TJ Sokol Nová Ves pod Pleší, oddíl kopané > Přátelské utkání - ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší 7:8

Hráči: Moravec, Marhoul, Dekastello, Havlíček, Srp, Šír, Dolejší, Slavík
Brankář: Vitásek
Trenér: L. Petrák

Branky: Slavík 2, Marhoul 3, Moravec 2, Dekastello

Hurááááá, takto zakončila naše přípravka již druhé letošní přátelské utkání s Tatranem Sedlčany. Tentokrát bylo toto utkání vítězné. Konečně se usmálo na špunty štěstí a jeli šťastní domů. A bylo se na co dívat. Hned v první minutě vstřelil Slavík do soupeřovy branky gól. Načež Sedlčanští si to nenechali líbit a vyrovnali  na 1:1. Vzápětí jsme obdrželi další střelu do naší brány. A bylo to 2:1 pro domácí. Novoveští byli nadšeni vidinou v Sedlčanech dnes vyhrát.Konal se další gól do soupeřovy brány, který vstřelil Marhoul. Vyrovnali jsme na 2:2. Trenér střídal pravidelně čtyřky a vždycky vyběhli kluci do hřiště s nadšením. Musím se pozastavit u našeho gólmana. Našli jsme v Jirkovi Vitáskovi učenlivého brankaře. Jeho výkopy byly od brány mířeny přesně, tím klukům moc pomáhal.Ale i přes vychytané střely jsme v první půli prohrávali 4:3. Ještě jsme si dali jednoho góla (Slavík). Po čtvrté nevychytané střele od domácích zazněl výrok od Vitáska staršího mířený na našeho brankaře Jirku. „ Kde máš ruce!“  Naštěstí je Jirka našel. Druhá půle začala střelou do soupeřovy brány (Dekastello). Vyrovnali jsme na 4:4, poté si Sedlčanští na nás smlsli ještě dvakrát a bylo to 4:6. Marhoul se už opravdu naštval a po jeho naštvané „neser mě“ namířené na protihráče vstřelil za sebou dva míče do soupeřovy brány. Bylo to 6:6. Ještě jeden míč skončil v naší bráně a zápas ukončil Moravec dvěma brankami k soupeřům. Vítězných 8:7 bylo opravdu zasloužených. Špunti skandovali a vítězství zpečetili konečnými penaltami. Doufám, že je toto utkání navnadilo na další úspěch 10.3.2012 v Dobřichovicích na halovém turnaji.