Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 20
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
14.5.2012 Krajská 1.A třída, sk. A - POSTUP 1. místo - Sokol Nová Ves p. Pleší

Tuchlovice – Sokol Nová Ves p. Pleší 0:1 (0:1) více

14.5.2012 OP ml. přípravek 4+1 ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší více

8.5.2012 Přátelské utkání nové béčko

Malá Hraštice – NVpP „nové B podzim 2012" 5:3 (1:3) více

8.5.2012 Okresní 4.třída, skupina B nvppB-zduchoviceB 7:1

Sokol Nová Ves p. Pleší B – TJ Zduchovice B 7:1 (2:0) více

6.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A ves-ševci 3:1

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Nový Knín 3:1 (3:0) více

30.4.2012 OP ml. přípravek 4+1 sokolíci ze Vsi

Sokol Rosovice – Sokol Nová Ves p. Pleší 4:3 více

30.4.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Sokol Nová Ves p. Pleší

FC Čechie Velká Dobrá – Sokol Nová Ves p. Pleší 1:2 (1:2) více

23.4.2012 OP ml. přípravek 4+1 NVpP-Milín 8:5

Sokol Nová Ves p. Pleší – TJ Ligmet Milín o.s. 8:5 více

21.4.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Rom Lukáš

Sokol Nová Ves p. Pleší – Sokol Hostouň 6:1 (3:0) více

20.4.2012 Přátelské utkání, ml. přípravka ml. přípravka

MFK Dobříš – Sokol Nová Ves p. Pleší 13:8 více

17.4.2012 Okresní 4.třída, skupina B NVpPB-Klučenice

Sokol Nová Ves p. Pleší B – SK Klučenice 6:1 (4:1) více

15.4.2012 Krajská 1.A třída, skupina A SK Hvozdnice

SK Hvozdnice – Sokol Nová Ves p. Pleší 0:4 (0:3) více

RSS

Novinky

     

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 26 66
2.Bohutín2651
3.Trhové Dušníky2646
4.Spartak Příbram B2643
5.Třebsko2642
6.Rosovice2641
7.Březnice2639
8.Podlesí B2637
9.Dublovice2637
10.Sedlčany C2635
11.Luhy2633
12.Kosova Hora2631
13.Pičín2625
14.Drahlín2619

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice2669
2.Jesenice2658
3.Kamýk nad Vltavou2645
4.Krásná Hora nad Vltavou2644
5.Obory2642
6.Petrovice u Sedlčan B2638
7.Borotice2638
8. Nová Ves pod Pleší B 26 38
9.Sedlec-Prčice B2637
10.Hříměždice2636
11.Nový Knín B2636
12.Prostřední Lhota2631
13.Velká Lečice2626
14.Kytín26 8

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B2865
2.Dolní Hbity2855
3.Obecnice2849
4.Rosovice B2849
5. Nová Ves pod Pleší C 28 41
6.Pičín B2834
7.Sedlice2832
8.Obořiště2811