Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

OP 17/18
Celkem hlasů 22
Jak dopadne A tým v Okresním přeboru 2017/18?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní 4. třída, skupina B

Okresní 4. třída, skupina B

26.8.2012

Ondřej Német
Ondřej Német

So. Nová Ves p. Pleší B – So. Malá Hraštice B 11:0 (6:0)

Branky:
1. a 32. Slavík, 16. Durdil, 20. a 53. Novosad, 23., 62., 79., 87. O. Petrák, 40. Soukup, 82. Šochman

Sestava Vsi:
M. Petrák – Jan Petrák, Német, Urban (65. Šochman), Soukup (46. Ejem) – Durdil, Novosad, Žampach, Slavík – Nožička, O. Petrák
Hrající trenér: Soukup Ladislav

Neděle 26.8.2012 – 17:00 hodin
Nová Ves pod Pleší
Okresní 4. třída, skupina B

Rozhodčí: Jaroslav Máša

Diváci: 110

Překvapení na účet favorita se nekonalo. Doslova demolice hraštické rezervy začala již v 10. vteřině utkání, kdy se trefil Michal Slavík. Nově složené béčko domácích se do konce derby trefilo ještě desetkrát.

FOTOGALERIE

Ve stejný čas bojovalo céčko v Obořišti, kde podlehlo.
TJ Obořiště – So. Nová Ves p. Pleší C 3:1 (2:0)
Branka za Ves: František Knuth st.

Příští kolo:
SOBOTA 1.9. od 17:00 – Okresní 4. třída, skupina B
So. Nová Ves p. Pleší C – So. Malá Hraštice B

NEDĚLE 2.9. od 10:15 – Okresní 4. třída, skupina B
SK Jince 1921 B – So. Nová Ves p. Pleší B

NEDĚLE 2.9. od 13:00 - Okresní přebor ml. přípravek (4+1)
TJ Ligmet Milín o.s. - So Nová Ves p. Pleší

NEDĚLE 2.9. od 17:00 – KRUŠOVICE Krajský přebor
Tatran Sedlčany – So. Nová Ves p. Pleší

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1.Milín717
2.Luhy717
3.Rosovice716
4.Spartak Příbram B715
5.Trhové Dušníky715
6.Dublovice712
7.Podlesí B711
8.Pičín710
9.Bohutín7 7
10. Nová Ves pod Pleší 7  7
11.Březnice7 6
12.Jince7 6
13.Sedlčany C7 5
14.Drahlín7 3

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Kosova Hora721
2.Počepice720
3.Prostřední Lhota715
4.Kytín714
5.Kamýk nad Vltavou713
6.Nový Knín B713
7.Krásná Hora nad Vltavou710
8.Jesenice710
9. Nová Ves pod Pleší B 7 10
10.Borotice7 7
11.Petrovice u Sedlčan B7 7
12.Obory7 6
13.Hříměždice7 1
14.Vysoký Chlumec7 0

 

IV. třída, skupina C

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší C 6 12
2.Višňová B5 9
3.Velká Lečice5 9
4.Hříměždice B6 9
5.Obořiště6 3