Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 143
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
21.1.2017 VALNÁ HROMADA VH T.J. 2017

SOBOTA 11.2.2017 v sále sokolovny v 19.00 hodin více

10.1.2017 Zimní příprava "A" týmu Zimní příprava "A" mužstva

Sobota 28.1. zahájení zimní přípravy tréninkem v 15 hodin. více

29.11.2016 SOKOLSKÁ VÁNOČNÍ ZÁBAVA 2016 Pozvánka na zábavau 2016

Neděle 25.12.2016 od 20 hodin - SOKOLOVNA Nová Ves pod Pleší více

28.11.2016 Okresní přebor - 13. kolo Ostuda "A" týmu na závěr povedené podzimní části.

Spartak Příbram B - Nová Ves/Hraštice 9:1 (3:0) více

13.11.2016 Okresní přebor - 12. kolo Áčko stále na prvním místě OP

Nová Ves/Hraštice - Borotice 7:2 (2:0) více

8.11.2016 Pozvánka na 12. kolo Okresního přeboru Poslední domácí podzimní utkání

Nová Ves/Hraštice - Borotice
NEDĚLE 13.11.2016 - výkop 14:00 - hřiště: Nová Ves pod Pleší více

7.11.2016 Okresní přebor - 11. kolo Áčko v Kovohutích za 2 body

Kovohutě - Nová Ves/Hraštice 2:2 (1:0), pk. 3:5 více

1.11.2016 Okresní přebor - 10. kolo Áčko stále na prvním místě OP

Nová Ves/Hraštice - Pičín 2:1 (1:1) více

24.10.2016 Pozvánka na 10. kolo Okresního přeboru 10. kolo OP

NEDĚLE 30.10.2016 - 14:30
Nová Ves/Hraštice vs. Pičín
HŘIŠTĚ: NOVÁ VES POD PLEŠÍ více

24.10.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B A i B tým stále v čele tabulky

Bohutín - Nová Ves/Hraštice 0:4 (0:3)
Nová Ves/Hraštice B - Hříměždice B 5:0 (3:0)
Nová Ves/Hraštice C - Kosova Hora B 4:5 (2:5) více

17.10.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B A i B tým v čele tabulky

Nová Ves/Hraštice - Dublovice 5:4 (1:1)
Kosova Hora B - Nová Ves/Hraštice B 0:3 (0:2)
Dublovice B - Nová Ves/Hraštice C 4:3 (1:2) více

14.10.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Áčko do čela OP

Nová Ves/Hraštice - Luhy 4:1 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Nová Ves/Hraštice C 5:1 (2:1) více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Cerhovice821
2.Milín818
3.Jinočany818
4.Čisovice818
5. Nová Ves pod Pleší 8 14
6.Tlustice812
7.Sedlčany B812
8.Petrovice u Sedlčan712
9.Lety810
10.Dobříš B810
11.Králův Dvůr B8 7
12.Rožmitál pod Třemšínem8 6
13.Daleké Dušníky8 3
14.Černolice7 3

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Krásná Hora nad Vltavou721
2.Nečín721
3.Sedlec-Prčice B820
4.Jesenice818
5. Nová Ves pod Pleší B 8 18
6.Prostřední Lhota713
7.Obory810
8.Borotice8 9
9.Petrovice u Sedlčan B7 8
10.Kamýk nad Vltavou8 8
11.Hříměždice8 6
12.Nový Knín B8 3
13.Velká Lečice8 3
14.Dublovice B8 1