Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 231
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 34 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
30.9.2020 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B foto archiv T.J.

Jinočany - Nová Ves pod Pleší 4:0 (2:0)
Nová Ves pod Pleší B - Obory 5:3 (2:1) více

23.9.2020 I.B třída - sk. E (video a foto), III. třída - sk. B N. Ves vs. Čisovice

Nová Ves pod Pleší - Čisovice 0:4 (0:3)
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves pod Pleší B 4:5 (0:3) více

17.9.2020 Pozvánka na 5. kolo FUMBI I.B třídy - skupiny E foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Čisovice
Neděle 20.9.2020 - 10:30 hodin, hřiště: Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší více

14.9.2020 I.B třída - skupina E (VIDEO), III. třída - skupina B Tomáš Moravec (v zeleném)

Nová Ves pod Pleší - Rožmitál pod Třemšínem 3:0 (1:0)
Nová Ves pod Pleší B - Velká Lečice 3:1 (2:0) více

9.9.2020 Pozvánka na 4. kolo FUMBI I.B třídy - skupiny E foto archiv T.J.

SOBOTA 12.9.2020 - 10:30 hodin
Nová Ves pod Pleší - Rožmitál pod Třemšínem více

9.9.2020 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B foto archiv T.J.

Cerhovice - Nová Ves pod Pleší 1:2 pk
Nová Ves pod Pleší B - Dublovice B 3:0 k více

2.9.2020 I.B třída - sk. E (video), III. třída - sk. B N. Ves - Lety 2.1

Nová Ves pod Pleší - Lety 2:1 (1:1)
Krásná Hora nad Vltavou - Nová Ves pod Pleší B 7:1 (5:1) více

25.8.2020 Pozvánka na 2. kolo FUMBI I.B třídy, skupiny E foto L. Korba (archiv T.J.)

Neděle 30.8.2020 - 10:30 hodin
Nová Ves pod Pleší - Lety více

25.8.2020 I.B třída - skupina E, III. třída - skupina B foto L. Korba - archiv T.J.

Petrovice u Sedlčan - Nová Ves pod Pleší 1:0 (0:0)
Nová Ves pod Pleší B - Jesenice 4:5 (2:2) více

12.8.2020 Přátelské utkání (video) foto: Lukáš Korba

Nová Ves pod Pleší - Mníšek pod Brdy 4:5 více

22.6.2020 Přátelská utkání "A" mužstva (SR 2020-21)

SO 1.8., NE 9.8., SO 15.8. vše výkop 18:00 hodin více

2.6.2020 Přátelské utkání "A" mužstva foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

SOBOTA 20.6. - 17:00 hodin
Nová Ves pod Pleší - Maršovice více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B1025
2.Milín1024
3.Tlustice1017
4.Jinočany1016
5.Sedlčany B1015
6.Daleké Dušníky1015
7.Rožmitál pod Třemšínem1015
8.Čisovice1014
9.Lety1014
10.Petrovice u Sedlčan1010
11.Cerhovice10 9
12.Dobříš B10 8
13. Nová Ves pod Pleší 10  8
14.Černolice10 6

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Hříměždice922
2.Stará Huť820
3.Krásná Hora nad Vltavou819
4.Borotice919
5.Jesenice918
6.Zduchovice818
7.Sedlec-Prčice B814
8. Nová Ves pod Pleší B 8  9
9.Dublovice B8 7
10.Velká Lečice8 7
11.Kamýk nad Vltavou8 6
12.Prostřední Lhota8 3
13.Obory9 0