-
A mužstvo
-
B mužstvo
-
Dorost A
-
Dorost B
-
Starší žáci
-
Mladší žáci A
-
Mladší žáci B
-
Starší přípravka A
-
Starší přípravka B
-
Mladší přípravka
-
Minipřípravka
-
Stará garda
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší - oddíl kopané
20. 04. 10:30 |
10:30 |
A mužstvo |
x |
SK Olympie Dolní Břežany |
doma |
Doma stále 100%
13.4.2024 - 10:30 - 20. kolo - I.B třída, sk. E
Nová Ves pod Pleší - Králův Dvůr B 3:2 (2:0)
Branky: 4. a 9. Žaloudek, 49. Krása - 63. Kočí, 89. Jelínek
Diváci: 109
ČK: 32. Német (NVPP)
Rozhodčí: Pomykáček - Zuskin, Mižič
Delegát: Fillip
Sestava NVPP:
Jar. Novák - J. Petrák, Német, Veinlich, Onderka - A. Petrák, Žaloudek, Voborník (58. Malina), Durdil (82. Srp) - Held - Krása (90.+2. T. Petrák)
Trenéři: Balík - Frait, Pán
Příští utkání hrajeme opět doma.
Sobota …
A mužstvo ....... 14. 04. 2024
Povedený start do jarní části pokračuje
30.3.2024 - 10:30 - 18. kolo - I.B třída, sk. E
Nová Ves pod Pleší - Zdice 1:0 (0:0)
Branka: 86. Jar. Novák (pen.)
Rozhodčí: Kuba - Braunšveig, Váňa
Delegát: Jaromír Štefan
Diváci: 105
Sestava:
Jar. Novák - J. Petrák, Svoboda, Német, Onderka - A. Petrák, Žaloudek, Durdil (67. Held), Srp (51. Malina) - Voborník - Krása
Připraveni: Veinlich, Š. Petrák, Hájek, Španěl, T. Petrák
Trenéři: Balík - Frait, Pán
Příští utkání: 20. kolo - sobota 13.4.2024 - 10:30 hodin
Nová Ves pod …
A mužstvo ....... 31. 03. 2024
Z Hořovic vezeme 3 body
24.3.2024 - 15:00 - 17. kolo - I.B třída, sk. E
Hořovice B - Nová Ves pod Pleší 1:3 (1:1)
Branky:
18. Kalina - 8. Krása, 75. Voborník, 85. Jar. Novák (pen.)
Rozhodčí:
Sandev - Asník, Brožek
Diváci: 70
Sestava N. Vsi:
Jar. Novák - Jan Petrák, Svoboda, Német, Onderka (76. Srp) - A. Petrák, Žaloudek, Durdil - Voborník, Veinlich (70. Held) - Krása
Trenéři:
Balík - Frait, Pán
A mužstvo ....... 24. 03. 2024
Zimní příprava + přátelská utkání
Tréninky "A" mužstva od 30.1.2024:
úterky - UMT - Sokol Malá Hraštice 18.30 - 20:00 hodin
čtvrtky - UMT - SK SPARTAK Příbram 19:30 - 21:00 hodin (1/2 velké hřiště)
nebo víceúčelové UMT hřiště Nová Ves pod Pleší 18:30 - 20:00 hodin - kruhový trénink.
Přátelská utkání UMT SK SPARTAK Příbram - vše výkop 16:00 hodin:
NEDĚLE 3.3.2024 TJ Jíloviště (I.A třída) - ZRUŠENO
SOBOTA 9.3.2024 TJ Štěchovice (okresní přebor, Praha-západ)
SOBOTA 16.3.2024 SK SPARTAK Příbram B (okresní přebor, Příbram)
A mužstvo ....... 20. 02. 2024
|
Klub |
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
P+ |
P- |
1. |
Zdice |
16 |
12 |
2 |
2 |
50:20 |
38 |
0 |
0 |
2. |
Králův Dvůr "B" |
15 |
9 |
5 |
1 |
46:19 |
32 |
0 |
0 |
3. |
Nová Ves pod Pleší |
15 |
10 |
1 |
4 |
38:30 |
31 |
0 |
0 |
4. |
Loděnice |
16 |
9 |
2 |
5 |
50:28 |
29 |
0 |
0 |
5. |
Dolní Břežany |
15 |
8 |
4 |
3 |
25:18 |
28 |
0 |
0 |
6. |
Lety |
16 |
7 |
4 |
5 |
37:35 |
25 |
0 |
0 |
7. |
Sedlčany "B" |
16 |
6 |
4 |
6 |
31:41 |
22 |
0 |
0 |
8. |
Tlustice |
16 |
5 |
4 |
7 |
35:39 |
19 |
0 |
0 |
9. |
Hořovice "B" |
16 |
5 |
2 |
9 |
30:34 |
17 |
0 |
0 |
10. |
Černolice |
16 |
3 |
5 |
8 |
25:34 |
14 |
0 |
0 |
11. |
Dobříš "B" |
16 |
4 |
2 |
10 |
22:37 |
14 |
0 |
0 |
12. |
Petrovice u Sedlčan |
16 |
3 |
3 |
10 |
17:43 |
12 |
0 |
0 |
13. |
Jílové u Prahy |
15 |
1 |
2 |
12 |
19:47 |
5 |
0 |
0 |