Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 20
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 3 4 56 7 8 9 10 >> >
 
 
4.9.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Rosovice 6:2 (2:1)
Petrovice B - Nová Ves B 6:0 (0:0)
Dolní Hbity - Nová Ves C 4:2 (1:0) více

27.8.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Luhy 3:0 (1:0)
Velká Lečice - Nová Ves B 5:2 (2:1)
Tochovice B - Nová Ves C 7:2 (4:1) více

27.7.2018 Pevné termíny "A" týmu foto archiv T.J.

Přípravná utkání, 1. kolo poháru OFS a 1. kolo mistr. utkání více

12.7.2018 Regenerace hlavní travnaté plochy foto archiv T.J. - regenerace hřiště

Dne 12.7.2018 byly dokončeny práce na regeneraci hlavní travnaté plochy: více

21.6.2018 Utkání letní přípravy 2018 foto archiv T.J.

Neděle 5.8. - 17:00
Maršovice - Nová Ves pod Pleší více

18.6.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves/Hraštice - Milín 2:3 pk
Nová Ves/Hraštice B - Nový Knín B 2:1 (2:1)
C tým měl VOLNO více

18.6.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C masér oddílu Luboš Šusta

Drahlín - Nová Ves/Hraštice 3:1 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Kosova Hora 6:7 pk
Nová Ves/Hraštice C - Obořiště 3:2 (1:2) více

3.6.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves/Hraštice - Pičín 6:0 (2:0)
Nová Ves/Hraštice B - Petrovice B 4:1 (3:1)
Velká Lečice - Nová Ves/Hraštice C 4:0 (3:0) více

29.5.2018 Pozvánka na 24. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Neděle 3.6.2018 - 10:30 hodin, hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves pod Pleší - Pičín více

29.5.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Sedlčany C - Nová Ves/Hraštice 0:1 pk
Nová Ves/Hraštice B - Vysoký Chlumec 3:1 (2:0)
Nová Ves/Hraštice C - Hříměždice B 3:5 (1:2) více

22.5.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves/Hraštice - Bohutín 0:6 (0:2)
Nová Ves/Hraštice B - Jesenice 5:3 (2:1)
Višňová B - Nová Ves/Hraštice C 4:1 (2:0) více

22.5.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Dublovice - Nová Ves/Hraštice 6:2 (2:0)
Nová Ves/Hraštice B - Hříměždice 0:1 (0:1)
C tým měl VOLNO více

RSS

Novinky

     

Okresní přebor - Příbram

p.  týmZB
1. Nová Ves pod Pleší 26 66
2.Bohutín2651
3.Trhové Dušníky2646
4.Spartak Příbram B2643
5.Třebsko2642
6.Rosovice2641
7.Březnice2639
8.Podlesí B2637
9.Dublovice2637
10.Sedlčany C2635
11.Luhy2633
12.Kosova Hora2631
13.Pičín2625
14.Drahlín2619

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Počepice2669
2.Jesenice2658
3.Kamýk nad Vltavou2645
4.Krásná Hora nad Vltavou2644
5.Obory2642
6.Petrovice u Sedlčan B2638
7.Borotice2638
8. Nová Ves pod Pleší B 26 38
9.Sedlec-Prčice B2637
10.Hříměždice2636
11.Nový Knín B2636
12.Prostřední Lhota2631
13.Velká Lečice2626
14.Kytín26 8

 

IV. třída, skupina A

p.  týmZB
1.Tochovice B2865
2.Dolní Hbity2855
3.Obecnice2849
4.Rosovice B2849
5. Nová Ves pod Pleší C 28 41
6.Pičín B2834
7.Sedlice2832
8.Obořiště2811