Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 217
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 34 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
12.8.2020 Přátelské utkání (video) foto: Lukáš Korba

Nová Ves pod Pleší - Mníšek pod Brdy 4:5 více

22.6.2020 Přátelská utkání "A" mužstva (SR 2020-21)

SO 1.8., NE 9.8., SO 15.8. vše výkop 18:00 hodin více

2.6.2020 Přátelské utkání "A" mužstva foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

SOBOTA 20.6. - 17:00 hodin
Nová Ves pod Pleší - Maršovice více

20.5.2020 T.J. Sokol Malá Hraštice pořádá Korona pohár foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

V období 16.5.2020 - 21.6.2020 více

20.5.2020 Přátelská utkání "A" mužstva foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

V období 31.5.2020 - 20.6.2020 více

3.5.2020 Od 1.5. - 10.5. omezeně trénujeme Sport. areál Nová Ves pod Pleší

Od 11.5.2020 je možné hrát přátelská utkání (do 100 osob v areálu) více

8.4.2020 Soutěže kopané v ČR od ČFL dolů jsou ukončeny. foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

VV FAČR ukončil amatérské soutěže. více

26.3.2020 Program tréninků a zápasů přerušen do odvolání foto archiv T.J. - N.Ves vs. ZVVZ Milevsko

Vláda vyhlásila omezení pohybu v ČR více

16.3.2020 Program tréninků je od 16.3 - 24.3. přerušen klubovna T.J.

Vláda vyhlásila omezení pohybu v ČR 16.3. - 24.3. (do 06:00 hod.) více

13.3.2020 Program soutěží je do odvolání přerušen klubovan T.J.

Tréninky mužstev se dál budou konat v omezené míře a omezeném počtu hráčů. více

11.2.2020 POZVÁNKA VH T.J. Klubovna T.J.

Sokolovna 6.3.2020 - 18:00 hodin více

2.2.2020 Maškarní odpoledne pro děti Sokolovna 1.3.2020

Sokolovna 1.3.2020 od 15 hodin více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Milín49
2.Dobříš B48
3.Jinočany47
4.Králův Dvůr B37
5.Rožmitál pod Třemšínem47
6.Daleké Dušníky46
7.Tlustice45
8.Sedlčany B45
9.Čisovice44
10.Lety44
11.Černolice34
12.Cerhovice44
13.Petrovice u Sedlčan43
14. Nová Ves pod Pleší 4 1

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť39
2.Jesenice39
3.Sedlec-Prčice B37
4.Zduchovice37
5.Borotice36
6.Krásná Hora nad Vltavou25
7.Hříměždice35
8. Nová Ves pod Pleší B 3 4
9.Kamýk nad Vltavou32
10.Prostřední Lhota20
11.Dublovice B30
12.Velká Lečice20
13.Obory30