SK Union Vršovice - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:2 (1:0)

Branky za NVpP:
Jan Kokštejn a Jan Krupa

Praha - Štěrboholy
Na umělé trávě pokryté sněhovým popraškem se hrál na přípravu docela tvrdší zápas s řadou ostřejších zákroků a diskuzí hráčů na obou stranách. Union se v 11. minutě ujal vedení přesnou střelou do horního růžku Holanovy branky. Obě mužstva se střídala v diktování hry. V 58. minutě po narážečce Krupa - Kunc a prodloužení balónu na nabíhajícího Jana Kokštejna, ten nedal Vršovickému brankáři ranou k tyči šanci, 1:1. Sokol přebírá iniciativu. V 81. minutě po postupné kombinační hře přebere před pokutovým územím Unionu míč Krupa, obejde stopera a s přehledem uklízí míč přesně k tyči. 1:2. V 87. minutě ze skrumáže ve vápně Union srovnává na 2:2. V posledních vteřinách utkání míjí trestný kop Staroby branku jen o milimetry. Novoveský Sokol získal ze dvou odehraných utkání zimní ligy 4 body.