Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

áčko 2018/19
Celkem hlasů 35
Jak se áčko umístí po podzimní části 2018 v OKRESNÍM PŘEBORU?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Okresní přebor + IV. třída, skupina B

Okresní přebor + IV. třída, skupina B

17.10.2016

A i B tým v čele tabulkyA i B tým v čele tabulky
A i B tým v čele tabulky

Nová Ves/Hraštice - Dublovice 5:4 (1:1)
Kosova Hora B - Nová Ves/Hraštice B 0:3 (0:2)
Dublovice B - Nová Ves/Hraštice C 4:3 (1:2)

N. Ves/M. Hraštice - Dublovice 5:4

Hřiště: T.J. Sokol Malá Hraštice

Branky:
66., 87. a 88. Vaňha, 30. a 51. z pk Burian - 83., 92. a 94. z pk Mart. Vondrák, 12. Lomoz

Rozhodčí: Ing. Schořovský
Diváci: 65

N. Ves/M. Hraštice:
Dudič - J. Petrák, Burian, Fafejta, Jiráň, Moravec, Durdil (89. Plíva), Bouška (46. Oktávec), Vaňha, Holan (63. Černý), Knuth
Dublovice:
Ješuta - M. Čejda, Lomoz, Mart. Vondrák, Jelínek, Ballon, Burian, Filip, Bém, Vystyd (72. Dvořák), Pešta

Dublovice B - N. Ves/M. Hraštice C 4:3
Branky:
Vystyd 2, Demen, Burian - Kolanda, Jar. Novák, Říha

Rozhodčí: Sandr

Kos. Hora B - N. Ves/M. Hraštice B 0:3
Branky:
T. Moravec, Vaňha, Holobrada

Rozhodčí: Švidkov

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 8 20
2.Trhové Dušníky820
3.Rosovice818
4.Bohutín817
5.Podlesí B814
6.Spartak Příbram B812
7.Luhy812
8.Dublovice812
9.Sedlčany C810
10.Třebsko810
11.Březnice8 7
12.Pičín8 6
13.Kosova Hora8 5
14.Drahlín8 5

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Jesenice819
2.Počepice818
3.Kamýk nad Vltavou817
4.Velká Lečice816
5.Petrovice u Sedlčan B814
6.Prostřední Lhota813
7.Hříměždice812
8.Nový Knín B812
9.Obory810
10.Borotice8 9
11.Krásná Hora nad Vltavou8 9
12. Nová Ves pod Pleší B 8  9
13.Sedlec-Prčice B8 6
14.Kytín8 4

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B823
2.Dolní Hbity816
3.Rosovice B814
4.Obecnice813
5.Pičín B812
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Sedlice8 6
8.Obořiště8 2