Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 217
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >
 
 
1.8.2019 Přátelská utkání před sezonou v I.B třídě Vítěz OP 2018/19

SO 10.8. - 18:00 Nová Ves pod Pleší - Rosovice - ZRUŠENO
NE 18.8. - 16:00 Nová Ves pod Pleší - Maršovice více

16.6.2019 Okresní přebor (foto, video) a IV. třída - sk. A Vítěz OP 18/19

Nová Ves pod Pleší - Spartak Příbram B 5:2 (2:1)
Rosovice B - Nová Ves pod Pleší C 5:1 (4:0) více

10.6.2019 Pozvánka na poslední kolo Okresního přeboru DOKOPNÁ 15.6.2019

Nová Ves pod Pleší - Spartak Příbram B
Sobota 15.6. - 10:30 hodin - hřiště: Tyršova 123, Nová Ves pod Pleší více

10.6.2019 V provozu kanál YouTube - oddíl kopané Nová Ves pod Pleší VIDEO kanál

Autor:
Ondřej "Cukr" Dvořák více

10.6.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A předposlední kola 18/19

Trhové Dušníky - Nová Ves pod Pleší 2:4 (1:1)
Nová Ves pod Pleší B - Obory 6:0 (5:0)
Nová Ves pod Pleší C - Pičín B 0:2 (0:1) více

5.6.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A OP muži

Nová Ves pod Pleší - Podlesí B 6:2 (3:0)
Kamýk nad Vltavou - Nová Ves pod Pleší B 0:2 (0:0)
Obecnice - Nová Ves pod Pleší C 2:3 (1:1) více

1.6.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko postupuje do I. B třídy

Kosova Hora - Nová Ves pod Pleší 1:6 (1:0)
Nová Ves pod Pleší B - Sedlec-Prčice B 4:6 (2:4)
Nová Ves pod Pleší C - Obořiště 6:2 (3:1) více

20.5.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J., oddíl kopané

Nová Ves pod Pleší - Drahlín 8:0 (4:0)
Počepice - Nová Ves pod Pleší B 10:0 (6:0)
Dolní Hbity - Nová Ves pod Pleší C 4:3 (2:2) více

12.5.2019 Pozvánka na 22. kolo Okresního přeboru SO 18.5.2019 - 10:30 v Nové Vsi pod Pleší

SOBOTA 18.5. - 10:30 hodin, hřiště: Nová Ves pod Pleší
Nová Ves pod Pleší - Drahlín více

12.5.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko vyhrálo v Pičíně

Pičín - Nová Ves pod Pleší 1:3 (0:2)
Nová Ves pod Pleší B - Krásná Hora nad Vltavou 3:5 (1:3)
Tochovice B - Nová Ves pod Pleší C 4:1 (2:1) více

8.5.2019 Semifinále Okres. poháru a IV. třída - sk. A Pohár OFS Příbram - semifinále

Rosovice - Nová Ves pod Pleší 3:2 pk
Nová Ves pod Pleší C - Sedlice 6:3 (2:1) více

5.5.2019 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A áčko deklasovalo SK Třebsko

Nová Ves pod Pleší - Třebsko 9:2 (2:1)
Hříměždice - Nová Ves pod Pleší B 9:1 (3:1)
Sedlice - Nová Ves pod Pleší C 4:2 (2:1) více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Milín49
2.Dobříš B48
3.Jinočany47
4.Králův Dvůr B37
5.Rožmitál pod Třemšínem47
6.Daleké Dušníky46
7.Tlustice45
8.Sedlčany B45
9.Čisovice44
10.Lety44
11.Černolice34
12.Cerhovice44
13.Petrovice u Sedlčan43
14. Nová Ves pod Pleší 4 1

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť39
2.Jesenice39
3.Sedlec-Prčice B37
4.Zduchovice37
5.Borotice36
6.Krásná Hora nad Vltavou25
7.Hříměždice35
8. Nová Ves pod Pleší B 3 4
9.Kamýk nad Vltavou32
10.Prostřední Lhota20
11.Dublovice B30
12.Velká Lečice20
13.Obory30