Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 298
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >
 
 
2.6.2020 Přátelské utkání "A" mužstva foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

SOBOTA 20.6. - 17:00 hodin
Nová Ves pod Pleší - Maršovice více

20.5.2020 T.J. Sokol Malá Hraštice pořádá Korona pohár foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

V období 16.5.2020 - 21.6.2020 více

20.5.2020 Přátelská utkání "A" mužstva foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

V období 31.5.2020 - 20.6.2020 více

3.5.2020 Od 1.5. - 10.5. omezeně trénujeme Sport. areál Nová Ves pod Pleší

Od 11.5.2020 je možné hrát přátelská utkání (do 100 osob v areálu) více

8.4.2020 Soutěže kopané v ČR od ČFL dolů jsou ukončeny. foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

VV FAČR ukončil amatérské soutěže. více

26.3.2020 Program tréninků a zápasů přerušen do odvolání foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Vláda vyhlásila omezení pohybu v ČR více

16.3.2020 Program tréninků je od 16.3 - 24.3. přerušen klubovna T.J.

Vláda vyhlásila omezení pohybu v ČR 16.3. - 24.3. (do 06:00 hod.) více

13.3.2020 Program soutěží je do odvolání přerušen klubovan T.J.

Tréninky mužstev se dál budou konat v omezené míře a omezeném počtu hráčů. více

11.2.2020 POZVÁNKA VH T.J. Klubovna T.J.

Sokolovna 6.3.2020 - 18:00 hodin více

2.2.2020 Maškarní odpoledne pro děti Sokolovna 1.3.2020

Sokolovna 1.3.2020 od 15 hodin více

20.12.2019 Setkání s rodiči dne 2.12.2019 oddíl kopané - mládež

Stručný zápis ze schůze více

29.11.2019 Pozvánka na zábavu 25.12.2019 Sokolská zábava

TRADIČNÍ VÁNOČNÍ SOKOLSKÁ ZÁBAVA - hraje: Dynamic-band více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B2148
2.Milín2146
3.Jinočany2146
4.Cerhovice2133
5.Tlustice2133
6. Nová Ves pod Pleší 21 30
7.Sedlčany B2129
8.Lety2126
9.Dobříš B2124
10.Rožmitál pod Třemšínem2123
11.Čisovice2121
12.Černolice2119
13.Petrovice u Sedlčan2119
14.Daleké Dušníky2119

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Hříměždice2050
2.Stará Huť1949
3.Jesenice2045
4.Krásná Hora nad Vltavou1942
5.Borotice2038
6.Zduchovice1933
7.Sedlec-Prčice B1931
8.Dublovice B1924
9.Kamýk nad Vltavou2018
10. Nová Ves pod Pleší B 19 13
11.Obory2012
12.Velká Lečice1912
13.Prostřední Lhota1911