Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

1. - 3. kolo

3.10.2016

Okresní pohár 2016/17Okresní pohár 2016/17
Okresní pohár 2016/17

Okresní pohár 2016/17

1. kolo - Sobota 20. 8. 2016 17:00
TJ Vltavan Hřiměždice - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší 0:4 (0:2)

Branky:
17. Sabon Patrik, 39. Sabon Patrik, 58. Slavík Michal, 63. Moravec Tomáš

Rozhodčí: Šusta Miloslav.

 

2. kolo - Středa 14. 9. 2016 17:30
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší - SK SPARTAK Příbram B 5:3 (2:1)

Branky:
19. Sabon Patrik, 38. Vaňha Lukáš, 67. Fafejta Ondřej, 72. Vaňha Lukáš, 77. Černý Lukáš - 36. Machek Ondřej, 63. Mráz Jan, 64. Pazderník Kryštof

ČK: Machek, Machek (oba Spartak)

Rozhodčí: Máša Jaroslav.

 

3. kolo - Středa 28. 9. 2016 16:30
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší - Sokol Pičín 2:2 (2:0)
Pen: 3:4

Hřiště: T.J. Sokol Malá Hraštice

Branky:
3. Veinlich Ondřej, 40. Burian Petr - 50. Holák Miroslav, 75. Blahovec Václav

Rozhodčí: Toužimský Jiří.          

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0