Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 60
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 3 45 6 7 8 9 10 >> >
 
 
23.4.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko doma za tři body

Nová Ves pod Pleší - Dublovice 3:2 (3:0)
Prostřední Lhota - Nová Ves pod Pleší B 5:0 (2:0)
Pičín B - Nová Ves pod Pleší C 4:5 (1:2) více

17.4.2019 Pozvánka na 18. kolo Okresního přeboru NVpP - Dublovice

Nová Ves pod Pleší - Dublovice
NEDĚLE 21.4.2019 v 17:00 hodin.
Hřiště: Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší více

17.4.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko přivezlo bod

Sedlčany C - Nová Ves pod Pleší 2:1 pk
Nová Ves pod Pleší B - Nový Knín B 5:2 (1:0)
Nová Ves pod Pleší C - Obecnice 1:2 (1:2) více

11.4.2019 POZOR změna výkopu utkání Výkop již v 15:30 hod.

III. třída - skupina B, hřiště: Malá Hraštice
Nová Ves pod Pleší B - Nový Knín B více

8.4.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko doma deklasovalo Březnici

Nová Ves pod Pleší - Březnice 5:0 (2:0)
Kytín - Nová Ves pod Pleší B 0:2 (0:1)
Obořiště - Nová Ves pod Pleší C 3:4 pk více

3.4.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A OP, III. a IV tř.

Rosovice - Nová Ves pod Pleší 0:3 (0:2)
Nová Ves pod Pleší B - Petrovice u Sedlčan B 5:4 (3:3)
Nová Ves pod Pleší C - Dolní Hbity 5:3 (3:1) více

24.3.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A první jarní kolo

Luhy - Nová Ves pod Pleší 0:1 (0:0)
Nová Ves pod Pleší B - Velká Lečice 4:2 (3:0)
Nová Ves pod Pleší C - Tochovice B 4:3 (2:3) více

16.3.2019 Čtvrtfinále poháru OFS Příbram pohár OFS Příbram

Nová Ves pod Pleší - Bohutín 2:1 (0:0) více

15.3.2019 Čtvrtfinále poháru OFS Příbram pohár OFS

SOBOTA 16.3.2019 - 09:45, hřiště: Malá Hraštice
Nová Ves pod Pleší - Bohutín více

22.2.2019 Zimní příprava "A" tým Přátelská utkání - umt MFK Dobříš

Všechna přátelská utkání se hrají na umělé trávě MFK Dobříš. více

6.1.2019 VALNÁ HROMADA T.J. VH T.J.

SOKOLOVNA - sobota 16.2. - 17:00 hodin více

15.12.2018 SOKOLSKÁ VÁNOČNÍ ZÁBAVA zábava 25.12. - 20:00

25.12.2018 - 20:00 hodin - Sokolovna Nová Ves pod Pleší více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1229
2.Lety1225
3.Milín1223
4.Jinočany1223
5.Petrovice u Sedlčan1223
6.Cerhovice1221
7.Sedlčany B1221
8.Rožmitál pod Třemšínem1218
9.Králův Dvůr B1216
10.Loděnice1216
11.Tlustice1215
12. Nová Ves pod Pleší 12 11
13.Dobříš B12 9
14.Daleké Dušníky12 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1233
2.Krásná Hora nad Vltavou1228
3.Petrovice u Sedlčan B1225
4.Jesenice1224
5.Sedlec-Prčice B1222
6.Obory1222
7. Nová Ves pod Pleší B 12 22
8.Kamýk nad Vltavou1221
9.Borotice1214
10.Hříměždice1210
11.Prostřední Lhota1210
12.Velká Lečice12 9
13.Nový Knín B12 6
14.Dublovice B12 6

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6