Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 20
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
8.4.2012 Krajská 1.A třída, skupina A NVpP-MFKD

Sokol Nová Ves p. Pleší – MFK Dobříš 5:1 (4:0) více

31.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Hřebeč-NVpP

SK Hřebeč - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:2 (0:1) více

24.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A plakát

Sokol Nová Ves p. Pleší - SK Slaný 6:0 (2:0) více

19.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jan Krupa

Slovan Hradištko - Sokol Nová Ves p. Pleší 0:3 (0:1) více

12.3.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Jakub Kokštejn

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Spartak Příbram 2:0 (2:0) více

4.3.2012 TESKAHOR CUP 2012 - finále Vítěz zimní ligy v Praze

Sokol Dobřichovice - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:3 (2:0) více

3.3.2012 Přátelské utkání - ml. přípravka ml. přípravka

Tatran Sedlčany - Sokol Nová Ves p. Pleší 7:8 více

26.2.2012 Halový turnaj v Davli 25.2. hala Davle

mladší přípravka více

26.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 - semifinále Praha - Štěrboholy

Sokol Klecany - Sokol Nová Ves p. Pleší 2:5 (2:2) více

20.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hvozdnice, podzim 2011

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Cholupice 0:2 (0:0) více

17.2.2012 TESKAHOR CUP 2012 NVpP-Hřebeč, podzim 2011

postup do semifinále více

12.2.2012 Halový turnaj Říčany hala - Říčany

ml. přípravka více

RSS

Novinky

     

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 26 66
2.Bohutín2651
3.Trhové Dušníky2646
4.Spartak Příbram B2643
5.Třebsko2642
6.Rosovice2641
7.Březnice2639
8.Podlesí B2637
9.Dublovice2637
10.Sedlčany C2635
11.Luhy2633
12.Kosova Hora2631
13.Pičín2625
14.Drahlín2619

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice2669
2.Jesenice2658
3.Kamýk nad Vltavou2645
4.Krásná Hora nad Vltavou2644
5.Obory2642
6.Petrovice u Sedlčan B2638
7.Borotice2638
8. Nová Ves pod Pleší B 26 38
9.Sedlec-Prčice B2637
10.Hříměždice2636
11.Nový Knín B2636
12.Prostřední Lhota2631
13.Velká Lečice2626
14.Kytín26 8

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B2865
2.Dolní Hbity2855
3.Obecnice2849
4.Rosovice B2849
5. Nová Ves pod Pleší C 28 41
6.Pičín B2834
7.Sedlice2832
8.Obořiště2811