Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 74
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >
 
 
8.4.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko doma deklasovalo Březnici

Nová Ves pod Pleší - Březnice 5:0 (2:0)
Kytín - Nová Ves pod Pleší B 0:2 (0:1)
Obořiště - Nová Ves pod Pleší C 3:4 pk více

3.4.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A OP, III. a IV tř.

Rosovice - Nová Ves pod Pleší 0:3 (0:2)
Nová Ves pod Pleší B - Petrovice u Sedlčan B 5:4 (3:3)
Nová Ves pod Pleší C - Dolní Hbity 5:3 (3:1) více

24.3.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A první jarní kolo

Luhy - Nová Ves pod Pleší 0:1 (0:0)
Nová Ves pod Pleší B - Velká Lečice 4:2 (3:0)
Nová Ves pod Pleší C - Tochovice B 4:3 (2:3) více

16.3.2019 Čtvrtfinále poháru OFS Příbram pohár OFS Příbram

Nová Ves pod Pleší - Bohutín 2:1 (0:0) více

15.3.2019 Čtvrtfinále poháru OFS Příbram pohár OFS

SOBOTA 16.3.2019 - 09:45, hřiště: Malá Hraštice
Nová Ves pod Pleší - Bohutín více

22.2.2019 Zimní příprava "A" tým Přátelská utkání - umt MFK Dobříš

Všechna přátelská utkání se hrají na umělé trávě MFK Dobříš. více

6.1.2019 VALNÁ HROMADA T.J. VH T.J.

SOKOLOVNA - sobota 16.2. - 17:00 hodin více

15.12.2018 SOKOLSKÁ VÁNOČNÍ ZÁBAVA zábava 25.12. - 20:00

25.12.2018 - 20:00 hodin - Sokolovna Nová Ves pod Pleší více

6.12.2018 Jacobsen Tri-King 1900D 3WD foto je bez sběračů trávy, které k sekačce máme.

Vřetenová sekačka pro hlavní travnatou plochu více

24.11.2018 Pozvánka na OZ v Sokolovně foto archiv T.J. (N. Ves - ZVVZ Milevsko)

Veřejné zasedání Obecního zastupitelstva
Úterý 27.11.2018 - 19:30 Restaurace SOKOLOVNA více

24.11.2018 IV. třída - skupina A foto archiv T.J.

Sedlice - Nová Ves C 6:2 (4:2) více

24.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Spartak Příbram B - Nová Ves 5:0 (1:0)
Nová Ves B - Borotice 3:1 (2:0)
Nová Ves C - Rosovice B 2:7 (0:3) více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice1332
2.Lety1328
3.Petrovice u Sedlčan1326
4.Milín1323
5.Jinočany1323
6.Cerhovice1321
7.Rožmitál pod Třemšínem1321
8.Sedlčany B1321
9.Králův Dvůr B1319
10.Loděnice1319
11.Tlustice1315
12. Nová Ves pod Pleší 13 14
13.Dobříš B13 9
14.Daleké Dušníky13 2

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín1336
2.Krásná Hora nad Vltavou1331
3.Petrovice u Sedlčan B1328
4.Jesenice1327
5.Sedlec-Prčice B1325
6.Obory1322
7. Nová Ves pod Pleší B 13 22
8.Kamýk nad Vltavou1321
9.Borotice1314
10.Hříměždice1310
11.Prostřední Lhota1310
12.Nový Knín B13 9
13.Velká Lečice13 9
14.Dublovice B13 9

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice820
2.Kamýk nad Vltavou B815
3.Vysoký Chlumec814
4.Přestavlky814
5.Krásná Hora nad Vltavou B810
6. Nová Ves pod Pleší C 8 10
7.Drevníky810
8.Kytín8 9
9.Hříměždice B8 6