Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 98
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
17.6.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Černolice - Ves 2:4

SK Černolice – Sokol Nová Ves p. Pleší 2:4 (1:1) více

16.6.2012 Okresní 4.třída, skupina B Pán Eduard

Sokol Nová Ves p. Pleší B - Sokol Jesenice B 3:6 (2:3) více

13.6.2012 Pozvánka na víkendová utkání NVpP-Černolice 3:0 (podzim 11)

Áčko hraje v Černolicích a béčko přivítá Jesenici B v Lečici. více

10.6.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Vítěz 1.A třídy, sk. A 2011/12

Sokol Nová Ves p. Pleší – SK Petrovice u Sedlčan 3:0 (2:0) více

7.6.2012 Pozvánky na víkendová utkání Petrovice-NVpP 0:3 - podzim 2011

Áčko sehraje v sobotu 9.6. poslední utkání ročníku 11/12 na domácí půdě. Poslední mistrák hraje o týden později v Černolicích. více

5.6.2012 Krajská 1.A třída, skupina A NVpP-Všenory 1:1

Sokol Nová Ves p. Pleší – Všenorský S.K. 1:1 (0:0) více

4.6.2012 Okresní 4.třída, skupina B Miry

Sokol Nová Ves p. Pleší B – Sokol Malá Hraštice B 4:7 (2:3) více

30.5.2012 Pozvánka na víkend Všenory-NVpP 2:0 (podzim 2011)

Zveme všechny příznivce zeleno-bílo-černých barev na utkání: více

29.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Lhota-NVpP 0:4(0:3)

SK Lhota – Sokol Nová Ves p. Pleší 0:4 (0:3) více

23.5.2012 OP ml. přípravek 4+1 Adam Petrák - ml. přípravka

Sokol Nová Ves p. Pleší - Kovohutě Příbram 4:8 více

19.5.2012 Krajská 1.A třída, skupina A Václav Venta

Sokol Nová Ves p. Pleší - Sokol Vraný 3:1 (2:0) více

18.5.2012 Fotbalový víkend na Vsi NVpP-Vraný 0:1 (2010-11)

O tomto víkendu se na Vsi představí všechny tři naše mužstva: více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice00
2.Lety00
3.Petrovice u Sedlčan00
4.Milín00
5.Jinočany00
6.Cerhovice00
7.Rožmitál pod Třemšínem00
8.Sedlčany B00
9.Králův Dvůr B00
10.Loděnice00
11.Tlustice00
12. Nová Ves pod Pleší 0 0
13.Dobříš B00
14.Daleké Dušníky00

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín00
2.Krásná Hora nad Vltavou00
3.Petrovice u Sedlčan B00
4.Jesenice00
5.Sedlec-Prčice B00
6.Obory00
7. Nová Ves pod Pleší B 0 0
8.Kamýk nad Vltavou00
9.Borotice00
10.Hříměždice00
11.Prostřední Lhota00
12.Nový Knín B00
13.Velká Lečice00
14.Dublovice B00