Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 74
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
7.9.2013 Divize, III. třída a IV třída + fotogalerie B FK Hořovicko

Nová Ves pod Pleší - Hořovicko 2:1 (1:1) více

1.9.2013 4. kolo DIVIZE, III. třída, IV. třída Rokycany - Ves 0:1

Rokycany - Nová Ves pod Pleší 0:1 (0:1) více

28.8.2013 3. kolo DIVIZE, skupiny A NVpP - Čížová

Nová Ves pod Pleší - Čížová 1:0 (0:0) více

17.8.2013 2. kolo DIVIZE, sk. A Videgla Claude Roland

Zličín - Nová Ves pod Pleší 1:7 (1:4) - VIDEO více

11.8.2013 1. kolo Divize, skupiny A Tomáš Moravec

Nová Ves pod Pleší - Jindřichův Hradec 8:1 (4:1) více

11.7.2013 Pozvánka na 1. kolo Divize + béčko Áčko - jaro 2013

TJ Sokol Nová Ves pod Pleší vs. FK Jindřichův Hradec 1910 více

26.6.2013 Poděkování Foto po posledním utkání - A tým

za skvělou reprezentaci oddílu a Obce Nová Ves pod Pleší více

21.6.2013 Krušovický kraj. přebor + IV. třída NVpP - Spartak Pb

Nová Ves - Spartak 0:1,
Nová Ves B - Pr. Lhota B 9:1, Jince B - Nová Ves C 3:1 více

11.6.2013 Krušovický Kraj. přebor + IV. třída TJ Tatran RAKO Rakovník

Tn. Rakovník - Nová Ves 3:1, Rosovice B - Nová Ves B 3:17,
Nová Ves C - St. Huť B 1:6 více

2.6.2013 Krušovický Kraj. přebor + IV. třída B + C odloženo pro nezp. terén

Jílové - Nová Ves pod Pleší 3:2 (1:1), B a C odloženo více

26.5.2013 Krušovický Kraj. přebor + IV. třída, sk. B 0:23

Nová Ves p/Pl - Dobřichovice 5:2, Malá Hraštice B - Nová Ves p/Pl B 0:23 více

20.5.2013 KRUŠOVICE Kraj. přebor + IV. třída, sk. B Postup béčka do III. třídy

A vyhrálo venku + B slaví postup více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6