Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 108
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
14.4.2014 Divize 22. kolo (VIDEO) a III. třída 18. kolo FC MAS Táborsko

Nová Ves pod Pleší - Táborsko B 1:2 (0:0)
Nová Ves pod Pleší B - Kamýk nad Vltavou 2:3 (2:1) více

14.4.2014 Divize 21. kolo (VIDEO) a III. třída 17. kolo Hvězda Cheb - N. Ves 0:1

Hvězda Cheb - Nová Ves pod Pleší 0:1 (0:0)
Mokrovraty - Nová Ves pod Pleší B 0:1 (0:0) více

7.4.2014 Divize 20. kolo ( VIDEO) a III. třída 16. kolo FK Hořovicko

Hořovicko - Nová Ves pod Pleší 1:1 (0:0)
Velká Lečice - Nová Ves pod Pleší B 2:0 (2:0) více

1.4.2014 Divize 19. kolo (VIDEO) a III. třída 15. kolo Filip Dort

Nová Ves pod Pleší - Rokycany 1:0 (1:0)
Nová Ves pod Pleší B - Prostřední Lhota 5:2 (2:2) více

23.3.2014 Divize 18. kolo a III. třída 14. kolo Sokol Čížová

Čížová - Nová Ves pod Pleší 1:3 (1:2)
Petrovice B - Nová Ves pod Pleší B 5:3 (2:1) více

17.3.2014 Divize 17. kolo Fotbalový klub FC Zličín

Nová Ves pod Pleší - Zličín 1:3 (1:2) více

11.3.2014 Divize 16. kolo FK JH 1910

Jindřichův Hradec - Nová Ves pod Pleší 5:0 (3:0) více

18.11.2013 Divize a III. třída - video, foto TJ Sušice

Sušice - Nová Ves pod Pleší 2:8
Daleké Dušníky B - Nová Ves pod Pleší B 2:10 více

9.11.2013 Divize a III. třída SK SENCO Doubravka, o.s.

Nová Ves pod Pleší - Senco Doubravka 2:0 (1:0) více

3.11.2013 Divize a III. třída Tachov

Tachov - Nová Ves pod Pleší 2:4 (1:1) více

28.10.2013 Divize, III. třída a IV třída TJ Dynamo ZČE Plzeň, o.s.

Nová Ves pod Pleší - TJ Dynamo ZČE Plzeň 3:1 (1:0) více

21.10.2013 Divize, III. třída a IV třída + fotogalerie U míče Videgla.

Písek - Nová Ves pod Pleší 3:3 (0:1) více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice00
2.Lety00
3.Petrovice u Sedlčan00
4.Milín00
5.Jinočany00
6.Cerhovice00
7.Rožmitál pod Třemšínem00
8.Sedlčany B00
9.Králův Dvůr B00
10.Loděnice00
11.Tlustice00
12. Nová Ves pod Pleší 0 0
13.Dobříš B00
14.Daleké Dušníky00

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín00
2.Krásná Hora nad Vltavou00
3.Petrovice u Sedlčan B00
4.Jesenice00
5.Sedlec-Prčice B00
6.Obory00
7. Nová Ves pod Pleší B 0 0
8.Kamýk nad Vltavou00
9.Borotice00
10.Hříměždice00
11.Prostřední Lhota00
12.Nový Knín B00
13.Velká Lečice00
14.Dublovice B00