Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 298
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >
 
 
22.11.2019 I.B třída - sk. E (VIDEO) a III. třída - sk. B foto archiv T.J. - N.Ves vs. Tlustice

Nová Ves pod Pleší - Sedlčany B 3:2 (2:2)
Nečín - Nová Ves pod Pleší B 9:0 (7:0) více

13.11.2019 Schůze pro rodiče mládeže oddílu kopané 2. prosince 2019 - 19:00 hodin

PONDĚLÍ 2. prosince 2019 - 19:00 - SOKOLOVNA více

10.11.2019 ZMĚNA termínu 13. kola FUMBI I.B třídy - sk. E foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Sedlčany B
SOBOTA 16.11.2019 - 10:00 hodin
Stadion: Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší více

10.11.2019 I.B třída - sk. E a III.třída - sk. B foto archiv T.J.

Černolice - Nová Ves pod Pleší 8:3 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Nový Knín B 3:1 (1:1) více

10.11.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves pod Pleší - Daleké Dušníky 0:1 pk
Velká Lečice - Nová Ves pod Pleší B 4:3 pk
Vysoký Chlumec - Nová Ves pod Pleší C 4:3 pk více

1.11.2019 Pozvánka na 11. kolo FUMBI I. B třídy - skupiny E foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Neděle 3.11. - 10:15 hodin
Nová Ves pod Pleší - Daleké Dušníky více

1.11.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Rožmitál pod Třemšínem - Nová Ves pod Pleší 6:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Borotice 2:1 pk
Nová Ves pod Pleší C - Krásná Hora nad Vltavou B 2:5 (2:2) více

20.10.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Králův Dvůr B - Nová Ves pod Pleší 2:0 (2:0)
Nová Ves pod Pleší B - Dublovice B 3:2 (1:1)
Nová Ves pod Pleší C - Drevníky 1:6 (0:4) více

18.10.2019 I.B třída - sk. E (video), III. tř. - sk. B a IV. tř. - sk. B foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Petrovice u Sedlčan 3:4 pk
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves pod Pleší B 6:0 (3:0)
Kamýk nad Vltavou B - Nová Ves pod Pleší C 1:3 (0:1) více

6.10.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída - skupina E foto archiv T.J. - N.Ves vs. Cerhovice

Nová Ves pod Pleší - Petrovice u Sedlčan
NEDĚLE 13.10.2019 - 10:15 hodin více

6.10.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.: N. Ves - Cerhovice

Milín - Nová Ves pod Pleší 5:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Petrovice u Sedlčan B 5:4 pk
Nová Ves pod Pleší C - Kytín 3:4 (1:1) více

6.10.2019 I.B třída - sk. E (VIDEO), III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Cerhovice 3:6 (2:5)
Obory - Nová Ves pod Pleší B 1:2 (0:2)
Hříměždice B - Nová Ves pod Pleší C 2:5 (2:3) více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B2148
2.Milín2146
3.Jinočany2146
4.Cerhovice2133
5.Tlustice2133
6. Nová Ves pod Pleší 21 30
7.Sedlčany B2129
8.Lety2126
9.Dobříš B2124
10.Rožmitál pod Třemšínem2123
11.Čisovice2121
12.Černolice2119
13.Petrovice u Sedlčan2119
14.Daleké Dušníky2119

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Hříměždice2050
2.Stará Huť1949
3.Jesenice2045
4.Krásná Hora nad Vltavou1942
5.Borotice2038
6.Zduchovice1933
7.Sedlec-Prčice B1931
8.Dublovice B1924
9.Kamýk nad Vltavou2018
10. Nová Ves pod Pleší B 19 13
11.Obory2012
12.Velká Lečice1912
13.Prostřední Lhota1911