Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 74
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

1. - 6. kolo "C" týmu

3.10.2016

IV. třída, skupina BIV. třída, skupina B
IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B

1. kolo - Neděle 28. 8. 2016 10:15
TJ Vltavan Hřiměždice B - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C 5:0 (2:0)

Branky:
4. Baštář Josef, 19. Baštář Josef, 50. Baštář Josef (pen.), 55. Kučera Pavel, 84. Vimer Jaroslav

Rozhodčí: Soukup Marek.

2. kolo VOLNO 

3. kolo - Neděle 11. 9. 2016 10:15
TJ Sokol Nečín B, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C 6:4 (4:1)

Branky:
5. Špáta Ivo, 7. Havelka Karel, 23. Žaloudek Jindřich, 24. Hnida David, 65. Hnida David, 73. Žaloudek Jindřich - 45. Novák Jaroslav, 60. Novák Jaroslav, 81. Novák Jaroslav, 72. Čadek Vladimír

Rozhodčí: Burian Petr.

 

4. kolo - Sobota 17. 9. 2016 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C - FC Kňovice 4:5 (2:3)

Branky:
38. Mach Martin, 43. Petrák Ladislav (pen.), 70. Borák Michal, 74. Novák Jaroslav - 29. Burda David, 30. Prinz Filip, 32. Prinz Filip, 77. Kozel Lukáš (pen.), 88. Kozel Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Kuchař Emil.

 

5. kolo - Sobota 24. 9. 2016 16:30
SK Vysoký Chlumec - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C 4:3 (2:2)

Branky:
12. Čejda Jan, 27. Kiš Jakub, 70. Mrázek Josef, 83. Mrázek Josef - 0. Žampach Tomáš, 45. Žampach Tomáš, 37. Čadek Vladimír

Rozhodčí: Malčic Josef.

 

6. kolo - Sobota 1. 10. 2016 16:30
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C - TJ Krásná Hora B 1:2 (0:1)

Branky:
48. Borák Michal - 2. Krůta Vratislav, 63. Hůla Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Krátký Miloš.

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6