Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 298
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 34 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
4.9.2021 I.B třída - sk. E a III. třída - sk. B foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Jinočany 1:1 (0:0) VIDEO
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves pod Pleší B 4:3 pk více

22.8.2021 Pozvánka na utkání I.B třídy , skupiny E foto archiv T.J.

SOBOTA 28.8.2021 - 10:30 hodin (hřiště: N. Ves)
Nová Ves pod Pleší - Jinočany více

22.8.2021 I.B třída - sk. E a III. třída - sk. B foto archiv T.J.

Daleké Dušníky - Nová Ves pod Pleší 1:0 (0:0)
Nová Ves pod Pleší B - sedlec-Prčice B 1:11 (0:4) více

16.8.2021 I.B třída - sk. E a 1. kolo poháru OFS foto archiv T.J.

Cerhovice - Nová Ves pod Pleší 1:0 (0:0)
Nová Ves pod Pleší B - Rosovice 2:6 (0:2) více

11.7.2021 Letní příprava "A" týmu 2021 foto archiv: N. Ves - Milevsko

NEDĚLE 18.7. - 18:00 Nová Ves pod Pleší - Třebsko (OP) VIDEO
SOBOTA 7.8. - 18:00 Nová Ves pod Pleší - Kondrac (I.B) VIDEO více

6.6.2021 Přátelská utkání "A" mužstvo: Foto archiv T.J.

PÁTEK 11.6.2021 - 19:15 Mníšek pod Brdy (I.A třída) - VIDEO z utkání
NEDĚLE 20.6.2021 - 17:30 Luhy (okres. přebor) - VIDEO z utkání více

4.5.2021 VV FAČR ukončil soutěžní ročník 2020/21 foto archiv T.J.

  více

24.2.2021 Start soutěží amatérské kopané v nedohlednu. foto T.J.: Nová Ves vs. Benešov

Vzhledem k současné nepříznivé epidemiologické situaci, kdy stále není povolená tréninková činnost, přípravná a natož soutěžní utkání je nutné počítat s tím, že dojde k razantnímu zásahu do jarní termínové listiny. více

30.11.2020 Termínová listina SKFS jaro 2021 foto archiv T.J.

FUMBI I.B třída - skupina E více

20.10.2020 Program mistrovských zápasů přerušen foto archiv T.J.

Na základě rozhodnutí Vlády ČR jsou soutěže výkonnostního fotbalu od pondělí 12.10.2020 pozastaveny. více

20.10.2020 I.B třída - skupina E, III. třída - skupina B Ladislav Soukup (v zeleném)

Daleké Dušníky - Nová Ves pod Pleší 2:6 (2:3)
Nová Ves pod Pleší B - Hříměždice 5:3 (2:1) více

12.10.2020 I.B třída - skupina E (VIDEO), III. třída - skupina B č. 17 Martin Bouška (N. Ves)

Nová Ves pod Pleší - Králův Dvůr B 2:1 (2:1)
Borotice - Nová Ves pod Pleší B 3:4 (2:1) více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B2148
2.Milín2146
3.Jinočany2146
4.Cerhovice2133
5.Tlustice2133
6. Nová Ves pod Pleší 21 30
7.Sedlčany B2129
8.Lety2126
9.Dobříš B2124
10.Rožmitál pod Třemšínem2123
11.Čisovice2121
12.Černolice2119
13.Petrovice u Sedlčan2119
14.Daleké Dušníky2119

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Hříměždice2050
2.Stará Huť1949
3.Jesenice2045
4.Krásná Hora nad Vltavou1942
5.Borotice2038
6.Zduchovice1933
7.Sedlec-Prčice B1931
8.Dublovice B1924
9.Kamýk nad Vltavou2018
10. Nová Ves pod Pleší B 19 13
11.Obory2012
12.Velká Lečice1912
13.Prostřední Lhota1911