ Sparta Luhy
Hřiště: Nová Ves pod Pleší více

3.10.2016 1. - 3. kolo Okresní pohár 2016/17

Okresní pohár 2016/17 více

3.10.2016 1. - 6. kolo "A" týmu Okresní přebor

Okresní přebor více

3.10.2016 1. - 6. kolo "C" týmu IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B více

3.10.2016 1. - 6. kolo "B" týmu IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B více

20.7.2016 Mistrovské utkání "A" mužstva přátelská utkání

neděle 28.8. - 17:00 - hřiště: Nová Ves pod Pleší
1. kolo Okresního přeboru
Nová Ves/Hraštice - Nečín více

14.7.2016 Losovací aktiv OFS Příbram Los OFS v Nové Vsi pod Pleší

Pátek 29.7.2016 - SOKOLOVNA Nová Ves pod Pleší více

20.6.2016 Rekultivace, příspěvky, letní příprava Teskahor, spol. s r.o.

Teskahor, spol. s r.o. a info příspěvky (oddíl, ČOS a FAČR) více

20.6.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B závěrečné kolo všech soutěží

Nová Ves/Hraštice - Pičín 2:1 (2:1)
Hříměždice B - Nová Ves/Hraštice B 2:1 (1:1)
Dublovice B - Nová Ves/Hraštice C 0:5 (0:3) více

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 12 32
2.Bohutín1225
3.Rosovice1224
4.Spartak Příbram B1222
5.Trhové Dušníky1221
6.Sedlčany C1218
7.Luhy1218
8.Dublovice1218
9.Podlesí B1218
10.Březnice1216
11.Třebsko1213
12.Pičín1211
13.Drahlín12 8
14.Kosova Hora12 8

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Jesenice1228
2.Počepice1227
3.Kamýk nad Vltavou1224
4.Prostřední lhota1219
5.Borotice1219
6.Velká Lečice1219
7.Petrovice u Sedlčan B1218
8.Krásná Hora nad Vltavou1218
9.Obory1217
10. Nová Ves pod Pleší B 12 17
11.Hříměždice1215
12.Nový Knín B1215
13.Sedlec-Prčice B1212
14.Kytín12 4

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B1232
2.Dolní Hbity1224
3.Rosovice B1223
4. Nová Ves pod Pleší C 12 20
5.Pičín B1218
6.Obecnice1216
7.Sedlice12 9
8.Obořiště12 2