Sokolská župa Jungmannova

Partner

Anketa

Hrací den a čas áčka doma.
Celkem hlasů 217
Jaký hrací den a čas pro domácí utkání I.B třídy je pro tebe nejlepší?


Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Úvod

Stránkování

 
22.2.2019 Zimní příprava "A" tým Přátelská utkání - umt MFK Dobříš

Všechna přátelská utkání se hrají na umělé trávě MFK Dobříš. více

6.1.2019 VALNÁ HROMADA T.J. VH T.J.

SOKOLOVNA - sobota 16.2. - 17:00 hodin více

15.12.2018 SOKOLSKÁ VÁNOČNÍ ZÁBAVA zábava 25.12. - 20:00

25.12.2018 - 20:00 hodin - Sokolovna Nová Ves pod Pleší více

6.12.2018 Jacobsen Tri-King 1900D 3WD foto je bez sběračů trávy, které k sekačce máme.

Vřetenová sekačka pro hlavní travnatou plochu více

24.11.2018 Pozvánka na OZ v Sokolovně foto archiv T.J. (N. Ves - ZVVZ Milevsko)

Veřejné zasedání Obecního zastupitelstva
Úterý 27.11.2018 - 19:30 Restaurace SOKOLOVNA více

24.11.2018 IV. třída - skupina A foto archiv T.J.

Sedlice - Nová Ves C 6:2 (4:2) více

24.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Spartak Příbram B - Nová Ves 5:0 (1:0)
Nová Ves B - Borotice 3:1 (2:0)
Nová Ves C - Rosovice B 2:7 (0:3) více

13.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Trhové Dušníky 5:1 (1:0)
Obory - Nová Ves B 2:4 (1:1)
Pičín B - Nová Ves C 1:5 (0:3) více

9.11.2018 Posilovna Posilovna T.J. Sokol Nová Ves pod Pleší

Od 12.11.2018 opět otevřena POSILOVNA T.J. Sokol Nová Ves pod Pleší více

6.11.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída, sk - A foto archiv T.J.

Podlesí B - Nová Ves 0:5 (0:3)
Nová Ves B - Kamýk 3:2 pk
Nová Ves C - Obecnice 8:3 (4:2) více

31.10.2018 Sokolovna: pátek 2.11.2018 - 19:00 hodin foto archiv T.J.

Ustavující zasedání OZ Nová Ves pod Pleší více

28.10.2018 Okresní přebor, III. třída - sk. B a IV. třída - sk. A foto archiv T.J.

Nová Ves - Kosova Hora 5:0 (2:0)
Sedlec-Prčice B - Nová Ves B 3:4 (1:3)
Obořiště - Nová Ves C 4:11 (1:9) více

krajská I.B třída, skupina E

p.  týmZB
1.Milín49
2.Dobříš B48
3.Jinočany47
4.Králův Dvůr B37
5.Rožmitál pod Třemšínem47
6.Daleké Dušníky46
7.Tlustice45
8.Sedlčany B45
9.Čisovice44
10.Lety44
11.Černolice34
12.Cerhovice44
13.Petrovice u Sedlčan43
14. Nová Ves pod Pleší 4 1

 podrobnější tabulky zde

 

okresní III. třída, skupina B

p.  týmZB
1.Stará Huť39
2.Jesenice39
3.Sedlec-Prčice B37
4.Zduchovice37
5.Borotice36
6.Krásná Hora nad Vltavou25
7.Hříměždice35
8. Nová Ves pod Pleší B 3 4
9.Kamýk nad Vltavou32
10.Prostřední Lhota20
11.Dublovice B30
12.Velká Lečice20
13.Obory30