Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

1. - 6. kolo "C" týmu

3.10.2016

IV. třída, skupina BIV. třída, skupina B
IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B

1. kolo - Neděle 28. 8. 2016 10:15
TJ Vltavan Hřiměždice B - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C 5:0 (2:0)

Branky:
4. Baštář Josef, 19. Baštář Josef, 50. Baštář Josef (pen.), 55. Kučera Pavel, 84. Vimer Jaroslav

Rozhodčí: Soukup Marek.

2. kolo VOLNO 

3. kolo - Neděle 11. 9. 2016 10:15
TJ Sokol Nečín B, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C 6:4 (4:1)

Branky:
5. Špáta Ivo, 7. Havelka Karel, 23. Žaloudek Jindřich, 24. Hnida David, 65. Hnida David, 73. Žaloudek Jindřich - 45. Novák Jaroslav, 60. Novák Jaroslav, 81. Novák Jaroslav, 72. Čadek Vladimír

Rozhodčí: Burian Petr.

 

4. kolo - Sobota 17. 9. 2016 17:00
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C - FC Kňovice 4:5 (2:3)

Branky:
38. Mach Martin, 43. Petrák Ladislav (pen.), 70. Borák Michal, 74. Novák Jaroslav - 29. Burda David, 30. Prinz Filip, 32. Prinz Filip, 77. Kozel Lukáš (pen.), 88. Kozel Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Kuchař Emil.

 

5. kolo - Sobota 24. 9. 2016 16:30
SK Vysoký Chlumec - Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C 4:3 (2:2)

Branky:
12. Čejda Jan, 27. Kiš Jakub, 70. Mrázek Josef, 83. Mrázek Josef - 0. Žampach Tomáš, 45. Žampach Tomáš, 37. Čadek Vladimír

Rozhodčí: Malčic Josef.

 

6. kolo - Sobota 1. 10. 2016 16:30
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší C - TJ Krásná Hora B 1:2 (0:1)

Branky:
48. Borák Michal - 2. Krůta Vratislav, 63. Hůla Lukáš (pen.)

Rozhodčí: Krátký Miloš.

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0