Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 143
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
3.10.2016 Pozvánka na víkend 7. kolo OP a IV. třídy

NEDĚLE 9.10. - 16:00 N.Ves/Hraštice vs. TJ Sparta Luhy
Hřiště: Nová Ves pod Pleší více

3.10.2016 1. - 3. kolo Okresní pohár 2016/17

Okresní pohár 2016/17 více

3.10.2016 1. - 6. kolo "A" týmu Okresní přebor

Okresní přebor více

3.10.2016 1. - 6. kolo "C" týmu IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B více

3.10.2016 1. - 6. kolo "B" týmu IV. třída, skupina B

IV. třída, skupina B více

20.7.2016 Mistrovské utkání "A" mužstva přátelská utkání

neděle 28.8. - 17:00 - hřiště: Nová Ves pod Pleší
1. kolo Okresního přeboru
Nová Ves/Hraštice - Nečín více

14.7.2016 Losovací aktiv OFS Příbram Los OFS v Nové Vsi pod Pleší

Pátek 29.7.2016 - SOKOLOVNA Nová Ves pod Pleší více

20.6.2016 Rekultivace, příspěvky, letní příprava Teskahor, spol. s r.o.

Teskahor, spol. s r.o. a info příspěvky (oddíl, ČOS a FAČR) více

20.6.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B závěrečné kolo všech soutěží

Nová Ves/Hraštice - Pičín 2:1 (2:1)
Hříměždice B - Nová Ves/Hraštice B 2:1 (1:1)
Dublovice B - Nová Ves/Hraštice C 0:5 (0:3) více

20.6.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B

Dublovice - Nová Ves/Hraštice 9:1 (4:0)
Nová Ves/Hraštice B - Dublivice B 3:0 kontumačně
Nová Ves/Hraštice C - Prostřední Lhota 0:8 (0:3) více

11.6.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B OP a IV. třída

Nová Ves/Hraštice - Bohutín 1:2 (1:0)
Prostřední Lhota - Nová Ves/Hraštice B 2:2 (2:1)
Kňovice - Nová Ves/Hraštice C 7:4 (1:3) více

31.5.2016 Okresní přebor + IV. třída, skupina B Áčko padlo počtvrté za sebou

Nečín - Nová Ves/Hraštice 2:1 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Kňovice 2:3 (0:1)
C tým měl VOLNO více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Cerhovice821
2.Milín818
3.Jinočany818
4.Čisovice818
5. Nová Ves pod Pleší 8 14
6.Tlustice812
7.Sedlčany B812
8.Petrovice u Sedlčan712
9.Lety810
10.Dobříš B810
11.Králův Dvůr B8 7
12.Rožmitál pod Třemšínem8 6
13.Daleké Dušníky8 3
14.Černolice7 3

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Krásná Hora nad Vltavou721
2.Nečín721
3.Sedlec-Prčice B820
4.Jesenice818
5. Nová Ves pod Pleší B 8 18
6.Prostřední Lhota713
7.Obory810
8.Borotice8 9
9.Petrovice u Sedlčan B7 8
10.Kamýk nad Vltavou8 8
11.Hříměždice8 6
12.Nový Knín B8 3
13.Velká Lečice8 3
14.Dublovice B8 1