Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 231
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >
 
 
21.9.2019 I.B třída - sk. E, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Jinočany - Nová Ves pod Pleší 2:1 (1:0)
Nová Ves pod Pleší B - Krásna Hora nad Vltavou 1:5 (0:2)
Nová Ves pod Pleší C - Klučenice 1:6 (1:1) více

21.9.2019 I.B třída - sk. E (video), III. třída - sk. B a IV. třída - sk. B foto: archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Loděnice 2:0 (1:0)
Hříměždice - Nová Ves pod Pleší B 1:0 (0:0)
Přestavlky - Nová Ves pod Pleší C 2:4 (1:1) více

11.9.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída, skupina E foto archiv T.J.: N. Ves - Tlustice 6:0

NE 15.9. - 10:15, hřiště: Nová Ves p/Pl
T.J. Sokol Nová Ves pod Pleší - AFK Loděnice více

9.9.2019 I.B třída, sk. E a III. třída, sk. B foto: N. Ves - Tlustice 6:0

Lety - Nová Ves pod Pleší 4:1 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Jesenice 5:4 pk více

4.9.2019 II. kolo poháru OFS foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves pod Pleší B - Nový Knín 0:4 (0:2) více

2.9.2019 I.B třída, sk. E (VIDEO) a III. třída, sk. B Jakub Oktávec (v zeleném)

Nová Ves pod Pleší - Tlustice 6:0 (4:0)
Prostřední Lhota - Nová Ves pod Pleší B 1:4 (0:2) více

31.8.2019 Pozvánka FUMBI I.B třída - skupina E Autor: Ondřej Dvořák

Nová Ves pod Pleší - Tlustice
NEDĚLE 1.9.2019 - 10:15 hodin více

25.8.2019 I.B třída, sk. E a III. třída, sk. B áčko přivezlo 3 body z Dobříše

Dobříš B - Nová Ves pod Pleší 2:3 (2:1)
Nová Ves pod Pleší B - Sedlec-Prčice B 6:2 (3:1) více

21.8.2019 I. kolo poháru OFS a přátelské utkání - VIDEA letní příprava

Nová Ves pod Pleší B - Kytín 2:0 (1:0)
Nová Ves pod Pleší - Maršovice 5:2
(4:1) více

1.8.2019 Přátelská utkání před sezonou v I.B třídě Vítěz OP 2018/19

SO 10.8. - 18:00 Nová Ves pod Pleší - Rosovice - ZRUŠENO
NE 18.8. - 16:00 Nová Ves pod Pleší - Maršovice více

16.6.2019 Okresní přebor (foto, video) a IV. třída - sk. A Vítěz OP 18/19

Nová Ves pod Pleší - Spartak Příbram B 5:2 (2:1)
Rosovice B - Nová Ves pod Pleší C 5:1 (4:0) více

10.6.2019 Pozvánka na poslední kolo Okresního přeboru DOKOPNÁ 15.6.2019

Nová Ves pod Pleší - Spartak Příbram B
Sobota 15.6. - 10:30 hodin - hřiště: Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Králův Dvůr B1025
2.Milín1024
3.Tlustice1017
4.Jinočany1016
5.Sedlčany B1015
6.Daleké Dušníky1015
7.Rožmitál pod Třemšínem1015
8.Čisovice1014
9.Lety1014
10.Petrovice u Sedlčan1010
11.Cerhovice10 9
12.Dobříš B10 8
13. Nová Ves pod Pleší 10  8
14.Černolice10 6

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Hříměždice922
2.Stará Huť820
3.Krásná Hora nad Vltavou819
4.Borotice919
5.Jesenice918
6.Zduchovice818
7.Sedlec-Prčice B814
8. Nová Ves pod Pleší B 8  9
9.Dublovice B8 7
10.Velká Lečice8 7
11.Kamýk nad Vltavou8 6
12.Prostřední Lhota8 3
13.Obory9 0