Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 74
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
12.5.2013 KRUŠOVICE Kraj. přebor + IV. třída, sk. B Ladislav Soukup

Nová Ves - Nymburk 3:0, Nová Ves B - Višňová B 12:3
Pr. Lhota B - Nová Ves C 2:1 více

5.5.2013 KRUŠOVICE Kraj. přebor + IV. třída

Klecany - Nová Ves pod Pleší  2 : 2 ( 0 : 0 ) více

1.5.2013 KRUŠOVICE Krajský přebor FK Bohemia Poděbrady

Poděbrady - Nová Ves pod Pleší 0:1 (0:0) více

27.4.2013 KRUŠOVICE Kraj. přebor - IV. třída, sk. B T.J. Sokol Ovčáry-Nedomice

Nová Ves pod Pleší vs. Ovčáry-Nedomice 0:0 více

23.4.2013 Pozvánka na utkání kola Tělocvičná jednota Sokol Ovčáry-Nedomice

Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší -
Tělocvičná jednota Sokol Ovčáry-Nedomice více

21.4.2013 KRUŠOVICE Krajský přebor, IV.třída, skupina B 0:0

Louňovice - Nová Ves p/Pl 0:0,
Obořiště - Nová Ves p/Pl B 1:2,
Nová Ves p/Pl C - Borotice B 2:2 více

15.4.2013 KRUŠOVICE Krajský přebor Ves - Benátky 2:0

Nová Ves pod Pleší - Benátky nad Jizerou 2:0 (1:0) více

7.4.2013 KRUŠOVICE Krajský přebor 2:3

Semice - Nová Ves pod Pleší 2:3 (1:2)
+ pozvánka na první jarní domácí utkání - 13.4. více

31.3.2013 KRUŠOVICE Krajský přebor UT3G 1.FK Příbram

Nová Ves pod Pleší - Sedlčany 2:0 (1:0) více

16.3.2013 KRUŠOVICE Krajský přebor Ves - Beroun 3:0

Nová Ves  pod Pleší - Beroun 3:0 (1:0) + fotogalerie více

7.3.2013 KRUŠOVICE Krajský přebor Nová Ves do toho!

Čáslav B - Nová Ves pod Pleší 1:5 více

17.11.2012 KRUŠOVICE Krajský přebor Kamnáři - Ves 0:2

SK Spartak Příbram - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:2 (0:1) více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6