Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 217
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
7.9.2021 Pozvánka na utkání I.B třídy , skupiny E foto archiv T.J.

SOBOTA 11.9. - 10:30 hod. (hřiště: Nová Ves p. Pleší)
Nová Ves pod Pleší - Milín více

4.9.2021 I.B třída - sk. E a III. třída - sk. B foto archiv T.J.

Rožmitál pod Třemšínem - Nová Ves pod Pleší 1:0 (0:0)
Nová Ves pod Pleší B - Obory 5:1 (1:0) více

4.9.2021 I.B třída - sk. E a III. třída - sk. B foto archiv T.J.

Nová Ves pod Pleší - Jinočany 1:1 (0:0) VIDEO
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves pod Pleší B 4:3 pk více

22.8.2021 Pozvánka na utkání I.B třídy , skupiny E foto archiv T.J.

SOBOTA 28.8.2021 - 10:30 hodin (hřiště: N. Ves)
Nová Ves pod Pleší - Jinočany více

22.8.2021 I.B třída - sk. E a III. třída - sk. B foto archiv T.J.

Daleké Dušníky - Nová Ves pod Pleší 1:0 (0:0)
Nová Ves pod Pleší B - sedlec-Prčice B 1:11 (0:4) více

16.8.2021 I.B třída - sk. E a 1. kolo poháru OFS foto archiv T.J.

Cerhovice - Nová Ves pod Pleší 1:0 (0:0)
Nová Ves pod Pleší B - Rosovice 2:6 (0:2) více

11.7.2021 Letní příprava "A" týmu 2021 foto archiv: N. Ves - Milevsko

NEDĚLE 18.7. - 18:00 Nová Ves pod Pleší - Třebsko (OP) VIDEO
SOBOTA 7.8. - 18:00 Nová Ves pod Pleší - Kondrac (I.B) VIDEO více

6.6.2021 Přátelská utkání "A" mužstvo: Foto archiv T.J.

PÁTEK 11.6.2021 - 19:15 Mníšek pod Brdy (I.A třída) - VIDEO z utkání
NEDĚLE 20.6.2021 - 17:30 Luhy (okres. přebor) - VIDEO z utkání více

4.5.2021 VV FAČR ukončil soutěžní ročník 2020/21 foto archiv T.J.

  více

24.2.2021 Start soutěží amatérské kopané v nedohlednu. foto T.J.: Nová Ves vs. Benešov

Vzhledem k současné nepříznivé epidemiologické situaci, kdy stále není povolená tréninková činnost, přípravná a natož soutěžní utkání je nutné počítat s tím, že dojde k razantnímu zásahu do jarní termínové listiny. více

30.11.2020 Termínová listina SKFS jaro 2021 foto archiv T.J.

FUMBI I.B třída - skupina E více

20.10.2020 Program mistrovských zápasů přerušen foto archiv T.J.

Na základě rozhodnutí Vlády ČR jsou soutěže výkonnostního fotbalu od pondělí 12.10.2020 pozastaveny. více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Milín49
2.Dobříš B48
3.Jinočany47
4.Králův Dvůr B37
5.Rožmitál pod Třemšínem47
6.Daleké Dušníky46
7.Tlustice45
8.Sedlčany B45
9.Čisovice44
10.Lety44
11.Černolice34
12.Cerhovice44
13.Petrovice u Sedlčan43
14. Nová Ves pod Pleší 4 1

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť39
2.Jesenice39
3.Sedlec-Prčice B37
4.Zduchovice37
5.Borotice36
6.Krásná Hora nad Vltavou25
7.Hříměždice35
8. Nová Ves pod Pleší B 3 4
9.Kamýk nad Vltavou32
10.Prostřední Lhota20
11.Dublovice B30
12.Velká Lečice20
13.Obory30