Sokol Nová Ves p. Pleší - FK Říčany 5:2 (3:1)

Zikán 2, Krupa, Rom, Šindelář - Michal, Štoklmayer

Sestava:
Holan - Lantora, Novák, Staroba, Jan Kokštejn (46. Rom) - Šorna, Šindelář (46. T. Petrák), Venta (60. Kunc), Krupa - Jak. Kokštejn, Zikán

Jenom jeden den volna měli hráči Sokola po velmi náročném celotýdenním
fyzickém soustředění na Šumavě v hotelu Srní a hned v pondělí 30. ledna nastoupili v programu zimního turnaje Teskahor cup 2012 ve Štěrboholích k dalšímu utkání proti fotbalovému klubu z Říčan.

Ve velmi kvalitním utkání byl vidět pohledný a rychlý fotbal z obou stran. Mužstvo Říčan ukázalo oprávněnost vedení tabulky ve středočeské 1.B třídě, skupině C.

V 10. minutě se Říčany ujali vedení po přesné hlavičce Tomáše Michala. K obratu zavelel ve 25. minutě zkušený Radek Šindelář tvrdou ranou po zemi z 18ti metrů 1:1. Ve 30. minutě zvyšuje s přehledem Ladislav Zikán na 2:1. Obě mužstva hrají nahoru dolu. Běží 43. minuta, znovu aktivní Zikán přebírá dlouhý pas a tvrdou ranou z úhlu zvyšuje na 3:1. V 53. minutě proháčkuje obranu soupeře Jan Krupa a k tyči zvyšuje na 4:1. Říčany přebírají po střídání hráčů Nové Vsi iniciativu. Toho využívá zkušený matador Jan Štoklmayer a snižuje hlavou na 4:2. V závěru utkání se otevírá obrana soupeře a rychlonohý Lukáš Rom z brejku ukončuje kvalitní utkání. 5:2. Příznivci Nové Vsi pod Pleší opět odjížděli z Prahy velice spokojeni.
V dalším kole turnaje čeká novovesáky v neděli od 11:30 hodin domácí SK Viktoria.