Šobek - Beneš, Píchal ml., Rozsíval, Píchal st., Dráb, R. Hůla, A. Hůla (61. Petráček), Biely (68. Vejr), John (50. Škroud), P. Novák

N. Ves/Hraštice:
Vitásek - Jan Petrák, Burian, Plíva, Jiráň, Oktávec, Durdil, Sabon (62. Vaňha), Slavík, Német, Měchura (72. Dvořák)

V souboji na jaře neporažených dominovala Nová Ves pod Pleší/Malá Hraštice

Třetí jarní dějství okresního přeboru proti sobě v Jincích svedlo dva v odvetách naplno bojující týmy. Čekal se vyrovnaný zápas, ale hosté ze sloučeného mužstva Nové Vsi a Malé Hraštice jasně kontrolovali průběh utkání a už do přestávky rozhodli o svém vítězství. Díky tříbodovém importu uhájili druhou příčku v tabulce, naopak domácí si v boji o udržení nepolepšili.

Hostující fotbalisté do přestávky třikrát udeřili

Novoveskohraštický tým měl od první minuty po celý úvodní poločas tlak, z čehož rekrutovalo jeho  vedení 0:3. Skóre po dlouhém výkopu gólmana Jana Vitáska, který hlavou prodloužil Patrik Sabon, otevřel už v šesté minutě po samostatném úniku Miroslav Durdil. Druhý úder hostů přišel ve 29. minutě. Martin Jiráň poslal z levé strany čechraný balón do pokutového území soupeře, kde si ho našel opět Miroslav Durdil a podruhé prostřelil jineckého brankáře. Tři minuty před přestávkou utekl po pravé straně Ondřej Měchura, poslal ostrý centr do šestnáctky, kde ve skluzu nešťastně zahrál rukou Lukáš Biely a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Petr Burian. Hosté jasně kontrolovali hru, byli silnější na balónu a Jincům téměř nic nedovolili. Domácí měli možnost snížit nepříznivý stav až ve 45. minutě po trestném kopu z hranice pokutového území. Jeho exekuce se ujal kapitán Lukáš Biely, krásně obstřelil technickou střelou zeď, ale míč směřující k bližší tyči skvěle vyškrábl mimo branku Jan Vitásek.

Druhý poločas byl vzhledem k průběžnému stavu zbytečný. Hostující fotbalisté se spíš zaměřili na udržení tříbrankového vedení. Jince se pokoušely něco s výsledkem udělat, jenže do žádných šancí se nedostaly. Hráči Nové Vsi/Malé Hraštice kontrolovali hru a na konci slavili.

Ohlasy k zápasu: Martin Vůjtěch (SK Jince 1921, předseda klubu): Hosté nás sfoukli jako svíčky. Byli jasně lepší, k ničemu nás nepustili. Až příliš nám chyběli brankář Susko se stoperem Kašpárkem, kteří se zranili v minulém zápase na Kovohutích, a potrestaný záložník Kuthan.