Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 108
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
6.8.2017 Přátelské utkání foto: archiv T.J.

Višňová - Nová Ves/Hraštice 2:3 (0:1) více

11.7.2017 Plán letní přípravy 2017 plán - podzim 2017

NEDĚLE 13.8. Nová Ves/Hraštice - Maršovice (I.B třída)
Výkop 16:00, hřiště: Nová Ves pod Pleší více

9.7.2017 Od nové sezony "A" tým opět v Okresním přeboru áčko odmítlo I.B třídu

B tým postoupil do III. třídy. více

21.6.2017 Okresní přebor - 26. kolo tričko vítěz OP

Nová Ves/Hraštice - Spartak Příbram B 3:0 kontumačně více

11.6.2017 Okresní přebor - 25. kolo tričko vítěz OP 350 kč

Borotice - Nová Ves/Hraštice 0:7 (0:3) více

6.6.2017 Okresní přebor, foto + IV. třída, skupina B tričko vítěz OP 350 kč

Nová Ves/Hraštice - Kovohutě Příbram 2:3 np
Nečín B -
Nová Ves/Hraštice B 2:3 np
C tým měl VOLNO
více

31.5.2017 Pozvánka na 24. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

SOBOTA 3.6.2017 - 14:00 - hřiště: Nová Ves p/Pl
Nová Ves/Hraštice - Kovohutě Příbram více

30.5.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

Pičín - Nová Ves/Hraštice 1:7 (0:1)
B tým měl VOLNO
Nová Ves/Hraštice C - Hříměždice B 2:3 (2:1) více

22.5.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

Nová Ves/Hraštice - Bohutín 3:2 (0:1)
Hříměždice B - Nová Ves/Hraštice B 0:4 (0:0)
Kosova Hora B - Nová Ves/Hraštice C 3:1 (1:0) více

14.5.2017 Pozvánka na 22. kolo Okresního přeboru z utkání Dublovice - N.Ves/Hraštice

Neděle 21.5. - 17:00, hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves/Hraštice - Bohutín více

14.5.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Patrik Sabon

Dublovice - Nová Ves/Hraštice 2:3 np
Nová Ves/Hraštice B - Kosova Hora B 2:1 (1:1)
Nová Ves/Hraštice C - Dublovice B 5:2 (2:1) více

6.5.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Hynek Holan

Luhy - Nová Ves/Hraštice 1:2 np
Nová Ves/Hraštice C - Nová Ves/Hraštice B 4:3 np více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice00
2.Lety00
3.Petrovice u Sedlčan00
4.Milín00
5.Jinočany00
6.Cerhovice00
7.Rožmitál pod Třemšínem00
8.Sedlčany B00
9.Králův Dvůr B00
10.Loděnice00
11.Tlustice00
12. Nová Ves pod Pleší 0 0
13.Dobříš B00
14.Daleké Dušníky00

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín00
2.Krásná Hora nad Vltavou00
3.Petrovice u Sedlčan B00
4.Jesenice00
5.Sedlec-Prčice B00
6.Obory00
7. Nová Ves pod Pleší B 0 0
8.Kamýk nad Vltavou00
9.Borotice00
10.Hříměždice00
11.Prostřední Lhota00
12.Nový Knín B00
13.Velká Lečice00
14.Dublovice B00