Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 51
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
20.4.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. C foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves/Hraštice - Jince 9:0 (6:0)
Nová Ves/Hraštice B - Krásná Hora nad Vltavou 1:6 (0:2)
Nová Ves/Hraštice C - Višňová B 8:2 (3:1) více

8.4.2018 Pozvánka na 17. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Nová Ves pod Pleší - Jince
SOBOTA 14.4. - výkop 10:15 více

8.4.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Podlesí B - Nová Ves/Hraštice 2:3 pk
Nová Ves/Hraštice - Borotice 3:4 (1:0) více

8.4.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Rosovice 2:5 (2:2)
Nová Ves/Hraštice - Kytín 2:1 (1:1) více

25.3.2018 Pozvánka na 15. kolo Okresního přeboru foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Neděle 1.4.2018 - 10:15, hřiště: SC Radotín z.s.
Nová Ves pod Pleší - Rosovice více

25.3.2018 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Spartak Příbram B - Nová Ves/Hraštice 1:2 (1:1)
Nová Ves/Hraštice B - Kamýk nad Vltavou 0:4 (0:1) více

27.2.2018 "A" tým - přátelská utkání umělka Radotín a Dobříš

Neděle 11.3. - 11:00 a sobota 17.3. - 20:00
Poslední dva přáteláky před jarní sezonou. více

16.1.2018 VALNÁ HROMADA 2018 VH 18

2.12.2017 SOKOLSKÁ VÁNOČNÍ ZÁBAVA 2017 zábava 2017

PONDĚLÍ 25.12.2017 od 20:00 hodin
SOKOLOVNA Nová Ves pod Pleší více

21.11.2017 Starší přípravka 2.12.2017 na turnaj O přeborníka České obce sokolské foto archiv T.J.

Halový turnaj v Troji. více

21.11.2017 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Milín - Nová Ves/Hraštice 7:1 (4:0)
Nový Knín B - Nová Ves/Hraštice B 5:3 (1:1) více

21.11.2017 Okresní přebor, III. třída - skupina B foto archiv T.J.

Nová Ves/Hraštice - Drahlín 1:3 (0:0)
Kosova Hora - Nová Ves/Hraštice B 3:1 (2:0) více

FUMBI I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Černolice39
2.Lety36
3. Nová Ves pod Pleší 3 6
4.Králův Dvůr B36
5.Sedlčany B36
6.Milín35
7.Cerhovice35
8.Jinočany34
9.Loděnice34
10.Dobříš B33
11.Rožmitál pod Třemšínem33
12.Tlustice33
13.Petrovice u Sedlčan33
14.Daleké Dušníky30

 podrobnější tabulky zde

 

III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Nečín39
2. Nová Ves pod Pleší B 3 8
3.Jesenice37
4.Sedlec-Prčice B36
5.Kamýk nad Vltavou36
6.Krásná Hora nad Vltavou36
7.Obory36
8.Petrovice u Sedlčan B36
9.Borotice33
10.Nový Knín B33
11.Dublovice B33
12.Hříměždice30
13.Velká Lečice30
14.Prostřední Lhota30

 

IV. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Klučenice13
2.Hříměždice B13
3.Kamýk nad Vltavou B13
4.Vysoký Chlumec13
5.Krásná Hora nad Vltavou B10
6.Přestavlky10
7.Drevníky10
8.Kytín10
9. Nová Ves pod Pleší C 0 0