Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 3 45 6 7 8 9 10 >> >
 
 
24.11.2018 IV. třída - skupina A foto archiv T.J.

Sedlice - Nová Ves C 6:2 (4:2) více

24.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Spartak Příbram B - Nová Ves 5:0 (1:0)
Nová Ves B - Borotice 3:1 (2:0)
Nová Ves C - Rosovice B 2:7 (0:3) více

13.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Trhové Dušníky 5:1 (1:0)
Obory - Nová Ves B 2:4 (1:1)
Pičín B - Nová Ves C 1:5 (0:3) více

9.11.2018 Posilovna Posilovna T.J. Sokol Nová Ves pod Pleší

Od 12.11.2018 opět otevřena POSILOVNA T.J. Sokol Nová Ves pod Pleší více

6.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída, sk - A foto archiv T.J.

Podlesí B - Nová Ves 0:5 (0:3)
Nová Ves B - Kamýk 3:2 pk
Nová Ves C - Obecnice 8:3 (4:2) více

31.10.2018 Sokolovna: pátek 2.11.2018 - 19:00 hodin foto archiv T.J.

Ustavující zasedání OZ Nová Ves pod Pleší více

28.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Kosova Hora 5:0 (2:0)
Sedlec-Prčice B - Nová Ves B 3:4 (1:3)
Obořiště - Nová Ves C 4:11 (1:9) více

25.10.2018 Pozvánka na 10. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

NEDĚLE 28.10. - 10:30 hodin, hřiště Nová Ves p/Pl
Nová Ves pod Pleší - Kosova Hora více

25.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída, sk. A foto archiv T.J.

Drahlín - Nová Ves 0:1 (0:0)
Nová Ves B - Počepice 0:2 (0:1)
Nová Ves C - Dolní Hbity 3:4 pk více

14.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Pičín 4:0 (2:0)
Krásná Hora - Nová Ves 4:2 (3:0)
Nová Ves C - Tochovice B 3:4 pk více

8.10.2018 Pozvánka na 8. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J.

SOBOTA 13.10. - 10:30 hodin, hřiště: Malá Hraštice
Nová Ves pod Pleší - Pičín více

7.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Třebsko - Nová Ves 1:8 (1:2)
Nová Ves B - Hříměždice 5:4 (2:1)
Nová Ves C - Sedlice 12:1 (8:1) více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0