TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Divize, III. třída a IV třída + fotogalerie

Nová Ves pod Pleší - Hvězda Cheb 3:0 (1:0)

Diváků: 290
Sestava Nové Vsi:
Holan - Pilík Pavel, Novák, Kvída, Divíšek - Rom, Dort, Šindelář, Krupa (80. Koštejn Jan) - Řezníček (83. Pinc), Krejčí (60. Kokštejn Jakub)

DIVIZE - 6. kolo
Hrálo se utkání v němž se bylo od úvodního hvizdu na co dívat. Domácí hráli kombinační fotbal, hosté vyráželi z pevně postavené obrany do rychlých protiútoků, které se jim dařilo nebezpečně zakončovat. V 16. minutě se po spolupráci s Dortem objevil ve slibné šanci domácí Šindelář, ale jeho pokus dokázali obránci hostí zblokovat. O chvilku později se na druhé straně ocitl ve vyložené příležitosti chebský Šturm, jenž byl osamocen před novoveským brankářem Holanem. Ten domácí výboným zákrokem podržel, stejně jako o deset minut později při střele Vošmika z dvaadvaceti metrů. V 37. minutě vyhrál domácí Krejčí hlavičkový souboj na půlicí čáře, míč přebral jeho spoluhráč Řezníček a ten předložil nesobeckou přihrávku Krupovi, který tváří v tvář gólmanovi Chebu Martincovi nedal šanci a Nová Ves vedla 1 : 0. V závěru prvního poločasu se ještě jednou vyznamenal Holan, když zlikvidoval střelu hostujícího Krupičky z 25 metrů. I na druhé straně se mohlo měni skóre, ale Řezníček svoji střelu z otočky po přihrávce Roma nenasměroval mezi tyče soupeřovi branky. Do druhého dějství vstoupili aktivněji hráči Chebu, ale radost jim opět překazil domácí brankář, jenž bravurně zneškodnil dvě prudké rány ze střední vzdálenosti. Poté mohl skórovat  hostující Hudeček, ale svojí hlavičkou po centru z levé strana od Šturmy přestřelil Holanovu branku. V 71. minutě si na levé křídlo na dlouhou přihrávku naběhl Řezníček, který našel přízemní přihrávkou před branku Jakuba Kokštejna a ten si i proti přesile obránců věděl rady a zvýšil na 2 : 0. O dvě minuty později se akce domácích opakovala jak přes kopírák, jen s tím rozdílem, že Jakub Kokštejn zasunul míč do prázdné branky 3 : 0. Mezi oba gólové momenty se ještě vešla šance  Řezníčka, který trefil tyč chebské branky po přesné přihrávce Krejčího z pravé strany. Dvě minuty před závěrečným hvizdem ještě střelou z úhlu orazítkoval domácí Šindelář břevno Martincovi branky.
Fotogalerie: Ves vs. Hvězda

Nová Ves pod Pleší B - Mokrovraty 3:3 (2:1)
Branky:
Slavík, Durdil, Pinc - Hausner 2, Hora.
Rozhodčí: Máša.
Diváci: 55.
Za stavu 3:1 nastřelili domácí čtyřikrát břevno. Hosté srovnali brankami v 89. a 92. minutě.

Obory - Nová Ves pod Pleší C 0:2 (0:1)
Branky: Knuth st., Holan