Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 132
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
23.8.2017 pohár OFS, 1. kolo foto archiv T.J.

Višňová - Nová Ves/Hraštice 1:1 (1:0), pk 2:3 více

13.8.2017 Přátelské utkání foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

Nová Ves/Hraštice - Maršovice 0:1 (0:0) více

6.8.2017 Přátelské utkání foto: archiv T.J.

Višňová - Nová Ves/Hraštice 2:3 (0:1) více

11.7.2017 Plán letní přípravy 2017 plán - podzim 2017

NEDĚLE 13.8. Nová Ves/Hraštice - Maršovice (I.B třída)
Výkop 16:00, hřiště: Nová Ves pod Pleší více

9.7.2017 Od nové sezony "A" tým opět v Okresním přeboru áčko odmítlo I.B třídu

B tým postoupil do III. třídy. více

21.6.2017 Okresní přebor - 26. kolo tričko vítěz OP

Nová Ves/Hraštice - Spartak Příbram B 3:0 kontumačně více

11.6.2017 Okresní přebor - 25. kolo tričko vítěz OP 350 kč

Borotice - Nová Ves/Hraštice 0:7 (0:3) více

6.6.2017 Okresní přebor, foto + IV. třída, skupina B tričko vítěz OP 350 kč

Nová Ves/Hraštice - Kovohutě Příbram 2:3 np
Nečín B -
Nová Ves/Hraštice B 2:3 np
C tým měl VOLNO
více

31.5.2017 Pozvánka na 24. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

SOBOTA 3.6.2017 - 14:00 - hřiště: Nová Ves p/Pl
Nová Ves/Hraštice - Kovohutě Příbram více

30.5.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

Pičín - Nová Ves/Hraštice 1:7 (0:1)
B tým měl VOLNO
Nová Ves/Hraštice C - Hříměždice B 2:3 (2:1) více

22.5.2017 Okresní přebor + IV. třída, skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. Benešov

Nová Ves/Hraštice - Bohutín 3:2 (0:1)
Hříměždice B - Nová Ves/Hraštice B 0:4 (0:0)
Kosova Hora B - Nová Ves/Hraštice C 3:1 (1:0) více

14.5.2017 Pozvánka na 22. kolo Okresního přeboru z utkání Dublovice - N.Ves/Hraštice

Neděle 21.5. - 17:00, hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves/Hraštice - Bohutín více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Cerhovice821
2.Milín818
3.Jinočany818
4.Čisovice818
5. Nová Ves pod Pleší 8 14
6.Tlustice812
7.Sedlčany B812
8.Petrovice u Sedlčan712
9.Lety810
10.Dobříš B810
11.Králův Dvůr B8 7
12.Rožmitál pod Třemšínem8 6
13.Daleké Dušníky8 3
14.Černolice7 3

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Krásná Hora nad Vltavou721
2.Nečín721
3.Sedlec-Prčice B820
4.Jesenice818
5. Nová Ves pod Pleší B 8 18
6.Prostřední Lhota713
7.Obory810
8.Borotice8 9
9.Petrovice u Sedlčan B7 8
10.Kamýk nad Vltavou8 8
11.Hříměždice8 6
12.Nový Knín B8 3
13.Velká Lečice8 3
14.Dublovice B8 1