Hlavní sponzor

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 373
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
22.6.2020 Přátelská utkání "A" mužstva (SR 2020-21)

SO 1.8., NE 9.8., SO 15.8. vše výkop 18:00 hodin více

2.6.2020 Přátelské utkání "A" mužstva foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

SOBOTA 20.6. - 17:00 hodin
Nová Ves pod Pleší - Maršovice více

20.5.2020 T.J. Sokol Malá Hraštice pořádá Korona pohár foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

V období 16.5.2020 - 21.6.2020 více

20.5.2020 Přátelská utkání "A" mužstva foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

V období 31.5.2020 - 20.6.2020 více

3.5.2020 Od 1.5. - 10.5. omezeně trénujeme Sport. areál Nová Ves pod Pleší

Od 11.5.2020 je možné hrát přátelská utkání (do 100 osob v areálu) více

8.4.2020 Soutěže kopané v ČR od ČFL dolů jsou ukončeny. foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

VV FAČR ukončil amatérské soutěže. více

26.3.2020 Program tréninků a zápasů přerušen do odvolání foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Vláda vyhlásila omezení pohybu v ČR více

16.3.2020 Program tréninků je od 16.3 - 24.3. přerušen klubovna T.J.

Vláda vyhlásila omezení pohybu v ČR 16.3. - 24.3. (do 06:00 hod.) více

13.3.2020 Program soutěží je do odvolání přerušen klubovan T.J.

Tréninky mužstev se dál budou konat v omezené míře a omezeném počtu hráčů. více

11.2.2020 POZVÁNKA VH T.J. Klubovna T.J.

Sokolovna 6.3.2020 - 18:00 hodin více

2.2.2020 Maškarní odpoledne pro děti Sokolovna 1.3.2020

Sokolovna 1.3.2020 od 15 hodin více

20.12.2019 Setkání s rodiči dne 2.12.2019 oddíl kopané - mládež

Stručný zápis ze schůze více

RSS

Novinky

     

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Psáry1336
2.Zdice1327
3. Nová Ves pod Pleší 13 26
4.Tlustice1323
5.Jesenice u Prahy1321
6.Černolice1321
7.Cerhovice1319
8.Dobříš B1319
9.Jílové u Prahy1318
10.Lety1318
11.Loděnice1316
12.Rožmitál pod Třemšínem13 7
13.Neumětely13 6
14.Jince13 5

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Zduchovice1229
2.Kosova Hora1229
3.Jesenice u Sedlčan1225
4.Krásná Hora nad Vltavou1221
5.Borotice1221
6.Počepice1221
7.Kamýk nad Vltavou1216
8.Sedlec-Prčice B1214
9. Nová Ves pod Pleší B 12 13
10.Dublovice B1213
11.Drevníky1211
12.Prostřední Lhota12 9
13.Obory12 6