PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

SK Sparta Krč - Sokol Nová Ves p. Pleší 1:6 (0:4)

Kment -
Rom 2, Krupa 2, Jak. Kokštejn, Šindelář

Sestava:
T. Petrák (50. Staroba) - Venta, Pacina, Staroba (50. T. Petrák), Lantora - Doležal, Šorna, Šindelář, Krupa - Rom, Jak. Kokštejn

V přímém souboji o 1. místo ve skupině B, ve kterém se hrál velmi kvalitní fotbal, přinesl drtivou porážku pro kvalitní celek z Krče. Utkání začalo ve vysokém tempu z obou stran. Krčský Kment střílel hned v 1. minutě těsně mimo. Ve 2. minutě dává Krupa hlavou do tyče po centru Doležala. Ve středu pole se bojuje o každý míč. V 7. minutě vysílá Rom pasem Krupu a ten velmi rychlý brejk proměňuje. V 10. minutě zvyšuje opět s chutí hrající Krupa ranou z 20 metrů. O další čtyři minuty později zvyšuje hlavou již na 3:0 výborně hrající Šindelář. Ve 23. minutě vychytal novoveský gólman Tomáš Petrák sólový nájezd krčského útočníka. Ve 42. minutě přehodí Kuba Kokštejn vybíhajícího gólmana Krče. V zápětí tentýž hráč nastřeluje tyč. Ještě po obrátce zkouší Krč opět tvrdě bojovat a korigovat, ale rána pod břevno na 5:0, kterou vyslal Rom, po kombinační přihrávce od Šorny, již chuť krčským snížila. V 74. minutě prostřeluje krčský Kment nadvakrát gólmana Starobu, který se ve druhé půli převlékl do brankařského a oslavil tím tak své pětačtyřicátiny. Zdeňku gratulujeme. V závěru utkání, když měla Nová Ves vše pod kontrolou, hrála s chutí, ještě upravuje Rom k tyči na konečných 6:1.