Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 298
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

1. - 6. kolo "A" týmu

3.10.2016

Okresní přeborOkresní přebor
Okresní přebor

Okresní přebor

1. kolo - Neděle 28. 8. 2016 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší - TJ Sokol Nečín 5:2 (1:2)

Branky:
45. Durdil Miroslav, 57. Knuth František, 74. Černý Tomáš, 76. Sabon Patrik, 78. Durdil Miroslav - 2. Gregor Petr, 10. Hnida David

Rozhodčí: Glogar ml.

 

2. kolo - Neděle 4. 9. 2016 17:00
MFK Dobříš B - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší 4:1 (4:1)

Branky:
10. Junek Patrik, 24. Karas Jan, 32. Suchan Jindřich, 36. Kuchař Štěpán (pen.) - 41. Durdil Miroslav

Rozhodčí: Švidkov Jiří.

 

3. kolo - Neděle 11. 9. 2016 10:15
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší - TJ Sokol Trhové Dušníky 4:2 (1:2)

Hřiště: T.J. Sokol Malá Hraštice

Branky:
35. Černý Tomáš, 65. Durdil Miroslav, 76. Fafejta Ondřej, 88. Knuth František - 5. Ďuriš Ladislav, 29. Solnička Petr

Rozhodčí: Šusta Miloslav.

 

4. kolo - Neděle 18. 9. 2016 17:00
TJ Krásná Hora - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší 1:2 (1:1)

Branky:
32. Čanda Václav - 44. Petrák Jan, 83. Durdil Miroslav

Rozhodčí: Malčic Josef.

 

5. kolo - Sobota 24. 9. 2016 10:15
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší - TJ Sokol Rosovice 3:3 (2:1)
Pen: 2:3

Foto z utkání zde

Branky:
23. Veinlich Ondřej, 36. Kopecký Miroslav (vl.), 78. Burian Petr - 3. Tuháček Jan, 60. Kordule Lukáš, 77. Tuháček Jan

Rozhodčí: Ing. Schořovský Jan.

 

6. kolo - Sobota 1. 10. 2016 16:30
TJ Ligmet Milín o.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší 0:1 (0:1)

Branky:
30. Bouška Martin

Rozhodčí: Sandr Václav.          

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B2148
2.Milín2146
3.Jinočany2146
4.Cerhovice2133
5.Tlustice2133
6. Nová Ves pod Pleší 21 30
7.Sedlčany B2129
8.Lety2126
9.Dobříš B2124
10.Rožmitál pod Třemšínem2123
11.Čisovice2121
12.Černolice2119
13.Petrovice u Sedlčan2119
14.Daleké Dušníky2119

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Hříměždice2050
2.Stará Huť1949
3.Jesenice2045
4.Krásná Hora nad Vltavou1942
5.Borotice2038
6.Zduchovice1933
7.Sedlec-Prčice B1931
8.Dublovice B1924
9.Kamýk nad Vltavou2018
10. Nová Ves pod Pleší B 19 13
11.Obory2012
12.Velká Lečice1912
13.Prostřední Lhota1911