Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 298
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
15.12.2018 SOKOLSKÁ VÁNOČNÍ ZÁBAVA zábava 25.12. - 20:00

25.12.2018 - 20:00 hodin - Sokolovna Nová Ves pod Pleší více

6.12.2018 Jacobsen Tri-King 1900D 3WD foto je bez sběračů trávy, které k sekačce máme.

Vřetenová sekačka pro hlavní travnatou plochu více

24.11.2018 Pozvánka na OZ v Sokolovně foto archiv T.J. (N. Ves - ZVVZ Milevsko)

Veřejné zasedání Obecního zastupitelstva
Úterý 27.11.2018 - 19:30 Restaurace SOKOLOVNA více

24.11.2018 IV. třída - skupina A foto archiv T.J.

Sedlice - Nová Ves C 6:2 (4:2) více

24.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Spartak Příbram B - Nová Ves 5:0 (1:0)
Nová Ves B - Borotice 3:1 (2:0)
Nová Ves C - Rosovice B 2:7 (0:3) více

13.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Trhové Dušníky 5:1 (1:0)
Obory - Nová Ves B 2:4 (1:1)
Pičín B - Nová Ves C 1:5 (0:3) více

9.11.2018 Posilovna Posilovna T.J. Sokol Nová Ves pod Pleší

Od 12.11.2018 opět otevřena POSILOVNA T.J. Sokol Nová Ves pod Pleší více

6.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída, sk - A foto archiv T.J.

Podlesí B - Nová Ves 0:5 (0:3)
Nová Ves B - Kamýk 3:2 pk
Nová Ves C - Obecnice 8:3 (4:2) více

31.10.2018 Sokolovna: pátek 2.11.2018 - 19:00 hodin foto archiv T.J.

Ustavující zasedání OZ Nová Ves pod Pleší více

28.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Kosova Hora 5:0 (2:0)
Sedlec-Prčice B - Nová Ves B 3:4 (1:3)
Obořiště - Nová Ves C 4:11 (1:9) více

25.10.2018 Pozvánka na 10. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

NEDĚLE 28.10. - 10:30 hodin, hřiště Nová Ves p/Pl
Nová Ves pod Pleší - Kosova Hora více

25.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída, sk. A foto archiv T.J.

Drahlín - Nová Ves 0:1 (0:0)
Nová Ves B - Počepice 0:2 (0:1)
Nová Ves C - Dolní Hbity 3:4 pk více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B2148
2.Milín2146
3.Jinočany2146
4.Cerhovice2133
5.Tlustice2133
6. Nová Ves pod Pleší 21 30
7.Sedlčany B2129
8.Lety2126
9.Dobříš B2124
10.Rožmitál pod Třemšínem2123
11.Čisovice2121
12.Černolice2119
13.Petrovice u Sedlčan2119
14.Daleké Dušníky2119

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Hříměždice2050
2.Stará Huť1949
3.Jesenice2045
4.Krásná Hora nad Vltavou1942
5.Borotice2038
6.Zduchovice1933
7.Sedlec-Prčice B1931
8.Dublovice B1924
9.Kamýk nad Vltavou2018
10. Nová Ves pod Pleší B 19 13
11.Obory2012
12.Velká Lečice1912
13.Prostřední Lhota1911