Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 10
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní 4. třída, skupina B

Okresní 4. třída, skupina B

26.8.2012

Ondřej Német
Ondřej Német

So. Nová Ves p. Pleší B – So. Malá Hraštice B 11:0 (6:0)

Branky:
1. a 32. Slavík, 16. Durdil, 20. a 53. Novosad, 23., 62., 79., 87. O. Petrák, 40. Soukup, 82. Šochman

Sestava Vsi:
M. Petrák – Jan Petrák, Német, Urban (65. Šochman), Soukup (46. Ejem) – Durdil, Novosad, Žampach, Slavík – Nožička, O. Petrák
Hrající trenér: Soukup Ladislav

Neděle 26.8.2012 – 17:00 hodin
Nová Ves pod Pleší
Okresní 4. třída, skupina B

Rozhodčí: Jaroslav Máša

Diváci: 110

Překvapení na účet favorita se nekonalo. Doslova demolice hraštické rezervy začala již v 10. vteřině utkání, kdy se trefil Michal Slavík. Nově složené béčko domácích se do konce derby trefilo ještě desetkrát.

FOTOGALERIE

Ve stejný čas bojovalo céčko v Obořišti, kde podlehlo.
TJ Obořiště – So. Nová Ves p. Pleší C 3:1 (2:0)
Branka za Ves: František Knuth st.

Příští kolo:
SOBOTA 1.9. od 17:00 – Okresní 4. třída, skupina B
So. Nová Ves p. Pleší C – So. Malá Hraštice B

NEDĚLE 2.9. od 10:15 – Okresní 4. třída, skupina B
SK Jince 1921 B – So. Nová Ves p. Pleší B

NEDĚLE 2.9. od 13:00 - Okresní přebor ml. přípravek (4+1)
TJ Ligmet Milín o.s. - So Nová Ves p. Pleší

NEDĚLE 2.9. od 17:00 – KRUŠOVICE Krajský přebor
Tatran Sedlčany – So. Nová Ves p. Pleší

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 0 0
2.Rosovice00
3.Březnice00
4.Sedlčany C00
5.Dublovice00
6.Bohutín00
7.Třebsko00
8.Pičín00
9.Drahlín00
10.Kosova Hora00
11.Podlesí B00
12.Trhové Dušníky00
13.Spartak Příbram B00
14.Luhy00

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Krásná Hora nad Vltavou00
2.Počepice00
3.Obory00
4.Kamýk nad Vltavou00
5.Sedlec-Prčice B00
6.Borotice00
7.Velká Lečice00
8. Nová Ves pod Pleší B 0 0
9.Kytín00
10.Nový Knín B00
11.Prostřední Lhota00
12.Jesenice00
13.Hříměždice00
14.Petrovice u Sedlčan B00

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Pičín B00
2.Rosovice B00
3.Obecnice00
4.Tochovice B00
5. Nová Ves pod Pleší C 0 0
6.Obořiště00
7.Sedlice00
8.Dolní Hbity00