-
A mužstvo
-
B mužstvo
-
Dorost A
-
Dorost B
-
Starší žáci
-
Mladší žáci A
-
Mladší žáci B
-
Starší přípravka A
-
Starší přípravka B
-
Mladší přípravka
-
Minipřípravka
-
Stará garda
TJ Sokol Nová Ves pod Pleší - oddíl kopané
30. 03. 10:30 |
10:30 |
A mužstvo |
x |
FK Olympie Zdice |
doma |
Pozvánka na domácí utkání
Sobota 30.3.2024 - 10:30 hodin
Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší - Fotbalový klub Olympie Zdice
Stadion: Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší
ZVEME VŠECHNY PŘÍZNIVCE KRAJSKÉ KOPANÉ!
Před utkáním poprvé zazní klubová hymna a hráči nastoupí v nové sadě dresů připomínající domácí barevnou kombinaci z konce 90 let.
A mužstvo ....... 26. 03. 2024
Z Hořovic vezeme 3 body
24.3.2024 - 15:00 - 17. kolo - I.B třída, sk. E
Hořovice B - Nová Ves pod Pleší 1:3 (1:1)
Branky:
18. Kalina - 8. Krása, 75. Voborník, 85. Jar. Novák (pen.)
Rozhodčí:
Sandev - Asník, Brožek
Diváci: 70
Sestava N. Vsi:
Jar. Novák - Jan Petrák, Svoboda, Német, Onderka (76. Srp) - A. Petrák, Žaloudek, Durdil - Voborník, Veinlich (70. Held) - Krása
Trenéři:
Balík - Frait, Pán
A mužstvo ....... 24. 03. 2024
Zimní příprava + přátelská utkání
Tréninky "A" mužstva od 30.1.2024:
úterky - UMT - Sokol Malá Hraštice 18.30 - 20:00 hodin
čtvrtky - UMT - SK SPARTAK Příbram 19:30 - 21:00 hodin (1/2 velké hřiště)
nebo víceúčelové UMT hřiště Nová Ves pod Pleší 18:30 - 20:00 hodin - kruhový trénink.
Přátelská utkání UMT SK SPARTAK Příbram - vše výkop 16:00 hodin:
NEDĚLE 3.3.2024 TJ Jíloviště (I.A třída) - ZRUŠENO
SOBOTA 9.3.2024 TJ Štěchovice (okresní přebor, Praha-západ)
SOBOTA 16.3.2024 SK SPARTAK Příbram B (okresní přebor, Příbram)
A mužstvo ....... 20. 02. 2024
|
Klub |
Z |
V |
R |
P |
S |
B |
P+ |
P- |
1. |
Zdice |
13 |
10 |
2 |
1 |
43:16 |
32 |
0 |
0 |
2. |
Králův Dvůr "B" |
13 |
9 |
4 |
0 |
43:15 |
31 |
0 |
0 |
3. |
Nová Ves pod Pleší |
13 |
8 |
1 |
4 |
34:28 |
25 |
0 |
0 |
4. |
Loděnice |
13 |
7 |
2 |
4 |
40:23 |
23 |
0 |
0 |
5. |
Dolní Břežany |
12 |
7 |
2 |
3 |
21:15 |
23 |
0 |
0 |
6. |
Lety |
13 |
5 |
4 |
4 |
31:30 |
19 |
0 |
0 |
7. |
Tlustice |
13 |
5 |
3 |
5 |
31:31 |
18 |
0 |
0 |
8. |
Sedlčany "B" |
13 |
4 |
3 |
6 |
25:38 |
15 |
0 |
0 |
9. |
Hořovice "B" |
13 |
4 |
1 |
8 |
24:29 |
13 |
0 |
0 |
10. |
Dobříš "B" |
13 |
4 |
1 |
8 |
20:31 |
13 |
0 |
0 |
11. |
Petrovice u Sedlčan |
13 |
3 |
2 |
8 |
15:36 |
11 |
0 |
0 |
12. |
Černolice |
13 |
2 |
4 |
7 |
22:31 |
10 |
0 |
0 |
13. |
Jílové u Prahy |
13 |
1 |
1 |
11 |
16:42 |
4 |
0 |
0 |