Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 132
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
27.2.2018 "A" tým - přátelská utkání umělka Radotín a Dobříš

Neděle 11.3. - 11:00 a sobota 17.3. - 20:00
Poslední dva přáteláky před jarní sezonou. více

16.1.2018 VALNÁ HROMADA 2018 VH 18

2.12.2017 SOKOLSKÁ VÁNOČNÍ ZÁBAVA 2017 zábava 2017

PONDĚLÍ 25.12.2017 od 20:00 hodin
SOKOLOVNA Nová Ves pod Pleší více

21.11.2017 Starší přípravka 2.12.2017 na turnaj O přeborníka České obce sokolské foto archiv T.J.

Halový turnaj v Troji. více

21.11.2017 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Milín - Nová Ves/Hraštice 7:1 (4:0)
Nový Knín B - Nová Ves/Hraštice B 5:3 (1:1) více

21.11.2017 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Drahlín 1:3 (0:0)
Kosova Hora - Nová Ves/Hraštice B 3:1 (2:0) více

6.11.2017 Cirkus Bon-bon v Sokolovně Cirkus Bon-bon

V pondělí 6.11.2017 pořádal oddíl kopané pro děti představení Cirkusu Bon-bon. více

5.11.2017 Pozvánka na 12. kolo Okresního přeboru a st. žáky foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

NEDĚLE 12.11. - 14:00
Nová Ves/Hraštice - Drahlín
Hřiště: Nová Ves pod Pleší více

5.11.2017 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Pičín - Nová Ves/Hraštice 4:3 pk
Petrovice u Sedlčan - Nová Ves/Hraštice 2:1 (0:0) více

28.10.2017 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Sedlčany C 1:0 (1:0)
Vysoký Chlumec - Nová Ves/Hraštice B 2:6 (0:3)
Nová Ves/Hraštice C - Hříměždice B 12:0 (5:0) více

28.10.2017 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J.

Bohutín - Nová Ves/Hraštice 2:1 (1:1)
Jesenice - Nová Ves/Hraštice B 1:2 (0:2)
Višňová B - Nová Ves/Hraštice C 5:2 (2:2) více

28.10.2017 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Dublovice 1:5 (0:2)
Hříměždice - Nová Ves/Hraštice B 3:2 (1:1)
C tým - VOLNO více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Cerhovice821
2.Milín818
3.Jinočany818
4.Čisovice818
5. Nová Ves pod Pleší 8 14
6.Tlustice812
7.Sedlčany B812
8.Petrovice u Sedlčan712
9.Lety810
10.Dobříš B810
11.Králův Dvůr B8 7
12.Rožmitál pod Třemšínem8 6
13.Daleké Dušníky8 3
14.Černolice7 3

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Krásná Hora nad Vltavou721
2.Nečín721
3.Sedlec-Prčice B820
4.Jesenice818
5. Nová Ves pod Pleší B 8 18
6.Prostřední Lhota713
7.Obory810
8.Borotice8 9
9.Petrovice u Sedlčan B7 8
10.Kamýk nad Vltavou8 8
11.Hříměždice8 6
12.Nový Knín B8 3
13.Velká Lečice8 3
14.Dublovice B8 1