Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

jaro 2018 OP
Celkem hlasů 4
Zachrání se áčko v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Jak to bude v ročníku 2014/15

Jak to bude v ročníku 2014/15

21.6.2014

Teskahor, spol. s r.o.Teskahor, spol. s r.o.
Teskahor, spol. s r.o.

Plán letní přípravy "A" týmu + Bergerovy tabulky

Výbor T.J. na schůzi rozhodl, že po odstoupení hlavního sponzora
bude "A" mužstvo působit v krajské I.B třídě
a "B" mužstvo v okresní IV. třídě.
"C" mužstvo již nebude.

Plán letní přípravy "A" mužstva:

den datum hodina domácí hosté pozn.
ČT24.7.18:00  1. trénink
SO26.7.10:15Nová VesLetypřátelské utkání
NE3.8.18:00Nová VesDal. Dušníkypřátelské utkání
SO9.8.10:15Nová VesDobříš Bpřátelské utkání
NE17.8.17:00Nová VesMalá Hrašticepřátelské utkání
SO23.8.17:00RožmitálNová Ves1. mistr. utkání
NE31.8.17:00Nová VesHostomice2. mistr. utkání
SO6.9.17:00MníšekNová Ves3. mistr. utkání

Hrací den a čas domácích mistrovských zápasů
"A" mužstva bude neděle v úřední čas.

V mládežnické kopané budou reprezentovat oddíl
mladší a starší přípravka.

V pondělí 16.6. v odpoledních hodinách provedla na hlavní hrací ploše firma Teskahor, spol. s r.o. setí, uložení hnojiva do země, provzdušnění a vertikální prořezání trávníku. Více na webu Teskahoru.
Ve čtvrtek a v pátek byl brigádně poležen travní koberec 2x5,5 m (dovezen z Obříství - okres Mělník) před obě branky.

Losovací aktiv Středočeského krajského fotbalového svazu se koná ve čtvrtek 10.července 2014 od 16:00 hodin v Národním domě, Náměstí Míru, Praha 2.

Program:
15:00 – prezentace
16:00 – vyhodnocení soutěží a předání cen
17:00 – losovací aktiv

Losovací aktiv SKFS v přímém přenosu.
Vzhledem ke společenskému charakteru akce, účasti sponzorů SKFS a přímému přenosu TVCom doporučuje SKFS zástupcům klubů vhodné oblečení.

Losovací aktiv Okresního fotbalového svazu Příbram se koná v pátek 18.07.2014 od 16:00 hodin v Rybníkách.

Bergerovy tabulky:
Tabulka pro 13 a 14 družstev

01.kolo:          1-14         2-13       3-12         4-11          5-10         6-9        7-8
02.kolo:          14-8          9-7        10-6         11-5          12-4       13-3        1-2
03.kolo:          2-14          3-1        4-13         5-12          6-11       7-10        8-9
04.kolo:          14-9        10-8        11-7         12-6          13-5        1-4         2-3
05.kolo:          3-14          4-2          5-1         6-13          7-12        8-11      9-10
06.kolo:        14-10        11-9        12-8         13-7            1-6         2-5         3-4
07.kolo:          4-14          5-3          6-2           7-1          8-13        9-12     10-11
08.kolo:        14-11      12-10        13-9           1-8            2-7         3-6          4-5
09.kolo:          5-14          6-4          7-3           8-2            9-1      10-13     11-12
10.kolo:      14-12      13-11         1-10          2-9            3-8          4-7         5-6
11.kolo:        6-14          7-5           8-4          9-3          10-2        11-1     12-13
12.kolo:      14-13        1-12         2-11         3-10           4-9          5-8         6-7
13.kolo:        7-14          8-6           9-5         10-4         11-3        12-2       13-1



Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín1335
2.Spartak Příbram B1332
3.Dublovice1330
4.Luhy1326
5.Pičín1324
6.Rosovice1323
7.Trhové Dušníky1323
8.Bohutín1316
9.Podlesí B1315
10.Drahlín1314
11.Březnice1313
12. Nová Ves pod Pleší 13 11
13.Jince13 6
14.Sedlčany C13 5

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora1335
2.Prostřední Lhota1330
3.Kamýk nad Vltavou1327
4.Počepice1325
5.Kytín1323
6.Krásná Hora nad Vltavou1322
7.Nový Knín B1322
8.Jesenice1319
9.Obory1318
10. Nová Ves pod Pleší B 13 16
11.Petrovice u Sedlčan B1316
12.Hříměždice1310
13.Borotice1310
14.Vysoký Chlumec13 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší C 8 12
2.Velká Lečice812
3.Višňová B812
4.Hříměždice B8 9
5.Obořiště8 6