Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

jaro 2018 OP
Celkem hlasů 4
Zachrání se áčko v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní 4. třída, skupina B

Okresní 4. třída, skupina B

26.8.2012

Ondřej Német
Ondřej Német

So. Nová Ves p. Pleší B – So. Malá Hraštice B 11:0 (6:0)

Branky:
1. a 32. Slavík, 16. Durdil, 20. a 53. Novosad, 23., 62., 79., 87. O. Petrák, 40. Soukup, 82. Šochman

Sestava Vsi:
M. Petrák – Jan Petrák, Német, Urban (65. Šochman), Soukup (46. Ejem) – Durdil, Novosad, Žampach, Slavík – Nožička, O. Petrák
Hrající trenér: Soukup Ladislav

Neděle 26.8.2012 – 17:00 hodin
Nová Ves pod Pleší
Okresní 4. třída, skupina B

Rozhodčí: Jaroslav Máša

Diváci: 110

Překvapení na účet favorita se nekonalo. Doslova demolice hraštické rezervy začala již v 10. vteřině utkání, kdy se trefil Michal Slavík. Nově složené béčko domácích se do konce derby trefilo ještě desetkrát.

FOTOGALERIE

Ve stejný čas bojovalo céčko v Obořišti, kde podlehlo.
TJ Obořiště – So. Nová Ves p. Pleší C 3:1 (2:0)
Branka za Ves: František Knuth st.

Příští kolo:
SOBOTA 1.9. od 17:00 – Okresní 4. třída, skupina B
So. Nová Ves p. Pleší C – So. Malá Hraštice B

NEDĚLE 2.9. od 10:15 – Okresní 4. třída, skupina B
SK Jince 1921 B – So. Nová Ves p. Pleší B

NEDĚLE 2.9. od 13:00 - Okresní přebor ml. přípravek (4+1)
TJ Ligmet Milín o.s. - So Nová Ves p. Pleší

NEDĚLE 2.9. od 17:00 – KRUŠOVICE Krajský přebor
Tatran Sedlčany – So. Nová Ves p. Pleší

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín1335
2.Spartak Příbram B1332
3.Dublovice1330
4.Luhy1326
5.Pičín1324
6.Rosovice1323
7.Trhové Dušníky1323
8.Bohutín1316
9.Podlesí B1315
10.Drahlín1314
11.Březnice1313
12. Nová Ves pod Pleší 13 11
13.Jince13 6
14.Sedlčany C13 5

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora1335
2.Prostřední Lhota1330
3.Kamýk nad Vltavou1327
4.Počepice1325
5.Kytín1323
6.Krásná Hora nad Vltavou1322
7.Nový Knín B1322
8.Jesenice1319
9.Obory1318
10. Nová Ves pod Pleší B 13 16
11.Petrovice u Sedlčan B1316
12.Hříměždice1310
13.Borotice1310
14.Vysoký Chlumec13 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší C 8 12
2.Velká Lečice812
3.Višňová B812
4.Hříměždice B8 9
5.Obořiště8 6